ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 11

  • 9 584
  • 362
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 421
Добро Утро!
Деня наистина е много мрачен,но ви желая да е също толкова диетичен!
Аз сега пак си варя тиква  Flutter много добре ми влияе!... засища ме много,много ми е сладка (варя я с течен подсладител) и няма калории - какво по-хубаво от това
а после сядам да чета за изпити,че утре и на 1-ви имам и...не знам как ще се оправям  ooooh!  На предните Ная ми подсказваше от корема,ама сега  Laughing

# 16
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Добро утро и от мен  Heart Eyes
Привет на йори и успех  Hug
б-иванова - питах те, защото аз невремето ходих при нея, ще ми е интересно да проследя диетстването ти  Hug
Усмивка, Криси, Просто аз, днес да сте в строя ей  Naughty  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 454
Добро утро!
Минавам за бързо да се отчета...уикенда си беше диетичен...само вчера малко попрекалих с диетичната храна хапнах цели 3 млека и салата зеле риба тон и малко тиквени семки...като цяло доста хапнах...днес съм пак на линия...отивам да се справям понеделнишки със задачите...
Много целувки!
Страхотна и честита нова темичка!

# 18
  • Мнения: 533
Здравейте, милички дами  Hug Hug Hug
Поздрав с чайче и плодче от мен  Hug
Аз си карам на РХ в комбинация хранене според кръвната група и съм много доволна  Peace Позволявам си и отклонения, но след тях няколко часа съм само на водичка  Wink
Желая на всички много минусчета тази седмица, луничката е благосклонна  Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 488
Ето ме и тук, в новата темичка. Да ни е честита. Криси, благодаря за старанието и красотата, която си ни създала! Аз, като най-недиетичната издънка, няма с какво да се похваля. От днес пак съм в сдтроя, защото напоследък се поотпуснах доста. Едното прегрешение води до пвторо, третото е на принципа "какво пък толкова" и т.н. - килцата си се редят, базволието расте.... Та - почти в началото се върнах, надявам се да не е трайно и за ден-два да си стана пак 56, с тенденция към 54. Толкоз за сега, да видя как ще мине целият ден и, ако има успех борбата, ще споделя. Не ми ске искаше да казвам, но не ща и да лъжа - днес осъмнах 58 кг. Да видя утре как ще я докарам.

# 20
  • Мнения: 1 454
Хей Мацки...
мисля, че наближава апокалипсис...или поне така изглежда впредвид невроятната мрачност отвън...- много тъпо!

Както и да е...Току-що прохрупах една краставица и един морков, както и две парченца сиренце...общо взето си направих салатка..., но разделна салата...хихихих
Сега пия нескафе с мляко и много му се радвам на вкуса...Simple Smile

Хммм ,няма да ви почвам всички подред, ама...моля ви се какви са тези недиетични дни!?!...Айде моля ви се всички в релси Simple Smile

До след малко!

# 21
  • Мнения: 123
 Simple Smile Simple Smile Simple SmileЗдравейте всички, още веднъж благодаря за доброто посрещане,  вдъхновявате ме  и съм си обещала да го карам строго диетично- пък и може би ще участвам в едно предаване по телевизията/игра/, и трябва да се постегна .

# 22
  • Мнения: 603
Здравейте момичета, много ми е гадно  Sad чакам МЦ още, едно поддуто,хем ми се яде,хем не.. и въобще не ми е до диета.. провалих си я напълно.. мисля до 30 да хапвам само кис. млекца и плодове и многоо течности.., пък от 01.12 ако ми се прави ще почна Японската наново..не се заричам,но си планувам... съжалявам че ви се оплаквам ама ми е едно  Sick
iori , добре дошла и от мен. В кое предаванее ?  Rolling Eyes Успех с диетата-сигурна съм че ще успееш.
Daisi4ka , добре че поне ти си диетична  Hug
Просто Аз, идеята с тиквата много ми допада, чудя се в тия 4 дни разтоварващи уж дали да не добавя тиквата към кис. мляко  newsm78 май да  Party ти диетуваш ли днес?
Мими, Мами, Криси ви как сте милички  Hug
Приятна вечр на всички , целувки  :hug:

# 23
  • Мнения: 2 099
Здравейте и от мен,
Аз съм се заела с едни календари за Нова година за роднините и при всяка възможност гледам да се трудя над тях, че до сега само работя и отхвърлям варианти.
Усмивка, радвам се че приятелят ти те глези, това означава че си те харесва и така. Peace Съжалявам, че днес си в такова настроение, надявам се утре да се оправи.  bouquet
maca-keraca май застудяването на всички така ни влияе. Confused Преди години зимата отслабвах, за учудване на всичките ми приятели, а лятото напълнявах, а сега е май точно обратното. Вече изобщо не ми се ядат нещата от лятното ми меню, а само манджички, а те хич не са диетични и за това си дерзая и аз още с качените килца. Embarassed
Daisi4ka страшно диетичен обяд, надявам се и вечерята да е била така. Peace

# 24
  • Мнения: 421
Усмивка ... уж диетувам - в 10.30 преди обяд се натъпках с варена тиква... а сега преди малко хапнах пилешко бяло месец и една шепа орехи... Мисля,обаче да си врътна и едни пъканки и да ги изям до половина.. докато гледам сървайвър  Rolling Eyes  Но ще видя. В общи линии е добре днешния ден.
Утре съмна изпит  ooooh!  трябва да стана в 5ч и да пътувам ... и изобщо нищо не знам,защото покрай бебето не ми остава време - не знам какво ще правя - ще стискате палцу утре от 8 до 9  Laughing
А това с тиквата е супер яко! Майка ми ме подсети - тя обича много и аз куппих две големи тикви от пазара,но тя си я вари с много захар  ooooh!  а аз -  Naughty само с течен подлсадител и става супер!
Диетична вечер на всички желая!  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 603
Просто Аз стискам палци за изпита , ти да не си студентка?  Hug Сигурна съм че ще се справиш
Мими, сигурна съм че календарите ще станат много хубави, ти на компютъра ли ги правиш?  Rolling Eyes
Диетична вечер момичета, до утре

# 26
  • Мнения: 3 453
Минавам да поожелая лека нощ..аз освен календари като Мими движа нещата със всички рекламни материали в офиса като пепелници, запалки, химикали, календари и картички по индивидуален дизайн..иначе съм секретарка де..но момичето от рекламната агенция вече ми е първа "дружка" всичко правя заедно с нея и наглеждам нещата..одобряваме и неодобряваме снимки и идеи и е пълна лудница..затова се губя от темичката.Радвам се, че ви е харесала..нямах много време, другия път ща се постарая повече.Скапана съм и лягам.Обичам ви и ви цункам  newsm51  love001 До утре сладурки Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 488
Съвсем набързо и като за "лека нощ" - почти диетична съм. Още не мога да се "вмъкна" в режима на хранене от преди 10-тина дни (по-малко). Уморена съм, а утре имам доста отговорна работа. Май  цялата седмица, пък и следващата е така. После -  банкети, купони... а аз съм се освинила, дори нов тоалет не ми се шие/купува. Уф! Трябва да вляза в релси.
Само ви се ожалих от мене си. Ще се стегна. Дано утре кантарчето ми даде стимул! Praynig Praynig Praynig

# 28
  • Мнения: 488
Луда ме направи тоя кантар! Кръстоса ми се погледа, като видях какво сочи преди малко! Тъкмо да го метна през терасата и се сетих - добър/лош - взела съм го, пристанала съм му, направо сама съм си го избрала и ща/не ща ще  гледам в него, какво ми показва.
Вечер не се меря, ама какво ме прихвана... рекох, след 200гр.семки, 600 гр вино, 3 кюфтета и ок.150 гр. люти чушлета(sehr scharf), да вида какво ще сочи... Баси! Изкарва ме 600гр по-малко от сутринта. Изумях. Май е от луната-намалява. Килата също. Лягам си, преди наистина да съм метнала лъжовната "мебел" през терасата!!!

# 29
  • Мнения: 123
 Пожелавам лека нощ на всички, предаването е "Това го знае всяко хлапе", някога декември ще участвам, не знам още подробности, записа може да се излъчи след Нова Година.
 Пожелавам ви утре да се събудите по-фини  и елегантни, а това с календарите ми е доста познато, аз работех 4г. във фотостудио.

Общи условия

Активация на акаунт