Изкуствени мигли за лепене

  • 15 630
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 289
Пробвай и като ги сложиш се гримирай и идвай в новия конкурс за грим Peace.

# 46
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Карче, а миглите кога си ги лепваш - преди да си гримираш окото със сенки или като се наклепоцаш с грима и за финал слагаш миглите newsm78?

# 47
  • Мнения: 624
Карче, а миглите кога си ги лепваш - преди да си гримираш окото със сенки или като се наклепоцаш с грима и за финал слагаш миглите newsm78?

И ако може да кажеш такива ли са твоите мигли-

http://www.aromati.org/display.php?page=shop_3
/в група маникюр и педикюр-показани са на Фингърс 2 вида/

Идеята да се поръчат онлайн е супер.Тези ли ползваш и има ли различни дължини newsm78
Nik's mom-след като никъде не си намерила,ето вариант,проблемът е само как да се избере размер,а и тук като гледам май само един се предлага.

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 13:05 от Т@ня

# 48
  • Мнения: 1 885
Да споделя!
Моя позната си е взела преди около година мигли на Криолан от някаква гримьорка в Младост. С лепило били около 40лв. Да ама си ги ползва и до днес, винаги за вечерно гримиране  Peace


Карч, ти в оснотва на твоите ли лепиш другите или в началото на клепача върху кожата?
Понеже някои правят едното, други другото...
Аз мисля, че върху собствените трябва!

# 49
  • Мнения: 1 040
Т@ня,абе може и да съм неголедала,ама не видях да има възможност за поръчка онлайн newsm78? А има хубави нещица Peace http://www.aromati.org/display.php?page=shop_3

# 50
  • Мнения: 624
Т@ня,абе може и да съм неголедала,ама не видях да има възможност за поръчка онлайн newsm78? А има хубави нещица Peace http://www.aromati.org/display.php?page=shop_3

Кликнах върху Аромати On-line в горния ляв ъгъл/,оттам излезе-избери група-съответно Маникюр и педикюр и може да се поръчва.
МИСТИКА-пиши получава ли се при теб.

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 13:49 от Т@ня

# 51
  • Мнения: 1 040
А,да,да,видях го  Peace ама и аз съм една блейка Mr. Green...благодаря!

# 52
  • Мнения: 624
А,да,да,видях го  Peace ама и аз съм една блейка Mr. Green...благодаря!

И аз в началото си помислих,че не се поръчва,но цената за доставка е много висока,бре #Crazy

# 53
  • Мнения: 1 040
Да,наистина...то защо за пръв път ги чувам тези Интерлогистика Thinking

# 54
  • Мнения: 624
Да,наистина...то защо за пръв път ги чувам тези Интерлогистика Thinking

И аз Thinking

# 55
  • Мнения: 757
пробвала съм всички видове мигли,даже  и правени мигли,преди често си слагах,даже после се наложи всеки ден да слагам понеже останах без мигли,лепилото което ползвах беше правено и издържаше много.
после като спрях да си слагам мигли моите пак си пораснаха,но почнеш ли веднаж и ако се харесаш трябва редовно да си с тях.

# 56
  • Мнения: 1 040
М-да,това е лошото,че като свикнеш да се гледаш с тях и после...е ужасно Crazy

# 57
  • София
  • Мнения: 5 289
Да ей тез миглички ползвах Peace.
Слагам ги най-долу в основата и началото на мойте мигли,абе то като тръгнете да ги слагате и сами виждате къде трябва да им е местото,щото ако са по нагоре като си отвориш окото и личат.
Слагам миглите преди всякакъв друг грим на очите,то и така трябва,а после клепате спирали ако искате,сенки,очни линии и т.н. Wink


Абе незнам ноктите им дали са читави на тия,някой дали ги е ползвал,че изглеждат добре като гледам.......

# 58
  • София
  • Мнения: 4 736
Да ей тез миглички ползвах Peace.
Слагам ги най-долу в основата и началото на мойте мигли,абе то като тръгнете да ги слагате и сами виждате къде трябва да им е местото,щото ако са по нагоре като си отвориш окото и личат.
Слагам миглите преди всякакъв друг грим на очите,то и така трябва,а после клепате спирали ако искате,сенки,очни линии и т.н. Wink


Абе незнам ноктите им дали са читави на тия,някой дали ги е ползвал,че изглеждат добре като гледам.......
Днес си купих такива, да видим дали ще се справя със слагането  Laughing
Иначе имаше два размера, аз си взех по-късичките, които всъщност въобще не са къси и така...
По-нататък ще кажа дали съм доволна  Simple Smile

# 59
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Да ей тез миглички ползвах Peace.
Слагам ги най-долу в основата и началото на мойте мигли,абе то като тръгнете да ги слагате и сами виждате къде трябва да им е местото,щото ако са по нагоре като си отвориш окото и личат.
Слагам миглите преди всякакъв друг грим на очите,то и така трябва,а после клепате спирали ако искате,сенки,очни линии и т.н. Wink


Абе незнам ноктите им дали са читави на тия,някой дали ги е ползвал,че изглеждат добре като гледам.......
Днес си купих такива, да видим дали ще се справя със слагането  Laughing
Иначе имаше два размера, аз си взех по-късичките, които всъщност въобще не са къси и така...
По-нататък ще кажа дали съм доволна  Simple Smile

Мила, ако си от Пловдив, моля те кажи къде ги намери, че аз от събота обикалям козметиките и никъде не ги откривам тези на Фингърс Praynig

Общи условия

Активация на акаунт