Къде в София махат косми с конец?

  • 30 955
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 229
На мен не ми се получава с дебелите и къси косъмчета. Rolling Eyes
Ако са тънки, и най-малките се махат супер лесно с конеца, но другите само се понакъдрят. Joy Сигурно го правя бавно или не достатъчно близо до кожата. newsm78 Някой да знае каква е цаката?

# 121
  • Мнения: 2 759
                        Твоят постинг е номер 119. Виж няколко преди него, в 112 е адресът   bouquet.

                        Juiciness, бързината не е проблем. Щом ти се накъдря, значи ги хващаш и си достатъчно близо до кожата, би трябвало от втория път да ти се получава, ако не от първия. Успех   bouquet!

# 122
Тази процедура е стар арабски метод за обезкосмяване Simple Smile
бул. Витоша N53.
Тони 9806248

# 123
не мога да разбера защо толко много се заяждате по тия форуми..... 1-во като се регистрираш нали се от някъде трябва да почнеш да пишеш мнения,2-ро не е нужно да се пишат безполезни работи хем искате помощ хем после лични отношения с абас.... нищо че това е писано отдавна просто и дори и да е така тва вас бърка ли ви.... баси гадните хора за едните може да е лично отношения за другите не и една като каже нещо и другите като някво "стадо" едва ли не... тъпо е

# 124
  • Мнения: 902
Къде в София мога да намеря човек, който да маха космите от ръцете, че с кола маски не ми се занимава Confused

Общи условия

Активация на акаунт