изкуствена или естествена елха?

  • 5 450
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 830
Много обичам аромата на естественото дръвче Heart Eyes

Тази година сме в едната стая ( където има мокет) с изкуствена, а в другата стая (с паркет) с естествена елха. Двечки си имаме Party bowuu

# 121
  • Мнения: 111
Изкуствена от 5 год сме с нея Peace

# 122
  • Мнения: 712
Много харесвам аромата на естественото дръвче, но много ми е жал като видя нахвърляните елхички до кофите след празниците. Да не говорим, че повечето търговци мамят ужасно, а и пършингите дето ги продават с по 2-3 клона, само са оставили гола някоя поляна. Нямат нито търговски вид, нито им е дошло времето. А цената дори няма да я споменавам. Аз си купих изкуствена елха преди няколко години. Не е много голяма, но сега и не ми е нужна. В новата къща ще си сложа голяма. Вярно, че инвестицията е сериозна, но е еднократна (200 лв за дръвче 1.80). А за аромат си купувам борови или елхови клонки, които остават след орязването на елхичките по пазарите. Продават ги за 1-2 лв. снопчето.

# 123
  • Мнения: 5 393
Винаги сме взимали истинска, но тази година решихме да вземем изкуствена.Не ми се занимава да чистя иглички постоянно, детето да ги лапа и т.н.Взехме малка и гъста елхичка,която живот и здраве ще ползваме дълги години.

# 124
  • Мнения: 7 263
Изкуствена - откакто има красиви изкуствени съм с такава \ дори две - една мъничка в детската стая и една по-висока в хола\. Мисля че това е най-малкото, което мога да направя за изтерзаната ни природа. Едно дръвче по-малко да бъде посечено за тази Коледа ми стига.
Купувам клончета понякога или децата ми събират шишарки - така че Коледния аромат не липсва  Peace

# 125
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
В момента сме с изкуствена ,но догодина смятам да си взема елхичка в саксия Peace

# 126
  • Мнения: 493
Винаги сме с истинска!Обожавам да ми мирише на бор.Тази година взехме елха и се надявам да я спася след Нова Година

# 127
  • Мнения: 2 085
Тази година сме с изкуствена Wink Догодина, живот и здраве, ще търся борче в саксия.

Общи условия

Активация на акаунт