Писмо от Дядо Коледа?

  • 12 054
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 014
Искам да попитам дали някой е ползвал услугите на този сайт http://koleda.my.contact.bg/nachalo.html и е получил писмо от Дядо Коледа. Миналата година пусках sms-и, дори по тел. говорих с някакъв човек от сайта, но така и не получих писмата за които платих. Не бих искала да се повтори същото и тази година, а много ми се иска да зарадвам малкия,така че търся отзиви дали просто при мен се е получило така или е измама по принцип (без да искам да обидя никого). Приемам и предложения за други варианти - изпробвани.

# 1
  • Мнения: 558
Не знам за този сайт. Миналата година написах писмото - в нета има доста идеи, малкият беше очарован, когато го получи. Тази година мисля да повторя... Embarassed

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Не знам за този сайт. Миналата година написах писмото - в нета има доста идеи, малкият беше очарован, когато го получи. Тази година мисля да повторя... Embarassed

Би ли споделила с мен/ нас някои от сайтовете от които черпи идеи? Ние сме на тази вълна в момента и ще ми бъде много интересно и полезно. Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 530
Миналата година сина ми получи писмо от тук-
http://www.pumpelina.eu/contacts.html.
Тази година отново ще получи писмо и книжка от тук. Достатъчно е само да напишете на мейла на Нина писъмце - какво е постигнало детето ви през изминалата година и какво очаквате да постигне през новата. Естествено и трите имена на детето, възраст и адрес. Уверявам ви ще получите писмо с печат от Северния полюс  написано разбираемо за детето. Освен писмото ще има и книжка за едно Елфче, написана от Нина  Peace. Цената е само 10лв. А при желание от ваша страна към писмото може да бъде доставен и желания подарък.
Миналогодишното ни писмо седи прибрано на специално място и малкия често го изважда да го разглежда. С нетърпение чакаме новото.

# 4
  • Мнения: 195
А на английски става ли? 

http://www.northpole.com

Писмото се получава по ел. поща, можеш да го разпечаташ и да го сложиш в плик, ако детето очаква нещо такова.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 530
Защо да не става? Само че моето не знае английски  Wink.

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
bifana , от дадения линк не мога да намеря Нина и нищо за писмото . Blush Може би не гледам на правилното място, но ми излизат разни прегледи и т.н.

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 15:53 от Иренка

# 7
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
bifana , от дадения линк не мога да намера Нина и нищо за писмото . Blush Може би не гледам на правилното място, но ми излизат разни прегледи и т.н.
и аз не открих нищо за писмото newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
Пумпелина е център за работа с деца не е задължително да пишете на Нина. Просто изпратете на този адрес: e-mail: pumpelina@speednet.bg информация за детето и ще получите писмото.

# 9
  • в Низината
  • Мнения: 705
Написах писмото. Bifana, благодаря.

# 10
  • Мнения: 400
А ние две години подред пращаме писмо до Дядо Коледа по пощата и получаваме отговор от БТК. И плика и писмото са много красиво обрисувани с коледни мотиви - еленчета, джуджета, подаръци и естествено- Дядо Коледа ...

# 11
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Ние миналата година изпратихме писмото до дядо Коледа на адреса:
www.az-deteto.com. Получихме й отговор от Дядо Коледа и неговите помощници - джуджетата. Беше мн. вълнуващо за детето!

Шеки , на кой адрес изпратихте писмото по пощата? Аз миналата година изпратих и по пощата писмо, но не получихме никакъв отговор. Адреса на който го изпратих беше:
 София 1000
 за Дядо Коледа
 Ама дали е това? newsm78

# 12
  • Мнения: 567
Ето ти моята история-писах я в друга тема снощи-http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242924.msg5653849#msg5653849

# 13
  • Мнения: 567
Съжалявам, нещо не се справих.Копирам я:

Преди 3 години нямах компютър в къщи и въобще не знаех за електронния адрес на Дядо Коледа. Написахме писмо с дъщеря ми /тя тогава беше на 2г./ до Дядо Коледа, сложихме го в плик и аз надписах плика на майтап, ей така да има нещо на получател. За адрес писах нещо съвсем свободно-До Лапландия, Снежната планина, Дядо Коледа. На подател попълних нашия адрес. Разходихме се в един студен зимен ден и заедно с Йоана пуснахме писмото в голямата жълта пощенска кутия отпред пред Пощата, която е близо до нас. Така всичко изглеждаше за дъщеря ми съвсем истинско! Аз си помислих, че като съберат писмата ще го изхвърлят нашето-то е без марка и е до Дядо Коледа  , но важно е, че всичко за детенцето беше доста вълнуващо! А и на мен ми беше интересно. С това приключихме, аз забравих за пощата и си чакахме Коледата.
Но знаете ли, случи се . . . чудо.
На 20.12.2004г. си отварям пощенската кутия и от нея заедно с рекламните съобщения и листчета изпадна и едно писмо. Беше ПИСМО ОТ ДЯДО КОЛЕДА. Беше с адреса на Български Пощи, започваше с Мило дете, Дядо Коледа казваше че е слушала и се надява да слуша, отправяше пожелания за добри дни и благоденствие. Беше много мило, изпъстрено с еленчета и някакви елхички. Четохме го заедно, препрочитахме го пред всички познати и приятели, писмото се получи в навечерието на Коледа и то беше най-вълнуващият подарък.
Не знам за малката ми дъщеря-тя просто вярваше в Дядо Коледа и сигурно не се е учудила от нищо, но аз тогава повярвах в чудесата и в Добрия Старец. Има го нали?
Какво толкова Ви се струва, че крием от децата си?
Какво толкова има да им казваме?
Не ги лъжете за нищо, просто им разкажете по една вълшебна история и така тя . . . МАГИЯТА ще продължи да живее и в техните сърца, и после на децата им. Така те ще станат по-добри!
 
Дано не съм отегчила някой с това повторение. Rolling Eyes

# 14
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
spasdidi newsm10    bouquet  БЛАГОДАРЯ!newsm51

Общи условия

Активация на акаунт