Рицарки на Бялото кантарче 25.11.2007 - 02.12.2007

  • 11 928
  • 477
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 642
Марче гледам и ти утре имаш празник, ама то си е за утре! Peace

Наядох ги яйцата - две само, обаче с големи прекъсвания, че изникваше спешна работа. Изпих я водата - около литър и малко. Сега пийвам чай и почивам при вас!

Отивам да чета!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 642
Що няма никой бе хора! АААААА, така не може  Crossing Arms отивам в Кулинарния тогава! Само ще чета, няма да ям

# 47
  • Мнения: 384
jpop4e, права си, аз май бях забравила. Точно след РД на мама стана случката, почуствах се адски зле, сърцето почна да спира и да тръгва и така... до днес - нито една, честен кръст. И да ви кажа, не ми липсват.
Ще почерпя, ама утре Peace както си му е редът.

За довечера - не ми се карайте Praynig - ще се опитам да съм режимна, ама мама готви понякога такива вкусотии, пък и как да откажа - един път в годината е (май си търся извинения). Но и да има отклонения, с д-р Дюки ще разкараме каквото трябва. Whistling

# 48
  • Мнения: 2 956
Роси  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Марче честито за момчето-умно и за мама   bouquet
Попинс тука съм ,ама чат-пат...иначе готвя, готвяяяяя ... Tired

# 49
  • Мнения: 13 764
Къде сте? clock Време за кафе lalalala

Диче, стига си готвила. Малката не е ли на ясла?

Марче, за цигарки ли говориш newsm78 Половин час се чудя Blush Ама и ти, толкова кодирано - "нито една до днес", "не ми липсват" Shocked Ми, нЕ съм от ЧеКаГо и МеВеРаГо, трудно схващам Mr. Green

Никой нищо не ми отговори за майонезата Crossing Arms Не сте ли правили в онези високите кани на кухненския робот (с ножа на дъното) ?

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 16:05 от птица

# 50
  • Мнения: 2 956
На ясла е...ама пусто не дават за вкъщи малко храна от там  Mr. Green не ги е срам  Crossing Arms
Къде обаче готвя ,че трябва,къде (което е по-лошо) напоследък само това ми се прави...щом омесих и пита онзи ден  Shocked нещо съм се сбъркала съвсем  ooooh!

# 51
  • Мнения: 2 147
.....ох, свят ми зави от таз гоненица, при хубавица Птица Heart Eyes Simple Smile
Попче, никакъв готварси Naughty само да надникна и слюноотделянето, като   Crazy
Мамче, няма да се караме за довечера, но за утре тук : Hug Heart Eyes Simple Smile
Кой каза кафеееееееее Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 13 764
 Ааааааз hahaha (или може би -азсссссссссссссс Wink)

Диче, наскоро се бях сетила за твоите кашкавалки. Май е време пак да ги направя. И немския сладкиш на Лу, дето го бях объркала тотално. И питата на Мариета от срещата ми хвана окото. За произведенията на Ванчето, да не говорим Crazy Отделно си имам и мои си няколко избрани рецепти newsm78 Ммммм eat Като тъй и тъй дебелея, поне да знам от какво Thinking Хем ще зарадвам домочадието Mr. Green

Вярно много скоклив този дядо Коледа. Ще го сменям Crossing Arms

# 53
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Къде обаче готвя ,че трябва,къде (което е по-лошо) напоследък само това ми се прави...щом омесих и пита онзи ден  Shocked нещо съм се сбъркала съвсем  ooooh!
Диче приличаш ми на Изи от Анатомията на Грей-висока,слаба,с дълга руса коса, ти месиш-тя курабийки пече. Лика-прилика сте си Heart Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 1 642
Диче кат готвиш барем режимно ли е? Държа да отбележа, че опуках една малка заквасена сметана, 3 варени яйца и 2 ч.л. майонеза. Сетих се, че вчера си купих воденички и довечера ще прихапна от тях.

А бе днес да изкарам режимно и ще съм спокойна. От утре мисля по един грейпфрут да опуквам на работа. Ей размечтах се за тези 65 кг, както мечтаех за пусти 69, все си мислех, че е невъзможна мисия, ама стана. Сега нов блян си имам.

Пиле  Naughty за таквизи Фкусности хич не споменавай, че и на мен ми се е примесило и както ми е едно коледно едвам се удържам

# 55
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Да се отчета за днес: 3 л. вода, на закуска - моцарела,половин авокадо, две печени червени чушки, по обяд две филийки бонус препечени с краве масло, салата зеле и калкан, следобедна закуска - малко ядки сурови, сметана, ленено семе и половин грейпфурт, за вечеря още се чудя, ще ходя до Дюканските рецепти....

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 09:37 от Danielka1

# 56
  • Мнения: 13 764
Явно празниците не е само за нас проблем Laughing Нали съм се регистрирала във Weight watchers, та периодично получавам писъмца от тях. Сега са ми пратили  Survive the holidays and Save Joy

# 57
  • Мнения: 1 479
Здравейте пак! При мене е една малка лудница!

Най-напред - на Марче - браво на момчето!
И честит празник на майка му!

До сега съм режимна, ама до 11 как ли ще изкарам и дали като се прибера в къщи , няма нещо да сгафя?

Каквото и да стане, ще ви пиша!

На Роси прелив малко положителна енергия!
На Камъче - браво, че сте се справили с продажбата на колата!
Гушки и целувки на всички!

# 58
  • Мнения: 2 040
отчета:
4 кафета със захар и сметана, 4 бисквити, 2 бонбончета за гърло,
2 кюфтета и едно кърначе,няколко хапки ориз, домати, зелена салата с олио и лимон, пиле с топено сирене.
Лека вечер  Hug

да добавя - 100тина грама вино и полвин морков и да ходя да спя
ама тука много пусто бе  ooooh!

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 21:47 от huffman

# 59
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Здравейте! Hug
И аз искам да отслабна, но съм много несериозна в това отношение, а имам да свалям поне 12 кг Sad, защото бременността ми разказа играта!  Tired
Ще ме приемете ли във ваште редици? Blush
Сага съм 72 кг Cry, а целта ми е 60, но и на 65 съм съгласна в краен случай Crazy

Общи условия

Активация на акаунт