Изкуствени мигли за лепене

  • 15 813
  • 82
  •   1
Отговори
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Повлияна от темата за клипове с прически и грим, реших и аз да си слагам изкуствени мигли за по-специални поводи! Обаче до сега никога не съм си купувала такова нещо Embarassed и за това пускам тази тема - моля ползващите и знаещите да ми препоръчат някакви хубави изкуствени мигли /от тези, които са с лепило, а не за вграждане в салон/, защото освен в магазините за 1 лев, другаде не съм виждала да се продават /много не съм и гледала, де Mr. Green/. А не смятам да се клепам с лепилото към тях /от магазина за 1 лев/, защото кой го знае как ще ми възпали очите Naughty.
Така че приемам предложениа за "маркови" мигли Laughing и изобщо мнения всякакви по въпроса Praynig.

# 1
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Малко ще побутна темата, дано някой знае нещо по въпроса Praynig.

# 2
  • Мнения: 487
Аз също се заинтересувах от тези клипове за прически и грим,но нищо не знам по въпроса.Ще следя темата,дано някоя мацка с опит ни просветли Wink

# 3
  • Мнения: 624
Повлияна от темата за клипове с прически и грим, реших и аз да си слагам изкуствени мигли за по-специални поводи! Обаче до сега никога не съм си купувала такова нещо Embarassed и за това пускам тази тема - моля ползващите и знаещите да ми препоръчат някакви хубави изкуствени мигли /от тези, които са с лепило, а не за вграждане в салон/, защото освен в магазините за 1 лев, другаде не съм виждала да се продават /много не съм и гледала, де Mr. Green/. А не смятам да се клепам с лепилото към тях /от магазина за 1 лев/, защото кой го знае как ще ми възпали очите Naughty.
Така че приемам предложениа за "маркови" мигли Laughing и изобщо мнения всякакви по въпроса Praynig.

Една съседка се занимава с това.Миглите,които слага са на Max Factor.Продава ги на снопчета,като едното снопче струва 50ст.Тя ги лепи.Слагат се 5 снопчета на едно око,т.е.10 на двете - 5лв.Не съм си слагала,макар,че ми е любопитно как ще изглеждам Wink
Зная,че не трябва да се мокрят/най-големият проблем/ и не трябва да се слага спирала върху тях.

# 4
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Моят съвет е да отидеш в салон и там да ти сложат Peace. Не съм чувала за тези мигли на Макс Фактор, аз работя със снопчета на Стар Найлз, те също вървят по около 50 ст. снопчето, но в едното око влизат около 15-20 снопчета. Стоят много естествено и никой няма да познае, че не са твоите мигли. Могат да се мият, но не трябва да се търкат енергично. Не им се слага спирала, но и няма нужда, стоят страхотно и без нея Peace. Слагала съм си и от другите мигли-целите дъги, но с тях си личи доста.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 749
Много готино стоят миглите на снопчета, издържат 2-3 седмици ама после миглите са деформирани, а може и пречупени. Повече не  Naughty Бих пробвала от тези които се лепят за няколко часа само  Crazy

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Честно казано, такъв случай не съм имала до сега, нито върху моите мигли, нито върху такива на клиентка. Единствените проблеми са се получавали от това, клиентката да се опитва да ги свали сама, тогава може да окъса и своите мигли. Желателно е човека, който ти ги е слагал, пак той да ти ги свали Peace.

# 7
  • Мнения: 451
Повлияна от темата за клипове с прически и грим, реших и аз да си слагам изкуствени мигли за по-специални поводи! Обаче до сега никога не съм си купувала такова нещо Embarassed и за това пускам тази тема - моля ползващите и знаещите да ми препоръчат някакви хубави изкуствени мигли /от тези, които са с лепило, а не за вграждане в салон/, защото освен в магазините за 1 лев, другаде не съм виждала да се продават /много не съм и гледала, де Mr. Green/. А не смятам да се клепам с лепилото към тях /от магазина за 1 лев/, защото кой го знае как ще ми възпали очите Naughty.
Така че приемам предложениа за "маркови" мигли Laughing и изобщо мнения всякакви по въпроса Praynig.


Една съседка се занимава с това.Миглите,които слага са на Max Factor.Продава ги на снопчета,като едното снопче струва 50ст.Тя ги лепи.Слагат се 5 снопчета на едно око,т.е.10 на двете - 5лв.Не съм си слагала,макар,че ми е любопитно как ще изглеждам Wink
Зная,че не трябва да се мокрят/най-големият проблем/ и не трябва да се слага спирала върху тях.


И колко време се задържат?

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 21:01 от EMPRЕSS

# 8
  • Мнения: 14
Заинтересувана от тези мигли и аз се порових и намерих едни на мрката "Top Choice"тази марка сам я използвала с изкуствените нокти и беше много добра,лепилото за тях беше страхотно,сега ще си взема и миглите те също са със специално лепило и ще споделя после Simple Smile

# 9
  • Мнения: 624
Заинтересувана от тези мигли и аз се порових и намерих едни на мрката "Top Choice"тази марка сам я използвала с изкуствените нокти и беше много добра,лепилото за тях беше страхотно,сега ще си взема и миглите те също са със специално лепило и ще споделя после Simple Smile

Мале,Диди,внимавай да не се издокараш с тази марка.Моя позната е дистрибутор.Скоро си поръчах едно огледало и разделител за нокти-пишман станах,нищо хубаво нямат.Гледах и ноктите,и миглите.Аз лично не бих рискувала.
Успех,все пак Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 4 749
Честно казано, такъв случай не съм имала до сега, нито върху моите мигли, нито върху такива на клиентка. Единствените проблеми са се получавали от това, клиентката да се опитва да ги свали сама, тогава може да окъса и своите мигли. Желателно е човека, който ти ги е слагал, пак той да ти ги свали Peace.
В салон ми ги сложиха, и пак там ми ги махнаха  Peace Просто миглите се деформират заради изкуствените, изправят се някак. Трябваха им две-три седмици поне да си възвърнат предишния вид, иначе като сложех спирала седяха прави и гадни  Stop

# 11
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Една приятелка си сложи такива на снопчета, много хубаво стоят, личи си, че не са нейните мигли, но много ми харесва как изглежда Peace страшно секси  newsm03

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
Моя приятелка ходи в Дима стил да й слагат от снопчетата,ефекта е невероятен,действително стоят много красиво,ноооо за съжаление много хубаво не е на хубаво.Снопчетата започнаха да падат едно по едно и то съвсем скоро,а със тях и нейните мигли,значе горе долу-половината от нейните мигли на око паднаха,правете си сметка за кво става въпрос.
  Относно изкусвените мигли слагала съм си такива купени от парфюмерия,стоят много добре,хубави са на Фингърс,но не ги подстригвайте,защото стоят много по неестествено отколкото преди това,можете да ги извиете ако е необходимо дори.Лепилото държи добре,няма опасност да ви падне,ако тръгне да се разлепва то това става в единия ъгъл и то е незабележимо,може да се види само ако се вгледате добре,така че споко.На снопчета съм купувала,ноо незнам на мен поне ми е супер трудно да ги слагам,пък и супер лесно падат,по добре с лентите.Последно си купих изк мигли на Есенсе,доста по гъсти и по хубави изглеждат,обаче като си сложих на едното око,тооолкова дълги бяха,чееее ги махнах,нз прекалено дълги бяха.Пробвала съм и на Топ чойс,не са лоши,но на Фингърс стоят най-естествено и повечето от познатите не ме забелязаха. Laughing

# 13
  • Мнения: 14
Т@ня,благодаря ти за предопреждението и маи взех да се замислям вече Simple Smile newsm78

# 14
  • Мнения: 624
Т@ня,благодаря ти за предопреждението и маи взех да се замислям вече Simple Smile newsm78

Диди,когато им видях каталога,признавам,доста неща харесах,предимно за маникюр и педикюр.В крайна сметка се получи така,че самата дистрибуторка ме разубеди,тъй като доста от нещата,по нейни думи,не си заслужават.Специално за изкуствените нокти ми каза,че моделчетата/т.е. рисунките/са добри,но самите нокти не,то това е ясно де Laughing
Та,съдейки по това,си правя изводи и за миглите им.
А и хвалби за тях не чух Simple Smile

# 15
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Миглите на Топ Чойс са същите като на Стар Найлз, само опаковката е друга и са малко по-евтини, хубави са , но лепилото не струва.

# 16
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Моя приятелка ходи в Дима стил да й слагат от снопчетата,ефекта е невероятен,действително стоят много красиво,ноооо за съжаление много хубаво не е на хубаво.Снопчетата започнаха да падат едно по едно и то съвсем скоро,а със тях и нейните мигли,значе горе долу-половината от нейните мигли на око паднаха,правете си сметка за кво става въпрос.
  Относно изкусвените мигли слагала съм си такива купени от парфюмерия,стоят много добре,хубави са на Фингърс,но не ги подстригвайте,защото стоят много по неестествено отколкото преди това,можете да ги извиете ако е необходимо дори.Лепилото държи добре,няма опасност да ви падне,ако тръгне да се разлепва то това става в единия ъгъл и то е незабележимо,може да се види само ако се вгледате добре,така че споко.На снопчета съм купувала,ноо незнам на мен поне ми е супер трудно да ги слагам,пък и супер лесно падат,по добре с лентите.Последно си купих изк мигли на Есенсе,доста по гъсти и по хубави изглеждат,обаче като си сложих на едното око,тооолкова дълги бяха,чееее ги махнах,нз прекалено дълги бяха.Пробвала съм и на Топ чойс,не са лоши,но на Фингърс стоят най-естествено и повечето от познатите не ме забелязаха. Laughing
Аз искам точно на ленти, не на снопчета, които да си слагам сама в къщи с лепило / за някакъв по-специален случай, не ежедневно/ и като се прибера вечерта да си ги махна. Карч, ти тези фингърс от къде си ги взе - салон ли, магазин ли, или склад някакъв newsm78, а лепилото заедно с тях ли беше и последно - каква им е цената  bouquet.
упс, видях, че си писала от парфюмерия, амааааа кой да чете внимателно Embarassed Embarassed,

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
В някои аптеки ги продават,както и в повечето магазинчета за козметика.

А за лепилото аз си го взех отделно,може и комплекти да има.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
По принцип се продава и само лепило,но купувайки комплект мигли вътре има и лепило,на Фингърс е прозрачно,а на Топ чойс бяло.
Nik`s mom от магазин за парфюмерия и козметика съм си купувала по 7-10лв са.Аз също ги ползвам за по специални събития,които са вечерно време.Очна линия не слагам винаги,зависи доколко добре съм ги сложила.Махането е лесно,напоявате един тампон с тоалетно мляко,пляскате го върху клепаче,малко да поеме и като го махнете миглите остават на него,не ги отлепвайте на сухо,защото гаранция сваляте и ваши мигли,не много но все пак всяка една ни е ценна. Laughing

# 19
  • Мнения: 1 455
Аз съм си купувала различни модели,цели и на снопчета....единствено съм доволна от тези на Фингърс,за които Карчева спомена...Имат различни номера и някои не стоят толкова естествено,но пък тези за мен са най-добрите като марка. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 160
Ползвала съм от тези мигли на ленти - Но задължително  трябва да има  сенки или очна линия  иначе  когато погледнеш надолу си личат изкуствените. ПОнеже  трябваше да ги ползвам доста време почнаха да ми се възпаляват клепачите от лепилото  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 624
Момичета,бре,изкуствените мигли пречат ли,евентуално,на лещи/цветни,имам предвид/ newsm78
И след като върху тях не се слага спирала,може ли да съм я нанесла преди това на моите мигли и тогава да лепя изкуствени newsm78
/бати въпросите Laughing/

# 22
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не съм сигурна за целите мигли, но тези на снопчетата се лепях върху чисто око, не бива да има грим.

# 23
  • Мнения: 14 486
а тези на фингърс - слага ли се спирала върху тях или нищо?

# 24
  • Мнения: 1 455
а тези на фингърс - слага ли се спирала върху тях или нищо?
Аз винаги слагам спирала...

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз не слагам,значи може и със и без. Peace

# 26
  • Мнения: 624
Чудесно,щом може и със спирала,още по-добре Hug Hug Hug

# 27
АЗ СЪМ СИ СЛАГАЛА НА СНОПЧЕТА И СЛЕД КАТО МИ ГИ МАХНАХА  ДОСТА МИ ПОИЗКАПАХА МИГЛИТЕ Cry И НАЧЕ СЕДИ МНОГО ДОБРЕ. СЕГА СЪМ РЕШИЛА ДА СИ СЛАГАМ ОТ ТЕЗИ НА РЕДОВЕ САМА.ВЗЕХ СИ НА MAX FACTOR И ТАКА И НЕМОГА ДА СИ ГИ СЛОЖАНЯКОИ КОИТО ИМА МАЛКО ПРАКТИКА В ТОВА МОЖЕ ЛИ ДА ДАДЕ НЯКАКЪВ СЪВЕТМОЛЯ  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми то няма какво да те посъветвам,почваш да лепиш от вътрешния край на окото, постепенно минаваш през средата и до края на клепача,като се стремиш максимално до твоите мигли да ги залепиш.Като сложиш лепилото изчакай 3-4 мин и тогава ги слагай.

# 29
  • Мнения: 742
Тъй като сега "прохождам" в тая област(по добре късно, отколкото никога Laughing), моля за обяснение като на приятно проста:

Тези снопчета в парфюмерии ли ги продават? Лепилата от същото място ли се купуват?
Сама мога ли да си ги слагам?
Ако не- кой ми ги слага - козметик, маникюрист, фризьор?
Скъпа ли е манипулацията?

# 30
  • Мнения: 624
С това падане на миглите взех да се плаша,пък искам да опитам да видя как ще ми стоят.
КАРЧЕВА-имам въпрос,след като си слагаш сама изкуствените мигли,имаш ли проблем със свалянето,т.е.сваляш ли всеки път и от своите мигли newsm78
Иначе разбрах,че само с тоалетно мляко,а не на сухо,но въпреки това падат ли твои мигли?
Мерси,предварително  bouquet  bouquet  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 5 289
Не Танче мои мигли не падат,не съм видяла ако е паднала една мигла са,ама няма страшно аз и без тва си ги броях щот ми беха малко Laughing.Не падат споко,ако ги махаш както по горе съм писала няма,но ако тръгнеш да ги отлепваш сигурно ще ти падат,колко и трябва на една мигла мислиш.
А на приятно простата да й кажа Laughing пак:
-да в парфюмерия се продават със лепило към тях си,ако ти свърши можеш и да си закупиш отделно
-да можеш сама да си ги слагаш,те са за това,можеш спокойно да се справиш ти
-манипулацията е безплатна,защото си ги слагаш ти,а самите мигли струват между 7 и 10лв. Grinning

# 32
  • Мнения: 624
Мерси,КАРЧЕВА  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 885
Аз съм с купувала няколко пъти. Има едни фалшифи на Максфактор, дето лепилото им не хваща (тубичката е една грозна такава). Евтини са и не са толкова лоши ако разполагате с друго лепило обаче.
И аз харесвам най-много тези на Фингърс. Май само такива съм ползвала кажи речи де и то няколко пъти.

Аз пък се чудя ползвате ли едни и същи мигли по няколко пъти както пише на опаковките, защото при мен не се получава. Губят форма след първото слагане и не приличат на нищо!

# 34
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз съм ползвала,мия ги под студена вода и ги оставям да изсъхнат горе долу във "позото" им от кутийката,ползвала съм 1 чифт 3 пъти,пповече мисля че не става. Naughty

# 35
  • Мнения: 742
КАРЧЕВА,   bouquet

# 36
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Днес обиколих почти всички магазини за козметика по центъра, без Сити и на х-л България, да търся тези мигли на фингърс, обаче все на камък удрях. Навсякъде ми предлагаха Топ Чойс - полски били, около 4 лв. им беше цената. Само в халите на едно място имаха мигли на Арт деко, ако не се лъжа. 14 лв. с лепило, имаше около 5 разновидности. Някой ползвал ли ги е тези на АД и струват ли си парите, че за еднократно слагане 14 лева не ми се дават, ако са няк`ви боклучави newsm78?
Карч, чакам те с мнение някакво Praynig

# 37
  • София
  • Мнения: 5 289
Щом са на АртДеко почти съм сигурна,че са хубави.Виж са,купи си некви евтини,сложи си ги,виж се,ако се харесваш си купи по хубави и съответно малко по скъпи и слагай от тях ако ти харесва.Това е моето мнение. Grinning

# 38
  • Мнения: 1 455
Защо за еднократно newsm78
Аз моите мигли на Фингърс съм ги слагала 5-6 пъти и накрая ги загубих,затова си купих нови...Някои ми се скапват след второто поставяне,но специално тези на Фингърс не бяха мръднали Peace
Сега пак имам такива,но съм ги слагала само 2 пъти...

# 39
  • Мнения: 1 040
Аз съм слагала всякакви от тези на лентите,дори веднъж помня,че нямах лепило и  ги залепих с ексфолираща маска за лице (от тези,дето се белят,нали се сещате Joy) -не мръднаха цяла вечер,а после ги свалих супер лесно Hug
Ей тук едно показно,за питащите:
http://www.videojug.com/film/how-to-use-and-apply-fake-eyelashes

# 40
  • София
  • Мнения: 5 289
Тая па ква очна линия си теглии........ hahaha

# 41
  • Мнения: 624
Добре де-аз пак един въпрос Laughing
Ми ако попадне лепило в очите newsm78
То при мен няма и как да не попадне,като става въпрос за очи-ме хваща шубе Simple Smile

# 42
  • Мнения: 624
Тая па ква очна линия си теглии........ hahaha

Да,наистина #Crazy Joy Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 5 289
Добре де-аз пак един въпрос Laughing
Ми ако попадне лепило в очите newsm78
То при мен няма и как да не попадне,като става въпрос за очи-ме хваща шубе Simple Smile
Абе жена как ще ти попадне лепило в очете бее Joy,ти ше ме сбъркаш. LaughingТи знаеш ли колко малко количество лепило се слага на тая ми ти лентичка,окото ти е затворено слагаш натискаш тук там и готово.Няма страшно,спокойно. Peace

# 44
  • Мнения: 624
Добре де-аз пак един въпрос Laughing
Ми ако попадне лепило в очите newsm78
То при мен няма и как да не попадне,като става въпрос за очи-ме хваща шубе Simple Smile
Абе жена как ще ти попадне лепило в очете бее Joy,ти ше ме сбъркаш. LaughingТи знаеш ли колко малко количество лепило се слага на тая ми ти лентичка,окото ти е затворено слагаш натискаш тук там и готово.Няма страшно,спокойно. Peace

Абе друго си е да пита човек Joy
Ще пробвам Peace
Мерси за отговора  bouquet

# 45
  • София
  • Мнения: 5 289
Пробвай и като ги сложиш се гримирай и идвай в новия конкурс за грим Peace.

# 46
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Карче, а миглите кога си ги лепваш - преди да си гримираш окото със сенки или като се наклепоцаш с грима и за финал слагаш миглите newsm78?

# 47
  • Мнения: 624
Карче, а миглите кога си ги лепваш - преди да си гримираш окото със сенки или като се наклепоцаш с грима и за финал слагаш миглите newsm78?

И ако може да кажеш такива ли са твоите мигли-

http://www.aromati.org/display.php?page=shop_3
/в група маникюр и педикюр-показани са на Фингърс 2 вида/

Идеята да се поръчат онлайн е супер.Тези ли ползваш и има ли различни дължини newsm78
Nik's mom-след като никъде не си намерила,ето вариант,проблемът е само как да се избере размер,а и тук като гледам май само един се предлага.

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 13:05 от Т@ня

# 48
  • Мнения: 1 885
Да споделя!
Моя позната си е взела преди около година мигли на Криолан от някаква гримьорка в Младост. С лепило били около 40лв. Да ама си ги ползва и до днес, винаги за вечерно гримиране  Peace


Карч, ти в оснотва на твоите ли лепиш другите или в началото на клепача върху кожата?
Понеже някои правят едното, други другото...
Аз мисля, че върху собствените трябва!

# 49
  • Мнения: 1 040
Т@ня,абе може и да съм неголедала,ама не видях да има възможност за поръчка онлайн newsm78? А има хубави нещица Peace http://www.aromati.org/display.php?page=shop_3

# 50
  • Мнения: 624
Т@ня,абе може и да съм неголедала,ама не видях да има възможност за поръчка онлайн newsm78? А има хубави нещица Peace http://www.aromati.org/display.php?page=shop_3

Кликнах върху Аромати On-line в горния ляв ъгъл/,оттам излезе-избери група-съответно Маникюр и педикюр и може да се поръчва.
МИСТИКА-пиши получава ли се при теб.

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 13:49 от Т@ня

# 51
  • Мнения: 1 040
А,да,да,видях го  Peace ама и аз съм една блейка Mr. Green...благодаря!

# 52
  • Мнения: 624
А,да,да,видях го  Peace ама и аз съм една блейка Mr. Green...благодаря!

И аз в началото си помислих,че не се поръчва,но цената за доставка е много висока,бре #Crazy

# 53
  • Мнения: 1 040
Да,наистина...то защо за пръв път ги чувам тези Интерлогистика Thinking

# 54
  • Мнения: 624
Да,наистина...то защо за пръв път ги чувам тези Интерлогистика Thinking

И аз Thinking

# 55
  • Мнения: 757
пробвала съм всички видове мигли,даже  и правени мигли,преди често си слагах,даже после се наложи всеки ден да слагам понеже останах без мигли,лепилото което ползвах беше правено и издържаше много.
после като спрях да си слагам мигли моите пак си пораснаха,но почнеш ли веднаж и ако се харесаш трябва редовно да си с тях.

# 56
  • Мнения: 1 040
М-да,това е лошото,че като свикнеш да се гледаш с тях и после...е ужасно Crazy

# 57
  • София
  • Мнения: 5 289
Да ей тез миглички ползвах Peace.
Слагам ги най-долу в основата и началото на мойте мигли,абе то като тръгнете да ги слагате и сами виждате къде трябва да им е местото,щото ако са по нагоре като си отвориш окото и личат.
Слагам миглите преди всякакъв друг грим на очите,то и така трябва,а после клепате спирали ако искате,сенки,очни линии и т.н. Wink


Абе незнам ноктите им дали са читави на тия,някой дали ги е ползвал,че изглеждат добре като гледам.......

# 58
  • София
  • Мнения: 4 749
Да ей тез миглички ползвах Peace.
Слагам ги най-долу в основата и началото на мойте мигли,абе то като тръгнете да ги слагате и сами виждате къде трябва да им е местото,щото ако са по нагоре като си отвориш окото и личат.
Слагам миглите преди всякакъв друг грим на очите,то и така трябва,а после клепате спирали ако искате,сенки,очни линии и т.н. Wink


Абе незнам ноктите им дали са читави на тия,някой дали ги е ползвал,че изглеждат добре като гледам.......
Днес си купих такива, да видим дали ще се справя със слагането  Laughing
Иначе имаше два размера, аз си взех по-късичките, които всъщност въобще не са къси и така...
По-нататък ще кажа дали съм доволна  Simple Smile

# 59
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Да ей тез миглички ползвах Peace.
Слагам ги най-долу в основата и началото на мойте мигли,абе то като тръгнете да ги слагате и сами виждате къде трябва да им е местото,щото ако са по нагоре като си отвориш окото и личат.
Слагам миглите преди всякакъв друг грим на очите,то и така трябва,а после клепате спирали ако искате,сенки,очни линии и т.н. Wink


Абе незнам ноктите им дали са читави на тия,някой дали ги е ползвал,че изглеждат добре като гледам.......
Днес си купих такива, да видим дали ще се справя със слагането  Laughing
Иначе имаше два размера, аз си взех по-късичките, които всъщност въобще не са къси и така...
По-нататък ще кажа дали съм доволна  Simple Smile

Мила, ако си от Пловдив, моля те кажи къде ги намери, че аз от събота обикалям козметиките и никъде не ги откривам тези на Фингърс Praynig

# 60
  • София
  • Мнения: 4 749
Nik`s mom, купих ги от София  Peace

# 61
  • Мнения: 36
Здравейте,
искам да ви попитам задължително ли е да се слага очна линия, аз по принцип необичам да ползвам такава.
И още един въпрос ако се пострижат малко миглите толкова ли зле ще изглеждат?

# 62
  • Мнения: 401
а тези мигли целите само за по веднъж ли могат да се слагат?

# 63
  • София
  • Мнения: 5 289
Очната линия не е задължителна,ако миглите са сложени добре и не си личат,като ги залепиш,сама ще прецениш имаш ли нужда от очна линия или не.
Миглите аз съм ги ползвала най-много 3 пъти,може стига да ги съхраняваш правилно и да си по внимателна с отлепването.За подстригване,на мен не ми харсва как стоят миглите после,но може да си ги подстригвате по начина по който са отрязани самите мигли т.е. едно по дълго,едно по късо,иначе е смешно.

# 64
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Еййййй, най-накрая си намерих на Фингърс мигли - взех си и разни други джуджавки на тази марка и сега съм вери хепи Mr. Green Mr. Green. Само че като ги извадих от опаковката по самите мигли има нещо лепкащо - прилича на силикон, той трябва ли да се свали или в/у него се маца лепилото newsm78?

# 65
  • София
  • Мнения: 5 289
Не бе нищо не сваляй,само нежно ги отлепи от тва там.

# 66
  • Мнения: 624
Еййййй, най-накрая си намерих на Фингърс мигли - взех си и разни други джуджавки на тази марка и сега съм вери хепи Mr. Green Mr. Green. Само че като ги извадих от опаковката по самите мигли има нещо лепкащо - прилича на силикон, той трябва ли да се свали или в/у него се маца лепилото newsm78?

Nik's mom-моля те,казвай откъде ги купи,да си спестя обикаляне Praynig
Да се поръчат онлайн май не се оказа добра идея,тъй като на място трябва да се прецени кой размер е най-подходящ.Чакам с нетърпение да ми кажеш откъде ги купи,отчаях се,че в цял Пловдив ги няма #Crazy
Благодаря,предварително  bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 5 289
Ох от тия мигли,цяла нощ сънувах че си лепя некви и ги омазах целите в едно бяло лепило иииии нищо не направих........... ooooh!

# 68
  • Мнения: 1 040
Ох от тия мигли,цяла нощ сънувах че си лепя некви и ги омазах целите в едно бяло лепило иииии нищо не направих........... ooooh!
Joy Joy Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 1 885
Карч, ти с пинсета ли ги слагаш върху очите както по филмчетата из нета?
На мен най-труден ми е момента с притискането към окото, за да се залепи... тогава ги размествам  Rolling Eyes
И също колко време чакаш лепилото да стане лепливо ?

# 70
  • София
  • Мнения: 5 289
Не слагам ги с пръсти,а после притискам с пинсета или пак с пръсти,първия път тръгнах да ги слагам с пинсета,ма то немож ги хвана като хората камо ли да ги лепнеш.Незнам поне на мен хич не ми беше удобно с тая пинсета,ама то като си сложиш 1-2 пъти ще си прецениш кое и как ти е най-удобно на теб. Grinning

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 17:30 от КАРЧЕВА

# 71
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Еййййй, най-накрая си намерих на Фингърс мигли - взех си и разни други джуджавки на тази марка и сега съм вери хепи Mr. Green Mr. Green. Само че като ги извадих от опаковката по самите мигли има нещо лепкащо - прилича на силикон, той трябва ли да се свали или в/у него се маца лепилото newsm78?

Nik's mom-моля те,казвай откъде ги купи,да си спестя обикаляне Praynig
Да се поръчат онлайн май не се оказа добра идея,тъй като на място трябва да се прецени кой размер е най-подходящ.Чакам с нетърпение да ми кажеш откъде ги купи,отчаях се,че в цял Пловдив ги няма #Crazy
Благодаря,предварително  bouquet  bouquet  bouquet
Срещу Сити центъра, магазин за козметика има, мисля, че се казваше ЕМИ. Бързай, защото аз взех предпоследните и за съжаление няма избор - имаха само от по-късите Rolling Eyes. Момичето ми показа и едни други на Фингърс, но те бяха с камъчета по самата дължина и не можеш да сложиш спирала в/у тях. Айде, и като си вземеш, успех със слагането, че хич не е лесна работа  - аз пробвах снощи, ама нещо не ми се получи както трябва newsm78. Карч, като мигаш с окото боцкат ли те изкуствените мигли, изобщо усещаш ли някакъв дискомфорт като си с тях?

# 72
  • Мнения: 1 455
Здравейте,
искам да ви попитам задължително ли е да се слага очна линия, аз по принцип необичам да ползвам такава.
И още един въпрос ако се пострижат малко миглите толкова ли зле ще изглеждат?
Аз не слагам очна линия...И друго..миглите на Фингърс например са с различен номер,някои са по къси и стоят естествено.По-добре си вземи такива,отколкото да купиш дълги и да ги подстригваш Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 5 289
Карч, като мигаш с окото боцкат ли те изкуствените мигли, изобщо усещаш ли някакъв дискомфорт като си с тях?
Не не ми боцкат,обаче ако се подвият повече ги усещаш,въпреки че на мен много не ми прави впчетление шото аз и мойте извивам и те ми опират,но явно съм свикнала да си ходя с тва "опиране". Laughing

# 74
  • Мнения: 624
Nik's mom-благодаря за отговора  bouquet
Ще отида да се снабдя Simple Smile

# 75
  • Мнения: 1 040
Момичета,хайде да постваме снимки кой как се справил,а  newsm78?

# 76
  • София
  • Мнения: 5 289
Айде бре 4стр някой не си ли сложи вече миглите? Rolling EyesИ да,снимки моля,снимки. Mr. Green

# 77
  • София
  • Мнения: 5 289
Момичета вижте в ТОЗИ сайт има жестоки мигли,каквито видове се сетите и то на достъпни цени. Peace

# 78
  • Мнения: 1 040
Ей ме тук с мигли,само че не се вижда много хубаво,защото снимката я изрових из архивите и не е правена с такава цел,да се виждат Wink:
http://images06.snimka.bg/000669733.jpg

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 21:43 от МИСТИКА

# 79
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Много ми харесват такива напълно фантазни изкуствени мигли от този тип:

http://www.shuuemura-usa.com/Products/programs2.aspx?categoryid=430
http://www.shuuemura-usa.com/Products/programs2.aspx?categoryid=443

Все не мога да се престраша да си сложа, трябва да е за някакъв запомнящ се купон.

# 80
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Тъкмо навреме откривам темата защото си купих изкуствени мигли и днес ще се мъча да ги сложа някак и благодарение на съветите на Карчева в темата горе долу разбрах как се процедира Flutter
Ето ги миглите, но все ми се струва, че са много гъсти и дълги и ще личат от километри, но като не знаех какъв модел да си купя тези ще са засега  Wink

http://images22.snimka.bg/004655691.jpg

# 81
  • Мнения: 689

Тези са много подчертаващи,но пък сега е модерен грим в стил ,,60-те,,така,че лепи ги,слагай по-плътна очна линия и ще си много тренди:а ла Бриджит Бордо Wink

# 82
  • Мнения: 1 885
Вал, знаеш ли колко съм търсила такива. Тук всички са едни проскубани... все едно нямам нищо!

Общи условия

Активация на акаунт