Хем съм бясна,хем ми и болно...

  • 5 497
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Е, и?! Ти с тумбака сред банда пияндета,
смучещи цигара от цигара и хилещи се
като пачи?! Какво ще търсиш там. На твое
място бих се радвала, че не ме задължава
да си тътрузя корема по задимени дупки,
а ми оставя удоволствието да се належа и
наспя дори. Не разбирам какъв ти е проблемът.
Може би си стресирана преди раждането.
Успокой топката.

# 16
  • Мнения: 292
Аз също щях да съм бясна на твое моясто.Но щях да поговоря с него как е минала вечерта спокойно,за да разбера дали има за какво да се ядосвам.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Мъжа ми никога не би празнувал рожденния си ден без мен. След като аз не мога да присъствам по обясними причини, ще пропусне почерпката с приятели. Не мисля, че в случая ще има обидени.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 105
Е, и?! Ти с тумбака сред банда пияндета,
смучещи цигара от цигара и хилещи се
като пачи?! Какво ще търсиш там. На твое
място бих се радвала, че не ме задължава
да си тътрузя корема по задимени дупки,
а ми оставя удоволствието да се належа и
наспя дори. Не разбирам какъв ти е проблемът.
Може би си стресирана преди раждането.
Успокой топката.

Абсолютно подкрепям!!!

# 19
  • Мнения: 196
Е, и?! Ти с тумбака сред банда пияндета,
смучещи цигара от цигара и хилещи се
като пачи?! Какво ще търсиш там. На твое
място бих се радвала, че не ме задължава
да си тътрузя корема по задимени дупки,
а ми оставя удоволствието да се належа и
наспя дори. Не разбирам какъв ти е проблемът.
Може би си стресирана преди раждането.
Успокой топката.

Права си, но решението трябва да е нейно, а не изобщо да не бъде "поканена". Това, че мъжът й дори не си е отворил устата и жена му да присъства си е свинщина. Пък тя може да присъства един час и да се прибере.

# 20
  • Мнения: 742
аз пък разбрах, че РД-то е на някаква колежка.  В тоя случай- голяма работа, пиянствали. Обаче ако РД  е негов, би ми станало обидно, че поне в началото не съм била с него и колегите му.

# 21
  • Мнения: 1 350
Sorry,4e nqmam v momenta BG,no edva se vyzdyrvam.....Ei tozi mygki bezobrazen egoizym nikoga nqma da go razbera!!!! Nedopustim, nepravilen, nevyzmojen e m/u obi4a6ti se hora!!! 6tom ti se li6ava6 ot vsi4ko v imeto na tova da si maika na negovoto dete, se li6ava i toi ot givot,razbirai zabavleniq!6te si opyva kai6a, 6te si nosi tovara, 6te si nosi otgovornostta! Da mnenieto mi e absolutno kategori4no i kraino!Prosto mi se povdiga kato pro4eta kak vse na genata hormonite ne sa i v red,dali zaradi bremennost, dali zaradi PMS!!!! To 6toto vse na genite ne6to ne im e nared,vse sami si gledat decata.........

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За мен не е нормално цяла нощ да празнува с колежките, без дори да ми предложи да отида с него. Обидно е.

# 23
  • Мнения: 3 830
Ммм, не е постъпил никак добре. Още по-лошо ще е , ако зачестят подобни кофти постъпки.

Направо е ужасно! Носиш детето му, а той купонясва някъде и дори не ти се обажда.... ииииии чак до 5.30...
Ти не би трябвало да ходиш, предвид положението ти, но да не ти се обади... и какво е правил толкова часове...

Изглежда ми гадно...Прилича ми на онези мъже, които смятат, че жената и децата трябва да са си вкъщи, пък мъжете могат да си ходят и да си правят, каквото поискат.

Ако ми се случи такова нещо, такъв скандал бих му вдигнала, че никога да не го забрави!


 #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 24
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ммм, не е постъпил никак добре. Още по-лошо ще е , ако зачестят подобни кофти постъпки.

Направо е ужасно! Носиш детето му, а той купонясва някъде и дори не ти се обажда.... ииииии чак до 5.30...
Ти не би трябвало да ходиш, предвид положението ти, но да не ти се обади... и какво е правил толкова часове...

Изглежда ми гадно...Прилича ми на онези мъже, които смятат, че жената и децата трябва да са си вкъщи, пък мъжете могат да си ходят и да си правят, каквото поискат.

Ако ми се случи такова нещо, такъв скандал бих му вдигнала, че никога да не го забрави!


 #2gunfire #Cussing out #2gunfire

Подкрепям

# 25
  • Мнения: 3 830
Sorry,4e nqmam v momenta BG,no edva se vyzdyrvam.....Ei tozi mygki bezobrazen egoizym nikoga nqma da go razbera!!!! Nedopustim, nepravilen, nevyzmojen e m/u obi4a6ti se hora!!! 6tom ti se li6ava6 ot vsi4ko v imeto na tova da si maika na negovoto dete, se li6ava i toi ot givot,razbirai zabavleniq!6te si opyva kai6a, 6te si nosi tovara, 6te si nosi otgovornostta! Da mnenieto mi e absolutno kategori4no i kraino!Prosto mi se povdiga kato pro4eta kak vse na genata hormonite ne sa i v red,dali zaradi bremennost, dali zaradi PMS!!!! To 6toto vse na genite ne6to ne im e nared,vse sami si gledat decata.........

 Peace Peace Peace

# 26
  • Мнения: 22 427
За мен това не е нормално, но си има хора всякакви.
Или какво, той хукнал да се забавлява като за последно?
Не разбирам тази склонност на мъжете преди да се о женят или да им се роди дете да са като изтървани и едва ли не за последен път виждат кръчми, жени и т.н.
Съвсем правилно си реагирала и е нормално да си ядосана.
Да не говорим за прибирането в 5.30ч.
Аз бих му казала да се връща там, където е бил досега щом му е било толкова приятно.

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Най-малкото, което е можел да стори мъжът ти е да ти звънне 1-2 пъти за да провери как си или поне да си е наблюдавал телефона за да види дали не си му звъняла, защото все пак си в 9 мес. и като нищо може да тръгне да раждаш.

# 28
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Не знам какво да ти кажа, дори не мога да си представя - човек, който да ръгне по кръчми, вместо да си празнува РД с най-близкия до него!!!
Явно е начин на мислене, възпитание. За мен е недопустимо, празниците са за семейството.
И за мен е така smile3516

# 29
Виж сега, изнервена си заради състоянието си, нормално е. Не му се ядосвай. Излязъл е човекът да празнува - естествено, че ще закъснее. Добре си е полудувал, че сега като дойде бебето - няма да излиза скоро! Не му се сърди! За неотговарянето - ми много ясно. Снощи бях в един пияно бар, телефонът ми е звънял 5 пъти, не съм чула нито едно повикване!!!! Няма как да си чуеш телефонът в шумно заведение, а и е бил пийнал. Сигурна съм, че не е било нарочно!
Обаче възниква въпросът какво става, ако му беше звъняла, че раждаш Joy Ето затова може да му попилиш малко на главата Mr. Green Но като цяло - не се сърди Hug
egati belinda mnogo si tolerantna, ne te razbiram... jenata e v 9-ti mesec moje da stane vsi4ko, vseki moment a ti kazva6 bravo na milinkiya neka si pojivee 4e teparva kakvo go 4aka
e ne go razbiram tova kade mu e sapri4astnostta...

Общи условия

Активация на акаунт