Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 29 976
  • 763
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 373
За Бургас мисля, че goguna се беше писала организатор, ама тя не е ли в София в момента newsm78. Ако трябва да се включа аз.

# 481
  • София
  • Мнения: 114
Момичета, исках да питам дали се знае някаква ориентировъчна дата, когато ще са готови блузките, за да знам дали давам адрес в София или Варна?

# 482
  • София
  • Мнения: 555
Здравейте, аз съм от късно сетилите се, писах на Шаманката и на Nasoq на лични, но за всеки случай , ще пиша и тук, че вчера преведох парите по epay и до утре ще са в сметката. Поръчла съм 1 детска - размер 86 Simple Smile

# 483
  • Мнения: 1 555
И аз внесох най-накрая ! Извинявам се още веднъж за забавянето !   bouquet

# 484
  • Мнения: 3 718
Noritta, идея си нямам вече. Чакам да започнем с печата, но ... нищо не мога да направя. Като имам готовност ще пиша.

# 485
  • София
  • Мнения: 114
Ок, не давам зор, просто питах. Всичко, което правите, е супер!  Hug

# 486
  • Мнения: 3 091
синята ми кръв изтече... хихихи! ще си върна стария ламешки ник - нали няма да оставите ламското семейство без блузки?
 Joy

# 487
  • Мнения: 3 718
Освен ако не станеш Ламята Фон Спаска, няма да те лишим от блузки  Mr. Green

# 488
  • Мнения: 738
ei hora, da ne me zabravite!!!Az 6te si poema organizatsiata za BURGAS!Dano tezi dni da mi opraviat comp-a za da sam v 4as s rabotite!Re6eno li e ve4e po kakav na4in 6te se razpra6tat podara4etata! newsm12Niamam tarpenie da se izhvalaia na tselia sviat! [smilie=smile3534.gif]Dano da stanat skoro, a za vsi4ki koito sa se naeli da mi uidisat na akula i da napraviat tazi moia idea realnost newsm51 smile3525 Two Hearts

# 489
  • Мнения: 2 614
Шаманке, когато и да станат, все със същия кеф ще си я нося.
Рокси, Шаманке, благодаря и на двете ви за организацията!   bouquet Hug
Аз не се цаня зя организатор, защото сега като съм на работа ми е наистина много трудно да се занимавам със странични неща  Sad

# 490
  • Мнения: 116
Много благодаря на всички, които ми писаха, за да кажат в кой район живеят.  Hug
Подканям тези, които са пропуснали предишното ми съобщение и тези, които са се разсеяли Wink, да ми пишат на ЛС, за да може да продължим с организацията. Дори и да сте сигурни, че ще дойдете на общата среща (още не се знае точно кога), пак ми пишете, защото може да помогнете някоя от нас, която живее в района ви и няма да може да присъства, по-бързо да си получи блузките. Simple Smile

# 491
  • Мнения: 126
Здравейте   bouquet
Аз също искам да припомня на всички, които не са от София и могат да поемат организацията на своя град да ми пишат. Нека ми изпратят имената си и точен адрес /телефон/ за да е готов списъка, когато блузите станат готови. Не се е свързал никой с мен от следните градове: Варна, Асеновград, Благоевград, Добрич, Елин Пелин, Казанлък, Левски, Павликени. Също така чакам goguna да ми прати имена и адрес.
Благодаря на всички, които се свързаха с мен! Очаквам останалите.
  bouquet

# 492
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Много благодаря на всички, които ми писаха, за да кажат в кой район живеят.  Hug
Подканям тези, които са пропуснали предишното ми съобщение и тези, които са се разсеяли Wink, да ми пишат на ЛС, за да може да продължим с организацията. Дори и да сте сигурни, че ще дойдете на общата среща (още не се знае точно кога), пак ми пишете, защото може да помогнете някоя от нас, която живее в района ви и няма да може да присъства, по-бързо да си получи блузките. Simple Smile

аз на общата среща няма да мога да дойда
аз никъде не мога да дойда, никога - все по-трудно ми става излизането с Момчил ...

може ли моите две блузки да ги вземе шаманката - тя е от нашия квартал, мъжът ми после ще се свърже с нея?

# 493
  • Мнения: 2 614
Не съм разбрала, че се търси такава информация. В профила ми пише от кой квартал съм - Люлин - 10, и ако срещата е през почивните дни съссигурност ще се класирам  Peace

# 494
  • Мнения: 62
Здравейте, аз съм записана за Бургас.
Ще бъда там от 26 декември до 2 януари, след това ще съм в Казанлък и гледам,че няма кой да ги разнесе в Казанлък, та ако времето на подготовката ви съвпадне и успея да ги взема от Бургас, ще мога да ги занеса в Казанлък След това на 7ми ще ходя в София на изпит и пак ще се връщам в Казанлък. Та ако не сме се организирали до тогава мога да ги взема и да ги донеса на майчетата от Казанлък. Та ако ви е необходима помощ в рамките, в които мога да свърша нещо, пишете на лични, ще се радвам.
Поздрави на всички и весели празници.

Общи условия

Активация на акаунт