Много разхвърля.

  • 4 104
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
благородно завиждам на вси4ки, смятаЩи проблема за "бели кахъри" Confused
както и на тези, които след раждането на детето не се впе4атляват ве4е.  Rolling Eyes
за мен определено е голям проблем, уто4нявам, 4е въобЩе не съм някаква маниа4ка, не претендирам за стерилно като по каталог жилиЩе, но всяко неЩо си има някаква граница  ooooh!
бЮрото ми в службата е вси4ко друго, но не и подредено, но това е работен у4астък, нормално ми е така и прекрасно си намирам вси4ко в безпорядъка. проблемът е, 4е неговия работен у4астък е в къЩи и 4е е превърнато в някакъв склад. еми не ми е приятно, готова съм за скандал всеки път, в който припаря там, а няма как да не влизам_това е и детската стая.
никакви методи не дадоха резултат, кел файда като си напълня стаята с кутии?
последната ми идея е да изпразня мазето и го превърна в офис (не е 4ак толкова лоШо, има хора, които са спретнали таверни там). друго разреШение не виждам. Thinking

# 61
  • Мнения: 366
Какво да кажа аз, в къщи всички сме разхвърляни. Не че не подреждам, правя го всеки ден , но след 1 час пак е така. Вчера се карахме с детето -" Мамо, пак си подреждала, нищо не мога да си намеря."

# 62
  • Мнения: 7 373
Мъжът ми. Много. Има дискове, хартии, багаж и каквото се сетите из цялата къща.
Аз обичам да ми е подредено ( не много, но поне да ми е приятно), на ден ми отнема поне час сутрин да оправя, след което на 10тата минута се започва отново - тук листче, там брошурка, тук химикалчица, там сто диска...Ще се гръмна.
Току пристигне поръчка с канцеларски материали примерно и тя се тросва на средата на хола и така може да стои с дни!
На всичкото отгоре масата за хранене също е натрупана с неща, които му трябвали.
Може ли да се вечеря побутвайки бумагите , за да се отвори място за чините!
Не знам какво да правя. Говорила съм сто пъти. Специални покупки от ИКЕА, да е хубаво, да е функционално да не ме дразни,  барем се подреди малко! Разделители, чекмедженца и каквото се сетите организатори. Ефектът е никакъв. Всичко е на купчинки из цялата къща, никаква организация. На всичкото отгоре той има и офис в къщи, в който аз отказвам да вляза. Просто ми става лошо, вярвайте ми. Влизам само да пусна прахосмукачка и това е. Нищо не пипам, нищо не бутам.
Коледа идва. Искам да ми е красиво, подредено. Свободното ми време намалява. Аз не мога да разтребвам непрекъснато. Опитвала съм да оставям така да се сети - нищо подобно! 2 пръста прах ще събира, но няма да го прибере.
Обяснявах, говорих, молих - никакъв ефект. Та той дори на велоергометъра слага някакви глупости, вади нещо от чекмедже и го оставя отворено... Какво ли не.
Кажете какво да правя - слугиня ли да назначаваме да му ходи по г..за, да крещя ли, да се примирявам ли...  как да свикна с тоя хаос!

 

  Joy Joy Joy Ами в теб е грешката ,миличка.Аз започнах да постъпвам като твоя мъж за да науча моя  Mr. Green и сега .........той реди и подрежда,аз вадя и не прибирам  Twisted Evil.Приятелките ми са шаш ,как така той прави това или онова.Отговора е : Както си го научиш  Mr. Green Laughing Peace

# 63
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670

никакви методи не дадоха резултат, кел файда като си напълня стаята с кутии?

Пълниш кутиите и ги носиш в мазето  Mr. Green
Ако протестира - слагаш си ръцете на буква "Ф" и си в бойна готовност.
Следваща стъпка - боклукчийския чувал и контейнера отвън.
Успех Peace

# 64
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

никакви методи не дадоха резултат, кел файда като си напълня стаята с кутии?

Пълниш кутиите и ги носиш в мазето  Mr. Green
Ако протестира - слагаш си ръцете на буква "Ф" и си в бойна готовност.
Следваща стъпка - боклукчийския чувал и контейнера отвън.
Успех Peace

това Ще ми е коледният подарък  Joy

# 65
  • Мнения: 2 613
Имам същия разхвърлян екзепляр в къщи #CrazyМи не се свиква,дори с годините тази негова разпиляност ме дразни все повече и повече #Cussing outКръстословици,судокутата и химикали има дори в тоалетната #CrazyЦялата секция е запълнена със стари спортни вестници,бележчици,химикали,маркери и пр.дивотии.За дисковете няма какво да говоря-те са навсякъде!Тавана  е наблъскан с НЕГОВИ неща,които не дава за нищо на света да изхвърля Crossing ArmsАз самата не се изживявам като великата чистачка,но безпорядъкът буквално съсипва психиката ми.Като в добавка и неизбежната неразбория покрай двете деца...на моменти имам чувството,че се задушавам...Оправям доколкото мога,но го правя единствено заради себе си,защото МЕН ме дразни Crossing Arms

# 66
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670

никакви методи не дадоха резултат, кел файда като си напълня стаята с кутии?

Пълниш кутиите и ги носиш в мазето  Mr. Green
Ако протестира - слагаш си ръцете на буква "Ф" и си в бойна готовност.
Следваща стъпка - боклукчийския чувал и контейнера отвън.
Успех Peace

това Ще ми е коледният подарък  Joy
Аз так се справих със синът ми. У нас той е фен на свинщините  Mr. Green Сега като ме види с боклукчийския чувал, тръпки го побиват  Mr. Green знае че идвам ли към стаята му с чувал, всичко неприбрано ще иде в контейнера и пари за ново няма да дам, той да си мисли как ще си го купува. Хич и не се замислям върху това. На времето преди много години, майка ми така се справи с мен самата  Mr. Green Методът работи, стига човек да е постоянен и да не се влияе от бучането, което ще последва  Peace

# 67
То голям проблем,ми майка му го е научила така.
Стискай зъби и прибирай или викай мама след него да шета.

# 68
  • Мнения: 3 423
предполагам,че мъжа ти е артистичен човек и ума му е над тези неща ,не вярвам да го прави нарочно а и не вярвам да се промени-приеми го такъв
в къщи аз съм тази,която разхвърля и губи неща Joy
а мъжа ми ми помага ,като ги търся
редовно ми изчезват очилата(веднъж ги бях прибрала в хладилника)мобилния,зарядното-тия неща ги търсим поне веднъж дневно,чак е забавно
не е нарочно,просто като мисля за нещо друго слагам разни вещи, където ми падне
знаеш ли откак мъж ми е почна да разхвърля (мъничко)и той сякаш аз по малко го правя-трябва да има баланс Joy
може да е решение и при вас Wink

# 69
  • Мнения: 28
След като си се омъжила за толкова разхвърлян човек,значи си приела този му недостатък.Не се превръщай в слугиня!Остави нещата му разхвърляни,белкем се сети някой ден да си ги оправи.Не се ядосвай!

Общи условия

Активация на акаунт