Дядо Коледа или Дядо Мраз

  • 3 259
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 479
Уча ги за Дядо Коледа,а баткото го крьсти на Дядо Кольо.Под елхата оставям подарьците или в коледен чорап.

# 16
  • Мнения: 656
При нас подаръците ги носи Дядо Коледа

# 17
  • Мнения: 7 201
При нас подаръците под елхата ги оставя Дядо Коледа  santa2
PeaceИ при нас.
А у баба му лично дядо Коледа му ги подарява. Mr. Green

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами при нас е дядо Коледа.

Дядо Мраз го свързвам с комунистическото време от ранното ми детство  Mr. Green

Едва ли има значение кой е дядката, важното е настоение , празник и подаръци да има. Hug

# 19
  • Мнения: 3 537
За мен пък дядо Коледа и дядо Мраз са един и същи човек,има си две имена  и така съм му казала на детето ,пък той да си го нарича както му харесва Laughing

# 20
  • Мнения: 7 430
...ами като пеем песнички и си пея дядо Мраз, а Викича може би от детската е научил и казва КоЕда - Маз(Коледа - Мраз) Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Иначе подаръците дядо Коледа ще ги донесе Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 3 787
Дядо Коледа Laughing
Вече знае кой е той и го чака с нетърпение.Всеки ден пита кога ще дойде дядо Коледа да го гушка и да му донесе подаръци Grinning
За дядо Мраз не е чувал,освен в някоя и друга песничка.

# 22
  • Мнения: 4 187
Подаръците ги носи Дядо Коледа! За сега ги оставя под елхата. От другата година, може и да ги предава лично  Grinning!

# 23
  • Мнения: 624
Уча детенце и на двете.Тази година за първи път ще получи подаръка под елхата,миналата година я гледаше доста странно Simple Smile
Когато види реклама,казва,че това бил Дядо Мраз,интересно му е как влиза през комина и защо му летят елените Simple Smile

# 24
  • Мнения: 126
Дядо Коледа.

# 25
  • Мнения: 3 622
Дядо Коледа, но песните в които присъства Дядо Мраз не му сменяме името  Wink

# 26
  • Мнения: 1 193
В къщи Дядо Коледа носи подаръците, под елхата. Все още се залъгваме с каката, че и писма с поръчки пише  Grinning

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Дядо Коледа носи подаръците,но е чувала и за Дядо Мраз от бабите.

# 28
  • Мнения: 388
Дядо Коледа

# 29
  • София
  • Мнения: 261
          То е ясно. На Коледа подаръците носи Дядо Коледа, а на Нова година Дядо Мраз.  Така бяхме постигнали паритет. Бяхме, защото вече малко пораснахме.

Общи условия

Активация на акаунт