Разделно хранене-част 18

  • 12 317
  • 368
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 900
ReGe-нце,
прегръщам те горещо  Hug
Приеми моите най-искрени съболезнования!!!
Нека дядо ти спи спокойно вечния си сън  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Помни го с всичко добро, с което те е дарявал!
Поплачи си, но не страдай много..........
Казват, че мъртвите също се мъчат, когато живите жалеят много.
Моята баба, която обожавах,
се беше явила на сън на шестте си деца,
да ги помоли да помогнат на седмото - вуйчо ми!
Буквално всички бяха сънували едно и също!!!
Зная, че звучи доста стряскащо, но е абсолютна истина!

Прегръщам ви всички и ви желая слънчев ден  Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета Hug.
Май съм последна записана Embarassed.
Регенце ,мъчно ми стана за дядо ти, за теб  spoko,но нали знаеш, такъв е животът Hug.
Мади, слънцето е огряло и при нас, първо много му се зарадвах ,но после, като се вгледах в прозорците, този дъжд така ги е напръскал, че  .... #Cussing out не мога да ги гледам и май ще запретна ръкави. clean.
Дано Неса оздравее по -бързо Praynig, тези гнойни ангини са много гадни,
добре си решила да я оставиш у дома.
Сладунче не се навивай от сега ,ако си добре подготвена, няма да ти се наложи/ надявам/ се да плащаш.
Като му дойде редът, ще те подкрепим духом и дружно Hug Hug Hug Hug.
Лени ,сигурно имаш интересни рецепти . Аз също много се вихрех в кухнята ,но напоследък все се измъквам ...
Преди няколко дена открих стар тефтер с много интересни рецепти ,дори направих две питки cтанаха страхотни Peace.
Верче ,забравихме се нещо  Hug.
Отиди при Дюканчетата, пък после ще чакаме да се похвалиш. Доколкото съм запозната с този режим, възможно е да се комбинира с РХ. Thinking
Петя, ако се интересуваш от моето мнение за сметаната ,в книжката, която имам ,са публикували много рецепти с този продукт.
Преди използвах растителна сметана ,но като разбрах ,че не е добър продукт ,минах на животинска .
Kарелия ,надничай по- честичко и няма да ни изпуснеш Hug.
Нищо не споделяш ,върви ли Рх?
Мина, душко мила, ако се решиш на второ ,да знаеш -аз ще го кръщавам bowuu!
Пък за тази титла ТИ СИ НАШАТА ГОРДОСТ! smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Снимките от украсата няма да са днес, оказа се ,че кабелчето е у приятели на синковеца, та сега чакам да се върне в къщи  Close...
Днес не зная какво ще е менюто мисля да погледна рецептурника може и да си харесам нещо
Метлата още си я яхам,  налага се ,като има елементи, които старателно се грижат за това, може и вълшебна пръчица да размахам в най- скоро време Twisted Evil!
Не ме мислете мен ,оправям се, но все си казвам "не може ли по- лесничко Praynig/?
Прегръщам ви и ви цункам наред Hug Hug Hug  love001  love001  love001

# 17
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте и от мен  bouquet  bouquet

ReGe- Hug Hug Hug
Сладунче-спокойно сигорна съм че ще се справиш Peace
aleks-ако си свободна някой път,моля те да напишеш някоя рецепта със сметана.Аз правих до сега само спагети,сърца и един сос със нея Rolling EyesДо сега никога не бях готвила с нея и незнам никакви рецепти newsm78

На всички ви много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 2 724
Петенце, веднага пиша една рецепта с картофи:
     Картофени питки
Два големи картофа се сваряват на пара и се пасират.
Прибавя се 1сл. сметана ,1сл. слънчогледово семе, майоран 1 сл или пресен магданоз ,стръкче пресен лук, сол на вкус и индийско орехче -на върха на ножа .От сместа се приготвят малки питки, които се пекат в подмазана тавичка до зачервяване ,
поднасят се с прясна салата.
 Рецепта с риба
      Риба във фолио
/това е една любима моя рецепта/
Риба/ може сkумрия ,пъстърва, бяла риба .../
2 сл. сметана ,лимонов сок и малко настъргана кора
каперси/ ако нямаш- зелени маслини/- 1 с л., нарязани
магданоз ,сол, черен пипер на вкус
Посоляваш почистената риба, смесват се oстаналите съставки и с тази смес рибата се поставя в намаслено фолио или пергаментова хартия ,увива се добре, за да не изтича соса ,пече се в умерена фурна около 20 минути.
Става много крехка и вкусна  Peace.
Можеш да импровизираш ,като заместваш мазнината със сметана в съответното ястие.
Друг път ,ако искаш ,пак ще напиша някоя рецепта Hug.

# 19
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
aleks благодаря ти много  bouquet  bouquetРазбирасе че ще със доволна някои път пак да напишеш някоя рецептичка.Я ми кажи като правя разделни гюведжета с някъкво месо и зеленчуци немога да му сложа сирене и яйце,но мога ли да сложа малко сметана newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 570

...Момичета, леко съм притеснена за изпита, от всякъде ми казват, че изпитващите си искали да им платят изпита за книжка, щото иначе късали Confused какво става с тоя свят, машина за пари станахмеееее...Толкова съм разочарована Crossing Arms Ако постъпят така и до Господари на ефира ще стигна, бива ли такова безобразие, да се подиграват с хората Naughty
При все това ви желая много слънчев и усмихнат ден, милички  Hug Hug Hug
Sladune , аз пролетта взех шофоьорска книжка - в София-и се справих сама, т.е не съм си плащала.Три пъти се явявах на изпит, но категорично не исках да плащам. Никой не ми е искал пари, но и аз не съм предлагала. Третия път попаднах на много готин изпитващ - не се е заяждал, не ми е правил проблеми. Така че - не се притеснявай.
ReGe Sad, много добре те разбирам - аз вече нямам баби и дядовци. Sad Имаш една голяма прегръдка от мен.

# 21
  • Мнения: 7 263
Здравейте в днешния прекрасен слънчев ден милички!
Слънчицето е огряло и наистина топли душите, макар че навън е хапливо!
За мен празничната фиеста започва от днес!

Първият от трите рожденни дни тази седмица е довечера и дано успея да опазя Разделните позиции, в което дълбоко се съмнявам познавайки се и най-вече познавайки кулинарните умения на баба си bowuu bowuu bowuu

Мади стискам палци Неса скоро да укрепне, даваш ли нещо имуностимулиращо? Стойте си в къщи на топличко, рисувайте гледайте филмчета и се радвайте на това че сте заедно  Hug
Сладунчо стискам палци за изпита, не се настройвай негативно и най-вече бъди абсолютно спокойна. За огромно съжаление по-скоро мога да потвърдя твоята констатация отколкото да я отхвърля. На първия ми изпит за книжка след 0 грешки на листовки седнах и да карам първа и ме скъсаха с тъпото обяснение че не можело да почнат от първия да пускат  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Сети се какви нови неща научиха за себе си и роднините си до девето коляно. Но рано или късно книжка се взема, а те си остават същите катили с празни души.
Дето казваше една моя дружка в отслабването абе аз ще се напъна и ще отслабна, ама таз кукувица / една бивша шефка/ и да се напъне по-умна няма да стане, нито по- красива.
Та така настрой се за победа, бъди уверена и смело напред, като не стане сега другия път ще стане и толкоз.
Алексче таз либоф към кухнята ми докара 10 и повече килца отгоре  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Crazy Crazy Crazy та сега съм много внимателна, но ще продължа да поствам интересни рецептички щом ви кефят.
И да знаиш много ша ти утива да си кръстница  smile3521 smile3521 smile3521 smile3505 smile3505 smile3505 или както казват старите хора думам ти дъще сещай се снахо  hahaha hahaha hahaha
Мина  Hug Hug Hug
Регенце мило много те прегръщам наминавай тез дни по-честичко в темата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Софи, Ками, Пете, Карелия, Верче  Hug Hug Hug Мишето нещо се загуби и не е писала скоро  Hug
Хайде слънчево настроение на всички !!!

# 22
  • Мнения: 533
Сладунки, благодаря за подкрепата  Hug Hug Hug
Аз май вдигнах температура  Confused, и се разбухах яко, та се прибирам вкъщи да се лекувам  Whistling
Насладете са с пълни шепи на слънчицето Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 2 724
aleks благодаря ти много  bouquet  bouquetРазбирасе че ще със доволна някои път пак да напишеш някоя рецептичка.Я ми кажи като правя разделни гюведжета с някъкво месо и зеленчуци немога да му сложа сирене и яйце,но мога ли да сложа малко сметана newsm78
Според мен можеш ,то и без това се слага по 2 лъжички на порция.
Сладунче ,бързо да се оправяш  Hug Hug.
Лени нали ще ми отива кръстница  аз по рождение съм си досетлива
Днес имам много работа, но тъкмо свърша нещо и мнооооого се уморявам, сядам за малко на компа и какво да видя- клавиатурата потънала в прах. И аз какво да правя бърша ли, бърша .... Crazy.
След малко обаче ще излизам.

# 24
  • Мнения: 338
Софи, да ти е жива и здрава, много послучна и усмихната малката красавица! newsm59 Tada newsm38
Алекс, не си последната  Laughing Аз пак закъснях. Побърквамсе вече от работа.
Ками, прекрасно сладурско джудже имаш   love001 Как се справяш с постите? Аз се изложих  Embarassed Embarassed Embarassed Не мога да устоя на кашкавалчето и сиренцето Embarassed
Lennyh, рецептата ти е супер newsm10. Ще я пробвам при първа възможност
Sladune, не се притеснявай за плащането. Ти си карай правилно и всичко ще мине ОК. Успех от мен newsm10
Реге,  verche,  petq, всички   bouquet  love001

# 25
  • Мнения: 1 986
    Здравейте,милички Hug
    Много,много ви благодаря за пожеланията Heart EyesДа ви се връщат стократно Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
    Както ви обещах,пращам ви снимков мат'риал от РД Wink
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116670&photo=58
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116670&photo=59
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116670&photo=60
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116670&photo=61
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116670&photo=62

    Регенце,много съжалявам за загубата ти CryПрегръщам те силно Hug
     Искам да кажа,че всички имате прекрасни Коледни украси/и джуджета Wink/,аз ще се заема с тази отговорна задача тази седмица.Коледните празници са най-обичаните от мен,такова весело настроение създават,дори и новогодишните реклами ме карат да се усмихвам GrinningЗа съжаление,в нашето семейство,само аз изпадам в такъв възторг ConfusedЩе направя всичко възможно и София да усеща по същия начин като мен тези празници Wink
   Сладунче,стискам палци за изпита PeaceНадявам се,да не се стига до превишаване пределите на закона;в противен случай,кажи им да се свържат с адвоката ти Wink/аз съм насреща/ и ще им спретнем едно дело за подкуп/активен,и то WinkНе се давай на настинката Hug
   Верче,при мен също Дюкан даде много добри резултати-аз го съчетавах успешно с РХ Peace
   Хубав и усмихнат ден на всички,прегръщам ви Hug Hug Hug
   Аз отивам да шофирам Wink
   

# 26
  • София
  • Мнения: 3 787
Регенце,съжалявам за дядо ти,миличка CryПрегръщам те силно и си мисли,че човека е живял един дълъг и достоен живот Hug

Софи,прекрасни сте двете с малката красавица Heart Eyes

Мишенце,ами,учуващо за мен и за мъжа ми,справям се с постите много добре засега.Не се изкушавам от нищо,въпреки,че готвя всеки ден на Калоян и на баща му Laughing
Вчера правих картофени рулца с плънка.Техните ги намазах със жълтък,моите-без.Малко се обезформиха при печенето моите рулца,но пак бяха много вкусни Laughing
Днес ще готвя мусака от карфиол.Тяхната ще я залея със сметана и брашно,моята-без заливка Mr. Green.
Дори не ми прави впечатление,честно казано.Хапвам през деня сурови ядки и плодове и се чувствам чудесно Grinning

# 27
  • Мнения: 1 227
Добро утро Hug

И днес е едно слънчево, но студено. Към 12ч излизаме с Неса по задачки. Всичко е наред покрай нас, само дето все още не се храним. Режимът ни за момента е плодове и чай с мед. Ако ме държи още време така, току виж съм докарала маненкенски мерки Laughing

 Heart Eyes всички и приятен ден  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 2 724
Добро утро момичета Hug Grinning.
Този мой син вече ме ядосва с разсеяността си Close...
Обещах да ви покажа украсата, но кабелчето пак не беше донесено.
Снощи правих репетиция за Бъдни вечер.
Спретнах една постна питка ,направих украса /е ,не беше точно за този празник ,защото върху питката лепнах букет от рози/.
Пробвах тестото за украсата и както исках ,така се получи.
Снимах питката и ще ви я покажа когато ми донесат кабела Rolling Eyes...
Мади, а ти защо не ядеш ,и ти ли си болничка или от солидарност?
Желая ви бързо оздравяване Hug.
Софи, с най -голямо удоволствие разгледах снимките.
Някой ден ще си направя екскурзия и ще дойда да видя тази сладурана на живо ,
ще я изям от целувки ,да знаеш Heart Eyes.
Ками, обожавам карфиол ,така съм преяждала с него, но мусака не съм правила.
Трябва да се пробвам.
Мишенце, а ти защо не дойде на срещата,миличко?
През цялото време се оглеждахме за теб. Cry
Сладунче ,какво пак те нападна, бе душко мила? Hug
Стига с тези болести/ много съм чувствителна на тази тема, нали знаете защо/.
Петенце, може да сложиш сметана ,просто не прекалявай с количеството Peace.
Реге ,как си ? Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Мина, къде ти е почерпката, а?
Лени, разказвай как мина рождения ден и на кого беше, че не съм в час нещо Thinking.
Аз вчера се бях заканила на прозорците, но ми се отвори работа навън.
Днес мисля да им устоя, нали в четвъртък пак ще вали  Crazy....
Сутринта хапнах една кофичка кисело мляко, нещо не ми понесе обаче.
На обяд мисля да съм на картофки ,а за вечеря ще варя агнешки главички .
На домочадието ще правя агнешка супа, а аз смятам да наблегна на езика .
На всички желая страхотен ноемврийски ден  Hug.
Ето и едно поздравче:
  http://www.vbox7.com/play:087eaaa7

# 29
  • Мнения: 1 227
Алекс, няма да се ядосваш на момчето Naughty Като донесе кабела ще ни засипеш със снимков материал...  Hug Не ям от солидарност, може би. Каквото яде детето, това и аз... Благодаря за поздравчето Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт