Храня се преэноща,защо?

  • 1 206
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 367
..има такава диагноза в медицината (синдром на нощното ядене)-казвам го само като информация,ако прецениш че е достатъчно сериозно в твоя случай за да потърсиш помощ
..Night-Eating Syndrome ако гугълнеш ще излязат тонове линкове

# 16
Ако това те успокои и аз съм така. Ставам обикновено към 2-3 не от глад, а просто навик. Понякога дори не ям а пийвам кола или нещо друго, а понякога си хапвам доста стабилно. Дори чат-пат си оставям по нещо вечер, за да не си правя труда тепърва да се чудя какво да ям в 3  Grinning
На работа не съм поставен чак в стресова ситуация, извън нея също. Захарта ми е нормална, теглото вярно малко над нормата, но това е от ЕГН-то. Водя спокоен живот, но просто се налага да стана да хапна нещо. Природа   Wink
Не се притеснявай, вероятно от самосебеси ще спреш да нападаш хладилника и това няма да ти липсва  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 247
Аз също знам, че не е полезно да се яде през нощта, а дори и късно да се вечеря. Опитвай се през деня да хапваш повече е вечер по-малко. Знам, че звучи тривиално, а е трудно постижимо, но така няма да качиш много килограми и ще се чувствах по-добре. Аз например, когато много огладнея между храненията ям плодове или кисело мляко с 0.1% масленост.

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз съм така от няколко вечери. Събуждам се към 3-3.30ч да ида до 00 и после се въртя до 5-5.30ч. През това време огладнявам и ако не хапна няма заспиване Crazy

# 19
  • Мнения: 941
Полезно или вредно,така съм откакто се помня Laughing Винаги имам нещо за ядене на нощното шкафче,защото ме мързи да ставам Embarassed Това по никакъв начин не ми се е отразило,50кг. съм била винаги,дори сега след раждането.Обаче сладко не ям,а сандвичи.Мъжа ми отдавна свикна с това,даже ми прави сандвичите вечер.Отделен е въпросът,че работя и нощни смени,а тогава ям най-много Grinning

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Обаче сладко не ям,а сандвичи.
Party и аз съм на сандвичи през ноща

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
тц,глада не може да бъде по-силен от теб! Ти така си внушаваш.

Просто трябва да спреш,казваш НЕ ! Имай малко воля ,всичко е в главата.Изхвърли този глад по малките часове на нощта.

# 22
  • Мнения: 128
Аз си ям всяка вечер през ноща вафли и мляко Не съм бременна нито пък пълна ям си какво толкова

Общи условия

Активация на акаунт