при вас има ли го?

  • 1 040
  • 12
  •   1
Отговори
здравейте момичета!искам да споделя нещо с вас.вече съм в 29г.с и имам някакво почти прозрачно течение.напоследък ме притеснява,защото разбрах,че може да е преждевременно изтичане на водите  Sad
не бих казала,че е много силно,но понякога усещам мокрота.при вас как е?има ли някой с такова оплакване?имам час за доктор чак след 2 седмици .също да ви кажа,че болка не усе
щам. ви бъда благодарна за отговорите

# 1
  • Мнения: 2 131
Според мен трябва да те види лекар и то не след две седмици. Разбира се, може да не е нищо тревожно, но все пак...... В началото на деветия месец и аз имах на два-три пъти подобно мокрене, родих 17 дни по-рано. Не се притеснявай, може и да не са околоплодни води, но непременно се консултирай с лекар.  Grinning

# 2
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
От време на време през бременноста имах безцветно течение.Безболезнено.Попитах гинеколога си и той ми каза, че няма проблем.Все пак, Вашият лекар, най - добре ще разбере има ли причина за притеснение или не!Ако трябва да дам съвет - отидете на преглед по - скоро от след две седмици и това, най - вече за Вашето собствено спокойствие Grinning
Успех Peace

# 3
  • Мнения: 4 451
По принцип по време на бременност се появява или засилва бялото течение. Естествено, че само лекар би могъл да прецени какво е точно, но мисля, че не са околоплодни води (по описанието, което даваш).

# 4
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 725
здравейте момичета!искам да споделя нещо с вас.вече съм в 29г.с и имам някакво почти прозрачно течение.напоследък ме притеснява,защото разбрах,че може да е преждевременно изтичане на водите  Sad
не бих казала,че е много силно,но понякога усещам мокрота.при вас как е?има ли някой с такова оплакване?имам час за доктор чак след 2 седмици .също да ви кажа,че болка не усе
щам. ви бъда благодарна за отговорите
Ако си от София може веднага да отдеш в Майчин дом, прави се един бърз тест и се разбира дали са околоплодни води.
Успех

# 5
  • Мнения: 236
И аз имах такова течение няколко пъти през бременността и много се шашках , че ми изтичат води , но се оказа , че не са води .Обаче за твое спокойствие отиди в някоя АГ болница да те  проверят , капват бромтилол (мисля ,че така се казваше) върху превръзката ,или най добре върху лигнин (бял) и ще ти кажат дали са води.Иначе ако са води има голяма опасност от инфекция на плода!!!

# 6
  • Мнения: 3 376
И спред мен трябва да потърсиш по-компетентно мнение,защото от течение до течение има голяма разлика.

Всяка от нас е имала някакво,но какво точно е било и дали твоето е такова,а още повече дали е безопасно може само специалист да прецени.

# 7
  • Мнения: 4 555
Аз имах такова течение, ходих да ми правят тест и се оказа, че не са околоплодни води. Преди това разгледах форума за подобни теми и имаше доста такива фалшиви тревоги. Все пак задължително трябва да си направиш този тест. Ако не ти се ходи по болници, иди в най-близката поликлиника в кой да е АГ кабинет, най-вероятно могат да направят теста.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
Според мен трябва да те види лекар и то не след две седмици.


Това трябва да направиш. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 6 441
И според мен трябва да отидеш на преглед.Ние тук можем само да гадаем..Успех и леко раждане! Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
Отиди на лекар възможно най-бързо. Прави се тест дали това са околоплодни води, който става за минутка. Не чакай две седмици, ние не знаем какво ти е и само гадаем тук, ако са наистина околоплодни води не бива да се чака.

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
По принцип по време на бременност се появява или засилва бялото течение. Естествено, че само лекар би могъл да прецени какво е точно, но мисля, че не са околоплодни води (по описанието, което даваш).

# 12
  • Мнения: 1 919
аз имах такова течение...оказа се овлажняване....подготовка на влагалището..ама звуни на ДОКИ по раничко за да се успокоиш нечакаи до слевдващата консултация

Общи условия

Активация на акаунт