Откога в лятна количка

  • 2 828
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 303
Мами,откога сложихте бебенцето си в лятна коли4ка? Трябва ли да може да стои стабилно  само или може да е в полулегнало положение. Просто не съм наясно с качествата на тези коли4ки Thinking Посъветвайте ме каква да купя,така 4е да мога и другата година да я ползвам (да не е само за много малки бебета) и откога да сложа бебето си в нея. Засега май ни е доста рано.. Confused Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 258
Нашата количка си е лятна.Облегалката и пада до легнало положение.Ползвам я откакто се е родила малката(юни месец) и кега няма да ми се налага да купувам нова.

# 2
  • Мнения: 1 289
Абе малко ви е рано за чисто лятна количка. Ако все пак си решила сега да вземех такава, гледай най-долното й положение да бъде хоризонтално. Хем и догодина ще може да спи в нея навън. Моята е комбинирана, но не е от големите, модела Pick Up на Chicco,  и става чисто лятна. Така че се отказах да купувам друга, но на тебе ти трябва явно чисто лятна. Виждала съм такива модели на Бертони и Чиполино.

# 3
  • Мнения: 1 089
и ние мислиме скоро да вземем лятна количка. зимната вече доста ми е опротивяла, а и е доста тежка, а ние сме та 4 етаж........ повечето летни колички са с 4 нива и имат и легнало положение, така че могат да се ползват и от съвсем малки бебчовци. други майки са ми препоръчвали количките на Халк, но те са малко по-скъпички, иначе Чиполино и Бертони също имат добри модели. казвали са ми като избирам количката да гледам сенника да е от по-големите, и промазката да не от шушляковите или от подобните му материи, защото много спарвали.

# 4
  • Мнения: 1 086
И според мен е рано за лятна количка. Но акко решите да купувате, гледайте задължително да пада до легнало положение. Купихме лятна количка на Марина, когато беше на 8 м., защото пътувахме  до Германия , а зимната ни беше тежка. Оттогава до сега сме с нея. Тя е на Чиполино.

# 5
  • Мнения: 4 176
хахах
Моя не е имал зимна.
И зимата изкарахме в лятна.
Отбелязвам че не е боледувал.

# 6
  • Мнения: X
Аз ползвам от 2 седмици и съм много доволна, има седнало и полулегнало положение. Laughing

# 7
  • Мнения: 3 663
Ами то май зависи каква ще е точно количката - ние купихме една ТСМ-ска, която има две полжения - седнало и напълно легнало. Бебка, разбира се, не може да седи и ако я возя в нея и не спи става лошо, защото иска да е полуседнала и да зяпа настрани а няма как. Затова из квартата се моткаме с другата - комбинираната, която има едно полуседнало положение, а ако се пътува на някъде с лятната (струваше 56лв.). Като мине още месец и се научи да сяда ще сме само с лятната Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 567
Ние вече сме в лятната. Не виждам проблем, след като има почти напълно легнало положение. Даже на Диана й е интересно и заглежда навън света  Wink

# 9
  • Мнения: 1 734
Извадихме лятнапа в началото на зимата Shocked, когато бебо беше на 5 месеца. Ама какво да се прави като зимната чвече му стана малка. Нашата лятна количка е на 3 степени, така че нямахме никакъв проблем в началото

# 10
  • Мнения: 705
Монка нямаше 5 месеца, когато я преместих в летния кош (ноември месец), защото зимния й стана тесен. има много летни колички, които са закътани и имат легнало положение, така че стават за най-малки бебета. освен това са много по-леки и маневрени от зимните.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: tan
... други майки са ми препоръчвали количките на Халк ...


тези никога не съм ги чувала... Rolling Eyes
Да нямаш предвид Хаук?

# 12
  • Мнения: 1 089
да, Хаук. Съжелявам. Правописна грешка. Когато сме с беба заедно на компютъра ми е трудно да пиша.

Общи условия

Активация на акаунт