Бърка си в очите мойто диване

  • 519
  • 4
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?  Sad Моят дивак (1г5м) от известно време все се опитва да си бръкне в окото с прътче. Дори снощи, докато спеше, се разбуди леко (никнат зъби) и пак започна да човърка там. Просто ей така си насочва на там показалчето и упорито иска да бръкне.  Rolling Eyes Инстинктивно си затваря окото, но продължава да се мъчи. Понякога дори успява да си надигне леко клепача. А понякога успява доста опасно да си приближи пръстчето към окото без да го затвори. Опитвам се да му отвличам вниманието, правя забележка... какво ли не опитах. Но той след малко започва пак. Реших се да пиша тема, защото преди малко като влязох в стаята едното му оченце беше зачервено и ме гледаше малко странно  Rolling Eyes
Притеснявам се да не направи някоя бела  Confused

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
и синът ми го прави понякога, но по-често си бърка в нослето- направо си завира пръстчето вътре ooooh!
иначе в нашите очи и носове най-често си бърка Crazy

# 2
  • Мнения: 7 831
Спокойно, няма сам да си извади окото  Wink!

# 3
  • Мнения: 14 899
Погледни във външната страна на окото дали мигличка не влиза в окото и да го дразни. На дъщеря ми са дълги миглите, обръща се и влиза в окото във външния край. Вече е голяма и си ги "изважда" само, но като малка не успяваше. Дори се зачервява окото.  Дано ме разбра.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 1 155
И неговите мигли са дълги, но не съм забелязала да се зачервява или да има нещо вътре. Той не го прави все едно го дразни, а съвсем бавно и целенасочено. Все едно си изучава окото  Crazy
Знам, че няма да го извади, но се притеснявам да не го нарани по някакъв начин  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт