Химичен пилинг

  • 16 801
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 2 140
За съжаление салона вече го няма,затвориха го преди около година.

# 16
  • Хасково
  • Мнения: 221
Аз си правя всяка година по 3 процедури.Правят се през 20 дни и постепенно се увеличава проента на киселината.Страшно съм доволна тена на кожата ми се изравнява и има страхотен блясък след това.

# 17
  • Мнения: 7 947
Аз си правя всяка година по 3 процедури.Правят се през 20 дни и постепенно се увеличава проента на киселината.Страшно съм доволна тена на кожата ми се изравнява и има страхотен блясък след това.
Това не е ли множко? И защо го правиш толкова много? newsm78Доколкото знам, след всеки пилинг се маха горния слой на епидермиса, и не е особено полезно май толкова често, или греша...

# 18
  • София
  • Мнения: 2 967
Доколкото знам, след всеки пилинг се маха горния слой на епидермиса, и не е особено полезно май толкова често, или греша...


И мен това ме притеснява ...

# 19
  • Мнения: 7 947
В интерес на истината, аз в доста теми съм писала по този въпрос. И доста материал съм изчела, но така и не успях да убедя сама себе си на 100% от ползата на пилинга, независимо дали лек или по-силен! Да не говорим, че след него кожата става изключително фина и податлива на външните влияния, чувствителна и предразположена към пигментация - това го знам от специалист, козметик! И аз търся решението за перфектната и гладка кожа, но още не съм го открила май...И все пак, ако има някой от вас, готови да дадат подробности около възстановяването на кожата след процедурата и евентуалния ефект - не се колебайте... Laughing

# 20
  • Мнения: 11
здравеите!извиниаваите че се намесвам в разговора ви но имам отговори на въпросите ви.Първо химичниат пилинг отстраниава горниат слои рогови клетки,а новата кожа под него кара лицето ви да сиае!Тои отстраниава финните бръчици и избистриа тена.след последната процеура триабва да се предпазва със слънцезащитни кремчета,тъи като е по податлива на пигментации около 30 дена.Затова не се прави лятото.този пилинг може да се прави веднъж годишно по 3-4 процедури профилактично.Полезен е,тъй като стимулира производството на колаген и еластин.самата киселина е гликолова(плодова) и с нищто не може да ви навреди при правилна грижа за лицето.Ако имате въпроси можете да се обърнете към мен,с радост ще ви отговариам!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
здравеите!извиниаваите че се намесвам в разговора ви но имам отговори на въпросите ви.Първо химичниат пилинг отстраниава горниат слои рогови клетки,а новата кожа под него кара лицето ви да сиае!Тои отстраниава финните бръчици и избистриа тена.след последната процеура триабва да се предпазва със слънцезащитни кремчета,тъи като е по податлива на пигментации около 30 дена.Затова не се прави лятото.този пилинг може да се прави веднъж годишно по 3-4 процедури профилактично.Полезен е,тъй като стимулира производството на колаген и еластин.самата киселина е гликолова(плодова) и с нищто не може да ви навреди при правилна грижа за лицето.Ако имате въпроси можете да се обърнете към мен,с радост ще ви отговариам!


Много се радвам на такова позитивно мнение.
Аз искам да си направя, ама май за тази зима май няма да имам достатъчно време.

# 22
  • Мнения: 11
защо да ниама?да не мислиш че лятото ще доиде след два месеца,точно колкото ти триабват за 4 процедури

# 23
  • Мнения: 11
Пилинга не се прави лятото,но това не означава че не може да се прави пролет и есен.

# 24
  • Мнения: 289
Аз вече 3-та зима си правя билков пилинг (на Неодерма, дано не прозвучи като реклама) - резултатът е невероятен, страшно съм доволна. Преди това съм правила химичен пилинг, но беше много агресивен за моя вкус. 
Иначе за подходящото време за процедурите - за предпочитане е да се прави през есента и зимата, когато няма много слънчеви дни - "новата" кожа е много чувствителна към слънцето и може да се появят неприятни петна. Затова след пилинг дори да няма слънце задължително се ползва слънцезащитен крем с висок фактор (аз лично ползвам на Биодерма за след лазер с фактор 50).   

# 25
  • Мнения: 11
билковият пилинг е добро решение за чувствителни кожи!

# 26
  • Мнения: 764
poki ,виждам,че си отговорила компетентно.
Аз си правя излющване с Ретин А вече 2-ра зима  и търся някой,който го е правил вече....можеш ли да кажеш нещо по въпроса/

# 27
  • Мнения: 372
Правила съм само от хим. пилинг за домашна употреба на Oriflame. Нищо особено не беше, не съм доволна.

# 28
  • Мнения: 6 607
Преди НГ си направих една процедура -усещах кожата си много нежна и гладка нямах никакви негативни последици.Явно обаче този пилинг,който ми правят е изключително щадящ т.е. ефекта няма да е грндиозен ,но и не рискувам нищо.Тази събота бях на почистване и от следващия петък започвам мисля да правя по процедура на седмица.

# 29
  • Мнения: 117
   Момичета  -  някой  може  ли  да  ми  каже  ,  какви  парички  е  процедурата  към  момента???

Общи условия

Активация на акаунт