променят ли парите човека?

  • 6 681
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 992
Променят. Най-малкото, защото се променя средата, в която се движат замогналите.

# 16
  • Мнения: 17 407
Дали се променят или си стават "те" под влияние на парите? Аз мисля- второто.

# 17
  • Мнения: 11 747
Нещо като Дренка си мисля  Thinking
Не се променят. Някои са кофти,ама са били кофти и преди това, просто не им се е забелязвало толкова.Е, после всеки те претегля отвсякъде....

Познавам хора,които доста са се замогнали от известно време насам - с нищо не са променени - не са кофти.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
Парите променят начина на живот, но не променят самия човек. По-скоро изваждат едни скрити негови качества, които е потискал или просто е било по-удобно да не изразява. Визирам негативните такива. Човечността не зависи от богатството, или я имаш или не.

# 19
  • Мнения: 1 424
Да променят ! Има голяма разлика между хората израснали с пари и тези, които са се замогнали в последствие.
Вярно е !  Peace 
Дори промяната да не е коренна, от бедняк на милионер...  Joy
Имам позната,която от средна класа, стана малко по-заможна не бих казала богата и в началото се промени неузнаваемо  #Crazy Добре че се осъзна тая жена !

# 20
  • Мнения: 13 512
Нормално е да променят. Променя се начинът на живот , променя все средата му в повечето случаи.

# 21
  • Мнения: 3 459
Променя се всеки средностатистически сопол, без ни една стотинка в джоба и превърнал се в новоизлюпен богаташ, хора, който цял живот са си били богати какво му има да се променят  Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
До момента повечесе засяга посоката нямане на пари - имане на пари.
А защо не помислим и за обратното? Липсата или намаляването на парите променя ли хората? Има и достатъчно хора, които са били заможни, а после не са. Какво мислите за това?

# 23
  • Мнения: 13 512
До момента повечесе засяга посоката нямане на пари - имане на пари.
А защо не помислим и за обратното? Липсата или намаляването на парите променя ли хората? Има и достатъчно хора, които са били заможни, а после не са. Какво мислите за това?
Същото мисля, визирам парите- появата или изчезването им.
Променя се всеки средностатистически сопол, без ни една стотинка в джоба и превърнал се в новоизлюпен богаташ, хора, който цял живот са си били богати какво му има да се променят  Thinking
ами ..и те се променят респективно- стават по-богати или пообедняват. В много редки случаи остават на едно ниво  цял живот. Битието определя съзнанието. Факт.

# 24
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дами, давате ли си сметка за какви мащаби, респ. пари, пишете?
Ба, това, че някой могъл да си пообзаведе апартамента, да отиде на повече от една почивка (не на квартира и не с обществен транспорт) и си подновил колата, като при това дължи на банката голямата част. Ба.
Някой от 300 започнал да получава 1500 и малко вдъхнал. Това е далече от нормалния живот и е тъжно, че е повод за коментар.
Аз лично не съм виждала човек с 300 лв заплата, който да е станал милионер в рамките на 2 години, че да мисля променил ли се е, не е ли. Всичко останало като промяна е просто насищане до едно нормално ниво.


ПП. Независимо от парите, не обичам като питам някой как е, да почва да ми жалее, щото не върви да каже, че е наред при цялата мъка наоколо.

# 25
  • Мнения: 157
ДА.неминуемо.

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Дами, давате ли си сметка за какви мащаби, респ. пари, пишете?
Ба, това, че някой могъл да си пообзаведе апартамента, да отиде на повече от една почивка (не на квартира и не с обществен транспорт) и си подновил колата, като при това дължи на банката голямата част. Ба.
Някой от 300 започнал да получава 1500 и малко вдъхнал. Това е далече от нормалния живот и е тъжно, че е повод за коментар.
Аз лично не съм виждала човек с 300 лв заплата, който да е станал милионер в рамките на 2 години, че да мисля променил ли се е, не е ли. Всичко останало като промяна е просто насищане до едно нормално ниво.


ПП. Независимо от парите, не обичам като питам някой как е, да почва да ми жалее, щото не върви да каже, че е наред при цялата мъка наоколо.

Взе ми думите от устата.

На мен по-добрият стандарт ми се отразява добре.

# 27
  • Мнения: 3 521
Да.
Ставала съм свидетел и на положителни и на отрицателни промени.
Положителните> хората се поуспокоиха, започнаха да гледат по-весело, някои реализираха прекрасни идеи, които преди това дори и не бяха споменавали...изобщо поразчупиха се.
Отрицателни> е какво да ги пиша - те се виждат по новините и вечер по клубове с имена от 3/4 букви  Laughing.

# 28
  • София
  • Мнения: 426
в повечето случай го променят,правят го по-надут и лицемерен е все пак има и изключения

# 29
  • Мнения: 5 622
Променят. Особено мъжете..  Stop

Общи условия

Активация на акаунт