Вярвате ли че има хора,които изпиват положит ни енергия?

  • 2 923
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 268
 обикновено децата(когато е само 1)реагират така когато дома почти не е посещаван от гости,когато детето е само с родителите си(повече време с майка си) и не е свикнало с външни лица(у него се поражда страх...)дори и в градинката децата реагират по особен начин,котато майката разговаря с друга майка-отдалечава се,мрънка,залепва се за крака й,...това е до около 2-3 год.индивидуално,може също да се даде пример и с първите реакции,когато детето ходи на ясла,дет.градина за първи път- страха,че мама и татко ги няма,да ли ще ги види пак,не съм само аз има и други,понаса го добре ако намери утеха,привързаност към някоя от госпожите...при второто дете почти не се забелязва такова поведение,и е по-самостоятелно,спокойно...


мнението ми за такива вампири е,че просто не са ваш/наш тип и е желателно по-рядко да се има допирни точки,но няма страшно че ще отнематенергия,въпрос е на нагласа,воля и някой неща да се отсяват.

# 31
  • Мнения: 159
обикновено децата(когато е само 1)реагират така когато дома почти не е посещаван от гости,когато детето е само с родителите си(повече време с майка си) и не е свикнало с външни лица(у него се поражда страх...)дори и в градинката децата реагират по особен начин,котато майката разговаря с друга майка-отдалечава се,мрънка,залепва се за крака й,...това е до около 2-3 год.индивидуално,може също да се даде пример и с първите реакции,когато детето ходи на ясла,дет.градина за първи път- страха,че мама и татко ги няма,да ли ще ги види пак,не съм само аз има и други,понаса го добре ако намери утеха,привързаност към някоя от госпожите...при второто дете почти не се забелязва такова поведение,и е по-самостоятелно,спокойно...


мнението ми за такива вампири е,че просто не са ваш/наш тип и е желателно по-рядко да се има допирни точки,но няма страшно че ще отнематенергия,въпрос е на нагласа,воля и някой неща да се отсяват.

Има..да!Обаче моето дете не е така!То мн обича хората.Когато има повече народ покрай него и музика се чувства по-спокойно...ако щете ми вярвайте,но даже заспива и без да мрънка!Има си и
любимци.В смисъл има хора,които предпочита пред други...гледа ги с интерес,гука им,иска те да се закачат с него...и изведнъж...мрънкаше през цялото време,докато тези 2-те личности бяха тук!A искам и да кажа,че нашият дом със сигурност не е от тези,които не се посещават!

# 32
  • Мнения: 4 406
хм, като се замисля, може и да има нещо вярно. аз самата намирам контактуването с някои познати за натоварващо и ги избягвам старателно. а децата са по- чувствителни.

# 33
  • Мнения: 268
Лоличка приемам твоите съмнения.Ти като майка също усещаш нещата.Дори и да са приятни хората ...пак всичко с мярка  Mr. Greenмайтапя се Heart Eyes

# 34
Вярвам и дори съм убедена,че има така наречени"енергийни вампири".

# 35
голямото ми момченце беше на 40 дни,когато ни дойдоха гости /правихме му питка,както му е традицията/.Е ,не мога да ви опиша какъв кошмар беше,когато си отидоха всички :плач,плач и пак плач.3-4 часа плака горкото.

# 36
  • Мнения: 953
Разрових се и ето какво открих за енергините вампири :


ВЛАД САВЕНКОВ:
Психовампирите се разделят на слънчеви (активни) и лунни (пасивни) и се класифицират в зависимост от равнището на човешкия егоизъм и агресивност. Природата на вампирите от слънчев тип се обяснява с наличието у тях на повишена степен на егоцентризъм, а също така на подсилен фон на раздразнителност и неудовлетвореност от живота. Такива хора чувстват, че “всичко им е недостатъчно”, те непрекъснато се проявяват в ролята на провокатори на конфликти и страстно се стремят да се скарат с някого. Активните психовампири най-често нагло обиждат жертвата си с цел да я доведат до емоционален дисбаланс. Когато жертвата цялата се тресе от злоба и още дълго остава под впечатлението на несправедливите оскърбления и на караниците, вампирът напълно спокойно се отдалечава, като че ли се е подхранил от бионегативната енергия на цялостната ситуация. Пасивните психовампири са научени да избягват остри конфликтни сцени. Тяхната стихия е безкрайното оплакване от живота, от роднините и от държавата... Лунният вампир е вечна жертва на някакви неприятни обстоятелства или на злонамерени хора. На такъв вампир му трябват само свободните уши на неговата жертва - той може да вампирства даже по телефона. Жертвата му съчувства във връзка със симптоми на болести, конфликти с началството, неразбирателства в семейството. А всеки съвет да промени нещо радикално се натъква на непробиваема стена. Лунните психовампири са майстори на безизходните ситуации, те не желаят да решат своите проблеми, а постоянно търсят състрадание. И психологичната, и мистичната концепция на енергийния вампиризъм използват различни термини, но същността на това явление с нищо не се променя. Както в случая с героите на холивудските кошмари, крадящи човешка кръв с цел собствено оцеляване, енергийните вампири крадат живота на своите близки почти на всички енергийни равнища. Много често за оценка на ситуациите от живота на моите клиенти и за определяне на техните взаимоотношенията с някого като донорско вампирски ми се е налагало да използвам едновременно двете концепции, обясняващи феномена на вампиризма. В реалния живот всеки от нас може да стане жертва на енергиен вампир или да прояви своите вампирски качества по отношение на някои от своите близки. Понякога ролята на донор или на вампир ние избираме несъзнателно, под въздействието на външни обстоятелства или на дълбоки комплекси, формирани още от детството ни.

# 37
  • Мнения: 327
Вярвам и още как bowuu.Имала съм насреща много такива вампири.

# 38
  • Мнения: 247
И аз не вярвам и смятам, че всичко това са самовнушения. Ние сами си внушаваме такива неща, както и многото суеверия, в които вярваме.

# 39
  • Мнения: 565
Да вярвам както и вярвам че има и такива които ни зареждат с такава.

# 40
  • Мнения: 4 447
Да, напъолно е възможно. И на мен ми се е случвало. Следващия път, когато усетите негативна енергия, измий очичките на дететнцето с вода, три пъти посока към челцето с опакото на ръката. Така се твърди, че се отмива лошото.  Peace

# 41
  • Мнения: 306
Да,разбира се,че има и аз самата лично познавам няколко такива за съжаление  Confused

Иначе децата са толкова чувствителни души,пък имат по-фини вибрации от нашите,затова усещат хората безпогрешно.  Peace
и аз мисля така

# 42
  • Мнения: 4 668
Не само вярвам , ами съм убедена в това  Confused

# 43
  • Мнения: 1 335
Аз лично вярвам, че децата са по-емоционални и понякога се напрягат от чужди хора, от смяна на обстановката или пък просто са си кисели. Това с измиването на очичките помага и аз като си измия лицето се чувствам по-добре, а като се изкъпя съм съвсем като нова Wink
Та в енергийни и други вампири не вярвам Simple Smile
В силата на светената вода също не съм убедена Simple Smile Но от филмите знам, че срещу вампири действа!

# 44
  • Мнения: 4 292
Не, не вярвам. Има хора които са ми антипатични, което е нормално, но чак пък да ми изпиват положителната енергия...

Общи условия

Активация на акаунт