Коледни звънчета пеят, на АПРИЛКИ усмивките греят

  • 9 055
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 289
Опа и съм от София Simple Smile

Преди малко се върнах от срещата беше супер, много  се радвам че се видяхме  Hug
Така сладко си приказвахме че могеше и още да си поседим ама .... следващия път Simple Smile Снимките ще ги кача в понеделник, надявам се да ми простите закъснението Simple Smile Е те мойте са само две, но имаше още два апарата така че те може да качат по-рано ... Simple Smile

# 16
  • Мнения: 167
Здравейте и от мен.

Ясмина страхотна е новата темичка.

Срещата мина супер,и на мен не ми се тръгваше ама много се задържахме и накрая щяха сигурно да ни изгонат, ако не си бяхме тръгнали.

Другия път очакваме по голяма тумба да се съберем.

# 17
  • Мнения: X
Здравейте и от мен, днес бях на ФМ и съм МНОООООООГО тъжна  Confused (сега да не помислите нещо лошо) - бебето ще е момче!!!! Да му се невиди, така ми се искаше да е момиченце и име й бях измислила, а сега....както и да е, ще се примиря и това е! Но доктора дето ме гледа не стига, че ми промени официалния термин, който мойта лекарка определи за 12.04, той каза, че бил 8. 04, но бебето не отговаряло на този термин по размери (което пак ми обясни, че се дължало на дължината на менструалния цикъл и времето между тях) и по размерите на бебето трябва да родя на 24.04....и сега от къде да смятам в коя седмица съм - по официалния термин или по новата дата????Ако някой ме просветли-цена няма да имате!
И не на последно място  поздрави за Ясмина    newsm20
едно последно питане, което не е особено по темата ама.....искам да си купя някакъв уред за вкъщи-я кухненски робот, я пасатор или нещо от сорта, но не знам от кое ще имам най-голяма полза, най-вече за бебето и да му бъркам разни манджи като попорасне - та вие какво ще ме посъветвате, от кое има полза????

# 18
  • Мнения: 134
и аз съм тук , ние след срещата ............то не бяха дискове с нинджи, после книжки с Фраклин , след това ..нещо за ядене ,че там не бил ял,като слезнахме от метрото през магазина за сладкиши  и благополучно в нас.
на Ясмина нямам какво да кажа , нямам думи за пореден път ни впечатляваш newsm74
за срещата само могат да съжаляват мамите дето не доидоха,беше супер  cooklalalala cookимам само една снимка в апарата но ще я кача сега

# 19
  • Мнения: 167
Емма аз имах кухненски робот и го ползвах най вече за сокове да изтисквам и пасатор за супите и пюретата.Та мосля,че пасатор и сокоизтисквачка ще са ти от полза.

# 20
  • Мнения: 50
Наистина много е хубава темата , Ясмина, страшно ми харесва newsm74. Аз да допълня, че съм на 34 години, другото съм го написала.

# 21
  • Мнения: 50
А, и пола не го знам със сигурност, но в понеделник се надявам да го разбера  Simple Smile

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 260
Темичката е страхотна, Ясмина!!!   bouquet
Аз също съм пропуснала някои факти за себе си - но 29 съм и бебчето ще ни е първо  Flutter
Много се радвам как се увеличава броят ни  Flutter Добре дошла, Милена!!!  Hug Hug Hug
Емма, ще свикнеш с мисълта, а после няма да се отделиш от малкото сладко същество!  Wink Hug И аз се бях настроила за момченце, пък излезе девойка, а пък таткото така се зарадва  Joy Важното е да са живи и здрави мишлетата!  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 18:33 от Lara1

# 23
  • Мнения: 139
И да добавя,че съм на 22 и съм от София! Иначе се знае,че ми е първо бебче и е момиченце! smile3525

# 24
  • Мнения: 0
Ясмина, поздравления за хубавата темичка.    bouquet
Аз съм на 32 г. и съм бременна с първото си бебче, което още не иска да се покаже какво е. Живея в София.
Емма, моят съвет е да не си купуваш кухненски робот - няма да му използваш всички функции, а и заема място.
От полза ще ти бъдат сокоизтисквачка, цитрус преса и пасатор.

# 25
  • Мнения: 794
Аз имам кухненски робот на AEG, струваше около 190 лв., много съм доволна. Преди малко на него забърках кекс, много е лесно.
Не знам за вас, но аз напоследък съм се разготвила кат оневидяла. Малко да се видя вкъщи, и се почва... Ще го охраня тоя моя мъж. Снощи направих гювечета, станаха страхотни. Днес готвих на обяд и после бърках кекс. А пък каква пица избарах само, не е истина... То не знам дали мъжо ще се охрани, ама аз...  Laughing
Вие как сте с  bombs ? Аз съм доста напред с материала. Не се оплаквам, мъжът ми пък хич  newsm44

# 26
  • Мнения: 56
Браво...Страхотна теми4ка smile3501
И аз да добавя за статистиката 4е съм на 26год.

# 27
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
И от мен поздравления на Ясмина за темата!   bouquet
Аз май всичко съм си казала с изключение на годините - 28. А още щом разберем за бебо ще се похваля, то се знае.

# 28
  • Мнения: 2 531
asja  на мен бременностите с момичета така ми действат- чак когато забременях с щерката се понаучих да готвя, преди това само мъжо готвеше! А когато бях бременна със сина ми умирах от кеф да шофирам, сега той е луд по колите! Ти не се шашкай толкова със шийката! По принцип не може току така без симптоми да се разкрие, така че споко! Предната ми бременност беше доста тежка и проблемна и имах по разкрита шйика от самото начало! Не съм 100% сигурна но мисля че и на ехографа в определена позиция се вижда това, поне имам такива спомени от прегледи! Преди доста прегледи вагин. ми правиха, този път още не са  Hug
Относно зрението- да влошава се физиологично по време на бременност, но после се оправя, така че нормално е да се появят проблеми, после ще озвучат!

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Здравейте мили момичета!

Чудесно е, че давате по-подробни данни. Така статистиката ни е по-представителна. Когато получа ново инфо, ще променям данните от първа страница.  Благодаря за съдействието!  Hug

Ако някой иска да не му публикувам данните в списъка, но да участва в статистиката, може да ми пише на лични.

Ох, как нямам търпение да направим и статистика за теглото на бебенцата след като мине Април.

Общи условия

Активация на акаунт