Снимки тема 3-та

  • 25 488
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 921
Д-Ива, запазете по една коледна курабийка и за нас! Peace
А главния ви готвач е невероятен! Мъж-мечта за всяка жена - хем хубавец, хем талантлив. Ще ни драснеш ли в списъка с кандидат-снахите? Joy


А ето малко нови снимки и от нас:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=202159

# 31
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Оранж Ники много е порастанл.Пу-пу чаровник.Така ме е яд,че не успяхме да се засечем на морето значи. Rolling Eyes
d_iva   Този Марти взимам го за зет. Hug Моята калпазанка,хич даже и не се интересува,как става яденето,което яде. Tired
Танче Йоанка,все по усмихната и весела става,направо промяната е голяма.А и има много заразителна усмивка.

Гале Ти скоро със снимков материал няма ли да се отчетеш?Беше редовна,взе да изоставаш и Танчето,ще ти изземе функцията пръв фотограф. Mr. Green

# 32
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Таничке, януари ако идвам ще гледам тази твоя прелестна дъщеря на живо, да знаеш Laughing Laughing

# 33
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Тъй,тъй отворих тази тема,да не кажете,че не се отчитам.Ето тука ще сложа снимчици на Боби от тържеството му,миналата седмица.
П.П.Моля не се блъскайте да го кандисвате за зет. Mr. Green

Ето и на Преслава. Mr. Green
Първите две снимки,са с добро качество,защото не снимах с моито фото от втората световна.
Снимките на Преслава си личат,че са снимани точно със него.
Надявам се сега,като ми подари Дядо Коледа новото фото,да ги издокарвам като качество. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 367
По няколко пъти гледах новите снимки.  Всички са големи сладури. Hug 
 Мама Галя, обаче, нещо го е закъсала откъм снимки. Време ли не остава, какво ли? newsm28 1ironing wash hang 1dishes   smile3503

# 35
  • на път
  • Мнения: 2 804
Д-Ива, запазете по една коледна курабийка и за нас! Peace
А главния ви готвач е невероятен! Мъж-мечта за всяка жена - хем хубавец, хем талантлив. Ще ни драснеш ли в списъка с кандидат-снахите? Joy
С курабийките сме наред - печем всяка седмица от началото на месеца за ужас на таткото /смята заниманието за неподобаващо за мъж/, така че и за вас има.

d_iva   Този Марти взимам го за зет. Hug

Обожава малките сладурани - пощипва ги нежно и гали и целува наред ....

# 36
  • Мнения: 921
Wa-wa, нямаш никви грижи в това отношение. Надявам се тогава и аз да мого да се порадвам на твоето слънчице.  Praynig
Ивка, щом не даваш зетя - няма да те насилвам, ама се надявам да размислиш все пак.  Laughing
Гале, отвръщай на удара, мила! Очакваме включване!

# 37
  • Мнения: 2 722
Д-Ива, браво на малкия помощник - нали знаеш, че най-добрите готвачи по света са мъже.
Сватя Таня - кандидат снахи, а, ама аз мога да чета  Joy
Йоана е щастлива и това личи дори по снимките.

Аз съм ви дала малко време да понаваксате със снимковия материал и пак ще ви започна, спокойно  Wink

# 38
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Първи снимки на Марина

албумчето е  с парола, малко съм параноична, но на драго сърце ще пращам лично с пролата на желаещите.

# 39
  • Мнения: 11 897
Моля те, Ва Ва, прати ми паролата!С нетърпение очаквам да видя момиченцето.Темата ми е любима и само си мечтая за деня, когато и аз ще показвам снимки

# 40
  • Мнения: 358
Моля те прати ми паролата!

# 41
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
 smile3533 Ню-ню-ню-ню.....аз пък я видях,много е красива и голяма чаровница е. Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 9 517
Парола, парола, парола, моля Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 9 517
красавица  Grinning

# 44
  • Мнения: 11 897
Много красива и нежна!Желая по-скоро да влезе детето в дома ви и да имате много радостни мигове!

Общи условия

Активация на акаунт