Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 9!

  • 25 963
  • 774
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 169
Моля ви кажете ми как да си потвърждавам поръчката.
Вече трети път ми пише Lost  Confused

# 31
  • Мнения: 525
Като си влезеш във профила не ти ли излиза едно съобщение най-отгоре?То е за да си потвърдиш опашката.

# 32
  • Мнения: 2 425
Моля ви кажете ми как да си потвърждавам поръчката.
Вече трети път ми пише Lost  Confused
Аз имах такъв проблем и се оказа че кандидатствам за подарък не на опашката а в някаква томбола. Аз кандидатствах в show window, защото някъде бях прочела че там е за да се редиш на опашка, но после тук ми помогнаха и ми казаха че трябва в QUEUE. И сега съм на опашката.

# 33
  • Мнения: 1 169
Моля ви кажете ми как да си потвърждавам поръчката.
Вече трети път ми пише Lost  Confused
Аз имах такъв проблем и се оказа че кандидатствам за подарък не на опашката а в някаква томбола. Аз кандидатствах в show window, защото някъде бях прочела че там е за да се редиш на опашка, но после тук ми помогнаха и ми казаха че трябва в QUEUE. И сега съм на опашката.

Ха-ха-ха и аз така правя. И не знам защо съм си мислила, че от show window се поръчва. Благодаря   bouquet

vanyia и аз чакам да ми изпише нещо ама гледам все, че никъде не ми казва да потвърдя и все губя пък то било за подаръци там  Crazy

# 34
  • Мнения: 307
И аз играя от известно време. Но съм събрала само 2,48 Bubz. Прочетох и някой от другите теми ,
но моля  Praynig  само да ми кажете колко трябва да имам за да спечеля нещо и къде е "опашката", където трябва да се наредя.
Мерси много и приятно prizee- ване на всички.    typeuu

# 35
  • Мнения: 1 269
трябва да имаш минимум 6,90 бубс,опашката е QUEUE.

# 36
  • Мнения: 556
Може ли някой да ми каже, дали ако си изтрия акаунт като съм спечелила подарък, но още не съм го получила, ще ми го доставят или по-добре да изчакам да го получа и тогава да го изтрия? newsm78
Дано ме разбрахте, че май стана много объркано Embarassed

# 37
  • Мнения: 2 425
Аз някъде четох, че е по-добре да го изтриеш след като получиш подаръка и че може да си изиграеш точките  ако имаш такива на платените игрички. Peace

# 38
  • Мнения: 556
Аз някъде четох, че е по-добре да го изтриеш след като получиш подаръка и че може да си изиграеш точките  ако имаш такива на платените игрички. Peace
Май наистина така ще направя за всеки случай! Peace Жалко, че ще трябва да чакам около месец, че и повече докато си го получа.

# 39
  • Мнения: 1 679
Може ли някой да ми каже, дали ако си изтрия акаунт като съм спечелила подарък, но още не съм го получила, ще ми го доставят или по-добре да изчакам да го получа и тогава да го изтрия? newsm78
Дано ме разбрахте, че май стана много объркано Embarassed

По-добре изчакай, защото ако много закъснее и не пристига, можеш да им пишеш. Не че ще се трогнат особено, ама поне опитваш.

# 40
  • Мнения: 1 269
цьк открих страница сьс сайтове в които се печели макс пак,та там гледам,че в yacado се печели за около 35 дни,а на мен ми трябват поне още толкова Whistling
вие за колко дни го печелите и в кой сайт се печели най-бьрзо?



# 41
  • Мнения: 1 679
За първи път печеля толкова много точки от новата игра и то на първо ниво:

# 42
  • в реалността
  • Мнения: 191
Да се похваля на 13.11 спечелих комплект за баня и чак днес ми го изпратиха.ЕВАЛА СЕТИХА СЕ.

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 17:47 от RENI291

# 43
  • Мнения: 556
Как трябва да изпиша адреса си : комплекс, блок, вход, етаж, апартамент. Ако беше улица с номер ми е ясно, но така ? Може ли например Lazur 34-5-7-23. Дали така ако го напиша подаръка ще пристигне?

# 44
  • Мнения: 990
Пишеш го, така че да те разберат българските пощальони! От прайзи не се вълнуват как е написано! kompleks, bl. , vh. et., ap.  - например става, за да им е ясно!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт