Отговори
  • Мнения: 82
Здравейте мами на дечица в начален курс във въпросното училище. Детето ми е в първи клас. Силно съм притеснена от поведението и агресията на децата в училището по време на междучасията, както и от нежеланието на родители с по-агресивните и проблемни деца да съдействат. На всякъде ли е така? Ще съм благодарна на всякакви мнения и отзиви за дисциплината в начален курс, както в това така и в други училища в София. Thinking

# 1
  • Мнения: 315
детето ми е в първи клас,но в друго училище.151-во е най-близо до нас и април миналата година отидох да го запиша там.изпаднах в депресия като видях училището-това не е сграда за училище,в двора имаше няколко деца/около 7-ми клас/,които пушеха пред погледите на минаващите учители;ограда към околовръстното шосе няма-въобще страшна мизерия.първото което ни казаха беше,че трябва да направим ремонт на стаята,която беше отвратителна...
как да убедя детето си,че училището е хубаво,като аз се потресох от гледката?
слава богу,детето ми влезе в друго училище и този кошмар ни се размина.искрено ти съчувствам.детето на наши приятели е там/първи клас в класа на г-жа ботева /и са доволни.ако искаш мога да разпитам какво е положението.

# 2
  • Мнения: 3 192
Аз имам приятелка, която е учителка в това у-ще. Млада, със съвременни разбирания, но е ужасена от всичко - ръководство, учители, ученици... Такива работи ми е разказвала, че ми оставаше само да се пуля невярващо. Не записа детето си там в 1 клас (не заради близост/отдалеченост).

# 3
  • Мнения: 2 829
cool_witch--моля те сподели подробности,без имена разбира се

мисля дъщеря ми там да я запиша първи клас
сина ми също учи там вече 6 години,,нямам оплаквания до момента,вярно е че е мизерия,но и училищата около нас са същите
за учителите--като навсякъде има и съвестни има и ....

# 4
  • Мнения: 82
Момичета, благодаря за отговорите !АЗ КЪМ ОБРАЗОВАТЕЛНИЯ ПРОЦЕС в училището нямам забележки, от госпожите също за сега съм доволна!Извънкласните дейности са уникални, няма ги в никое друго училище, а също и часовете по самоподготовка са ок. Проблем е агресията в междучасията. Детето ми също е впечатлено и  не го приема за нормално.

milsim1  ще съм ти благодарна ако разпиташ приятелката си! PraynigКак е при тях в междучасията?В другите училища така ли е???
 

# 5
хах уча там , вече трета година сега ще съм 11 клас по малките е по добре в момента се прави ремонт някакъв на моята сграда за тази на първолаците незнам .. ма по добре разпитайте , като знам ръководството ако можех да избирам не бих влязал в това училище Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт