Сърдечен поздрав за старите ми другарчета!

  • 13 989
  • 186
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 278
Здравейте, мили другарчета, от ония симпатични времена, когато си общувах всекидневно тук с вас в бели и черни дни!  Heart Eyes

Прищя ми се, ей така, с радост да ви драсана някой ред, макар че известна част от старите ми муцунки вече май не мога да ги срещна тук.

Първо, да си кажа, че след тежко и мъчително двугодишно боледуване почина  Wink онази ваша приятелка, която ревеше за чужбина и не щеше в България. По причина на тази болест комай, не удържах на обещанието си да не ви забравям и да се вестявам от време на време поне.

Сега обаче съм вече свежа, горда бусманчанка  Grinning и ми се прищя да ви се обадя и да ви изпратя едно сърдечно поздравче. Довършихме най-сетне новата ни къща с прекрасен двор и вече живеем в нея. Саши вече е на шест, Иванче - на три и половина, а младенецът Бори, когото заедно раждахме  Grinning стана на две и половина. Имаме си и две котета, и три заека (засега...). Grinning Имаме си и бидон с кисело зеле - първият ни семеен бидон  Laughing,  Александър тръгна на народни танци в селското читалище, а напролет ще сеем думатиту. Идилията е пълна.  Grinning

Наистина трябва да кажа, че сега много се кефя, че живея в България и вече съвсем определено мога да заявя, че това е мой съзнателен избор.  Simple Smile Някак си пораснах по въпроса и въпреки, че положението в основни линии продължава да е хужегубернаторское Crazy аз го приемам и го обичам точно такова, каквото е, във всеки един момент. Това приемане ме настройва положително и в действителност във всичко виждам добрия край.

Поздравявам ви и от Жоро, който също е станал чудесен бусманчанин. Аз много му се възхищавам.  Grinning През деня все още си директорства на същото място, а след работа си умира да работи по двора - коси, копа, полива. Сега зимата се моля за повечко сняг, та да има какво да рине.  Laughing


За достоен завършек ви черпя по стара форумска традиция с нещо, което знам, че обичате. Скромно, но от сърце, по чаша бозица за стара другарска душица. Пък и за всеки друг, който желае да си попийне с нас.  Simple Smile Нека да ви е сладко на всички:  Heart Eyes








# 1
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Demetra, радвам се да те видя тук и да чуя, че ти и цялото ти семейство сте добре  bouquet! Колкото до живота в чужбина, никога не знаеш къде ще ви завее вятъра с работата на мъжа ти Wink. Да не плачеш после, че искаш в Бг Wink.

Весел ден Hug!

# 2
  • Мнения: 1 278
Да не плачеш после, че искаш в Бг Wink.

Хаха, добре казано!  Laughing

Весел ден и на теб!  Hug

# 3
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Еййййй светна ми пред погледа въпреки сивкаволепкавомократа и гнусна миланска утрин навън като видях ваШа милост отново по тези места  Heart Eyes Blush Hug  bouquet
Крайно време беШе... Party
А за старите муцуни не бери грижа. Някои от тях са все оЩе тук,макар и под прикритие  Wink

# 4
  • Мнения: 11 306
Ало, селянката! Напрау ни забрай! Hug
Я ква байганювка си станала Mr. Green
Кажи ся кво ша сакаш hahaha

# 5
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
хей! много се радвам да те видя , а също и че си намерила най-после истинския дом  bouquet

пиши от време на време между разбъркването на зелките.

целувки за порасналите ти момчета Heart Eyes



я, макдирочката и тя изпълзяла Laughing

# 6
  • Italia
  • Мнения: 4 492
хей! много се радвам да те видя , а също и че си намерила най-после истинския дом  bouquet

пиши от време на време между разбъркването на зелките.

целувки за порасналите ти момчета Heart Eyes



я, макдирочката и тя изпълзяла Laughing

Тук съм, бе, ама се появявам само като имам какво да кажа по въпроса Wink

# 7
  • Мнения: 1 278
Рокич, Катинка и ...  Laughing "пудра сол"  Laughing... (това ме разсмя с глас, честно!.. ох, коремът ме заболя чак Joy)... Гушкам ви и тричките (като се освестя от смеха обаче)!  Hug

Рокич, и тук е мъгливичко, но с Борката и Саше ходихме да вадим моркови от двора на съседа по причина на все още ранното ни оСеленяване. Догодина ще си ги вадим от нашия двор.  Grinning Много са ни добри съседите, а тъкмо този ни съсед винаги ни обгрижва с домашни зеленчуци.

Вечерна, ти като си байшенгенка аз казвам ли ти нещо!  Mr. Green  hahaha И ша сакам тилифончиту ти.

Не, съвсем честно! Преди две седмици си затрих телефона и ойде коньо в реката. Нямам си никакви телефонни координати на никого. Така че, разни милански, крайшенгенски, хамбургски, пудреносолни и други важни индивиди могат да ми пратят ценните комбинации от цифри на съобщение. Дайте и на шотландката, че нея пък никак не мога да я докопам.  Praynig

Харичка, всеки ден претакваме зелето. Няма страшно!  Grinning А аз имам за теб една много добра новина!  Grinning За Хара иде реч....  Rolling Eyes  Grinning

# 8
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
а-ха! спретнала си ми ти пак някое преводче, нали? Rolling Eyes Laughing
пудра сол е много любопитна Blush

претакам. точно така му казваме и ние по нашийо край, ма рекох да не използвам този смешен за мен глагол hahaha
викам, тя хитруша, ако не е така ще ме сръфа и ще се  Joy Joy

ей, изчезна ти...а беше обещала да ни посрещаш на  летището, помня аз!

координати на лс Grinning

# 9
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ай стига с тва претакане,бе  Naughty Взех да прОтО4вам лиги заради вас.  Embarassed Искам свинско със зеле на фурнааааааа   Rolling Eyes

# 10
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Деметра ,от все сьрце ти желая идилията ти да не свьрШи никога  bouquet  bouquet  bouquet.Тлкова е хубаво да намериШ ТВОЕТО/СВОЕТО място вьв вселената,виждам ,4е ти си го намерила_наслаждавай му се  bouquet  bouquet  bouquet.
РАДВАМ СЕ да те вдя пак в "наШи" води Hug

# 11
  • Мнения: 11 306
Хамбургската девойка не съм я засичала мноооооого отдавна в наши води. Не знам дали не са задули по някой друг край на света.
Имам координати на шотландката, ако искаш, ще ти ги пусна по-късно.
А за зелето, ще ти откъсвам главата, ако не пратиш една зелка. Whistling
Най-добре да я донесеш лично, че ме лъжеш от кое време Naughty

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 16:08 от Вечерница

# 12
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Ай стига с тва претакане,бе  Naughty Взех да прОтО4вам лиги заради вас.  Embarassed Искам свинско със зеле на фурнааааааа   Rolling Eyes

и с малко оризче Crazy. Ще имам гости за Коледа и после за Нова година ще взема да ги накарам да ми донесат зелце Wink.

# 13
  • Мнения: 3 461
Деметра, тъкмо те открих за себе си и ти изчезна от хоризонта. Grinning Радвам се, че си намерила своята Тара, но ще е хубаво ако по-често се разписваш и тук. Hug

# 14
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и с малко оризче Crazy. Ще имам гости за Коледа и после за Нова година ще взема да ги накарам да ми донесат зелце Wink.
ми таквоз ша тура аз  Rolling Eyes
запеченко на фурна

имам зеле, бурканирано, купешко с бг произход.
мерси за идеята, с червено вино довечера Crazy оххххх.....

Общи условия

Активация на акаунт