До кога не се казва, че си бременна?

  • 28 693
  • 144
  •   1
Отговори
# 45
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Аз разгласих новината точно 10 мин., след като видях резултата на теста. Мисля, че няма връзка между казването и спонтанния аборт.
Честито, радвай се и зарадвай и приятелите си с добрата новина.
Именно  Peace
Веднага след тестовете цялата рода знаеше, даже и подаръци за бебето имах преди да го родя. Сега - пак така и с бебка  Peace

# 46
  • Мнения: 1 174
Аз разгласих, когато получих потвърждение от доктора, че всичко при мен е наред и можем да говорим за "плод". Simple Smile Преди това едва се сдържах да не кажа на всички - знаеха само родителите ни и близка моя приятелка.

# 47
  • Мнения: 345
Аз пък мога да ти кажа от моя горчив опит, че и да не казваш, ако има да се случва нещо лошо ще се случи и никакви суеверия няма да го променят. В началото казахме само на родителите, после към края на 4-ти месец ми пролича и един по-един всички разбраха, и накрая загубих бебчето в 9-тия месец  Confused.
Така, че - хич не се съобразявай с това , кой какво ти казва. Направи това, което ти е на сърцето и успешна бременност ти желая........ Hug

# 48
  • Мнения: 2 908
Аз се опитах да мълча до края на 3-ти месец,но успях да издържа 3 седмици след като разбрах и казах-трябваше и на работа да кажа,не можех да дишам отровите в които работя,та се наложи да си кажа на всички.

# 49
  • Мнения: 4 451
Каквото е писано, то ще се случи, без значение колко време ще криеш. И аз трудно сдържах радостта си и не съм крила. Grinning

# 50
  • Мнения: 1 440

Първо,честито!И лека бременност ти желая!
По темата,казваш когато и на когото искаш!
Аз с първата бременност толкова се радвах,че разказах на всички веднага щом разбрах.
Втората ми беше проблемна в началото,затова малко поизчаках.

# 51
  • Мнения: 84
Аз разгласих новината точно 10 мин., след като видях резултата на теста. Мисля, че няма връзка между казването и спонтанния аборт.
Честито, радвай се и зарадвай и приятелите си с добрата новина.
Именно  Peace
Веднага след тестовете цялата рода знаеше, даже и подаръци за бебето имах преди да го родя. Сега - пак така и с бебка  Peace
Подкрепям напълно, това с криенето не го разбирам newsm78!

# 52
  • Мнения: 75
Честито! Аз когато разбрах вече бях в шеста седмица, но малко след това научиха всичките ми приятели и близки. Това е толкова хубаво усещане, че едва ли ще издържиш дълго време без да го споделиш с хората, които те обичат и обичаш. пожелавам ти една безпроблемна бременност!

# 53
  • София
  • Мнения: 18 679
Веднага, щом видях двете чертички, се раззвънях като луда и казах на всичките си приятели и близки Laughing Другата седмица, като ида на лекар, ако дай Боже всичко е наред, ще кажа и на колегите.
С Ники още в деня, в който направих теста и ходих на първи преглед, черпих със сладки целия отдел Joy
Бременността е нещо прекрасно, няма никакъв смисъл да се крие!

# 54
  • Мнения: 1 896
ОО, Белиндич, добре дошла отново!
Как се радвам!  Hug

Сори за офф-а. По темата - и аз казвам веднага, не мога да трая, пък и трябва да знаят хората наоколо, за да се съобразяват все пак. В деня, в който разбрах, веднага си изпращях лентичка в подписа във форума и казах на всички наоколо.

# 55
  • Мнения: 3 456
Ако спазваш суеверието до към 12 седмица.

# 56
# 57
  • Мнения: 1 477
Аз казах веднага след като разбрах.Това е толкова важен момент и исках да го споделя с всички близки!

# 58
  • Мнения: 1 536
Аз разгласих новината точно 10 мин., след като видях резултата на теста. Мисля, че няма връзка между казването и спонтанния аборт.
Честито, радвай се и зарадвай и приятелите си с добрата новина.
и аз така

# 59
  • Мнения: 842
Аз казах веднага.

Общи условия

Активация на акаунт