ЦвЕтНи ИдЕи За БеБеШкАтА СтАя

  • 29 743
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 3 034
ти хубаво ни пускаш картинки, но все се чудя каква ти е идеята/коментара?  newsm78 малко се обезсмисля така комуникацията, поне според мен  Peace

# 62
  • Мнения: 1 170
ти хубаво ни пускаш картинки, но все се чудя каква ти е идеята/коментара?  newsm78 малко се обезсмисля така комуникацията, поне според мен  Peace
Според мен самото име на темата предполага да се пускат картинки без коментар,но ако не е достатъчно...
Във всяка една снимка,която качвам ми харесва по нещо,било то малко или много, смятам че всеки може да си "набави" цветна идейка и без да обяснявам какво точно на мен ми харесва. Някой път ми харесва съчетанието на цветовете,в други разположението на мебелите,в други картинка на стената...


това вашата детска стая ли е? не искам да те обиждам, но е ужасно  Sick
Конкретно този интериор ми носи някакво спокойствие,представям си как седя на това кресло и кърмя...

# 63
  • Мнения: 3 034
а, не, аз просто си питам, защото това не е единствената тема, в която само пускаш картинки, пък ето че си имала и коментар в отговор на коментар на момичетата преди това  newsm78 какъвто и акцент да сложиш, все ще е от полза някому, иначе картинки има много в нета и достъпни при това  Peace

# 64
  • Мнения: 1 170
а, не, аз просто си питам, защото това не е единствената тема, в която само пускаш картинки, пък ето че си имала и коментар в отговор на коментар на момичетата преди това  newsm78 какъвто и акцент да сложиш, все ще е от полза някому, иначе картинки има много в нета и достъпни при това  Peace
На мен ми предстои да правя дизайн на цяла къща,особенно се вълнувам от дизайна на детската,която ще е съчетана с бебешката стая и постоянно се ровя в интернет за картинки от които мога да копна идеи. Но естественно  - покрай децата нямам време, за това за мен е удачно да има една такава тема,в която всеки да споделя идеи във вид на картинки и ние само да черпим и да усмисляме -можем или не можем да го направим...
 Когато не пускам коментар за дадена картинка - смятам,че тя не изисква такъв...
Аз много обичам  да разглеждам разни картинки  интериорни за мен не е нужно някой да ми прави коментар...просто не всички търсим навсякъде,някой може да покаже снимка,която аз не съм намерила и ако не пусне коментар към нея,не е проблем за мен...
 Просто може една малка снимка да промени цялата ми идея за целият интериор на къщата,никога не се знае...

Общи условия

Активация на акаунт