Много ранна бременност и кървене

  • 11 485
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
И аз ще се моля за теб CatWoman.Изчетох цялата тема и толкова се зарадвах на това което и се случва.
Стискам палци всичко да е наред. Praynig

# 46
  • Мнения: 3 246
CatWoman , стискам ти палци притесненията да са напразни, дано всичко се оправи и да гушкаш догодина своето коледно чудо  Praynig Praynig Praynig Praynig Hug

# 47
  • BG
  • Мнения: 793
CatWoman, моля се всичко да е ок при теб  Praynig Kpematopka, дръж ни в течение  Praynig

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 260
До колкото рабрах днеска в 2 h ще и правят лапароскопия  Cry
Ще пиша когато се обади да каже как е минало Sad

# 49
  • Мнения: 4 324
Потвърди ли се извънматочната Sad

# 50
  • Мнения: 740
Милото момиче Sad

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 260
Потвърди ли се извънматочната Sad

До колкото разбрах - не. Но и вътрематочно не я виждат. Имало леко оголемяване на лявата тръба. И се съмняват, че бебчо е там. Но пък не отговаряла на седмицата в която трябва да е. Лекарите се пулят и незнаят какво да правят.  #Crazy

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Е,ако е в тръбата,значи е извънматочна newsm78Боже,милото момиче Praynig

# 53
  • BG
  • Мнения: 793
О, ужас, много съжалявам  Cry

# 54
  • Мнения: 55
Много ми е мъчно за CatWoman! Какви са тези доктори да не знаят какво и е???? Чудя се само, ако не се вижда извънчаточна беремнност защо трябва да и правят лапароскопия?! Не знам дали е тук мястото да кажа, че една моя приятелка така загуби бебето си. Лекарите се чудеха дали е извънматочна или не е и като направиха лапароскопия се оказа напълно нормална бременност ...но бебчо си отиде заради специалистите във водеща клиника в София. Та сигурно е добре, че CatWoman е избягала от болницата. Стискам палци всичко да е наред Praynig Peace Hug

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 260
Здравейте момичета, вчера се чух с CatWoman. Бременноста е била извънматочна. Загубила е трубата си. Добрата новина, е че другата била в идеално състояние. Днеска живот и здраве трябва да я изпишат от болницата. Когато се върне в Б-с тя ще обясни с подробности.
 Cry Cry Cry Cry

# 56
  • Мнения: 3 246
Ох милата много съжалявам  Cry Cry CryHug Hug Hug

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Много съжалявам.Но щом другата тръба е запазена,има огромни шансове.Дано бързо се възстанови миличката Praynig

# 58
  • Мнения: 7 716
CatWoman, съжалявам мила. Sad

# 59
  • Мнения: 55
CatWoman, съжалявам миличка!Само не се отчайвай!Имаш големи шансове и помни, че бебето ще стане!Аз вярвам в това! Praynig Hug baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт