дървен гребен

  • 10 213
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 505
Аз съ6то съм с дървен гребен,единствения му минус е 4е скубе.

# 31
  • Мнения: 8 999
за дълга/ гъста/ къдрава най-вече коса - най-щадящо за нея без заплитане и късане е гребена   thumbsup


Най-щадящо за косата е НЕресането. Само разресване с пръсти на предварително третирана с балсам коса. Не повече от веднъж дневно. Така се омазнява много по-малко, косъмът не се накъсва, не се наранява скалпът. Препоръчително е косата да се разресва като наведете надолу главата и по този начин ударът се поема от долния слой, който по принцип е изложен по-малко на вредни влияния /сешоари, лакове и друга фиксираща козметика, слънце, вятър и др./

# 32
  • Мнения: 5 980
имам такъв на шварцкопф

# 33
  • Мнения: 3 695
аз съм чувала, че трябва да се ползва дървен гребен  Thinking

# 34
  • Мнения: 279
аз съм чувала, че трябва да се ползва дървен гребен  Thinking

Точно така!  Peace
Все пак е от естествен материал и би се отразило най-добре на косата от разни метални и пластмасови гребени Wink

# 35
  • Мнения: 5 173
az имам такъв, няма такова скубане, не е добре изшкуркан и е ужасен

# 36
  • Мнения: 279
az имам такъв, няма такова скубане, не е добре изшкуркан и е ужасен

Не разбрах какъв имаш?

# 37
  • Мнения: 5 173
темата е за дървени гребени Wink

# 38
  • Мнения: 279
темата е за дървени гребени Wink

Помислих, че имаш като моя на schwarzkopf и ми стана много странно ,че те скуби и още повече,че е
неизшкуркан  Rolling Eyes Ама разбрах вече!  Wink
Мисля,че има разлика обаче в качеството на гребените и затова се получават такива различни мнения ! Лично мое мнение Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 708
Аз само не разбрах, има ли все пак разлика за косата между дървения и пластмасовия гребен?
Питам, защото четката им се счупи и трябва да си взема нещо за разресване. Имам доста дълга коса и напоследък съм забелязала че адски бързо се омазнява. Чувала съм че с дървена четка/гребен може да се намали омазняването..  newsm78

# 40
  • Мнения: 279
Имам 2 дървени гребена-немски и са на schwarzkopf. Ползвам ги от 2 години някъде и съм много доволна. Wink


addrianna, това е моя отговор от предната страничка! Прочети малко и ще разбереш! Мненията са различни!   Mr. Green

# 41
  • Добрич
  • Мнения: 5 427
Аз само не разбрах, има ли все пак разлика за косата между дървения и пластмасовия гребен?
Питам, защото четката им се счупи и трябва да си взема нещо за разресване. Имам доста дълга коса и напоследък съм забелязала че адски бързо се омазнява. Чувала съм че с дървена четка/гребен може да се намали омазняването..  newsm78
Откакто съпругът ми започна да се реше с  дървена четка определено омазняването на косата му намаля значително. Освен това и самата му коса доби по -хубав вид. Аз от години се реша само с дървена четка / по - рядко с дървен гребен /и съм много доволна. Пластмасовите четки / гребени / наелектризират косата, докато при дървените това не е възможно. В резултат на наелектризирането косата изтънява по краищата и започва да цъфти.

# 42
  • София
  • Мнения: 708
Аз само не разбрах, има ли все пак разлика за косата между дървения и пластмасовия гребен?
Питам, защото четката им се счупи и трябва да си взема нещо за разресване. Имам доста дълга коса и напоследък съм забелязала че адски бързо се омазнява. Чувала съм че с дървена четка/гребен може да се намали омазняването..  newsm78
Откакто съпругът ми започна да се реше с  дървена четка определено омазняването на косата му намаля значително. Освен това и самата му коса доби по -хубав вид. Аз от години се реша само с дървена четка / по - рядко с дървен гребен /и съм много доволна. Пластмасовите четки / гребени / наелектризират косата, докато при дървените това не е възможно. В резултат на наелектризирането косата изтънява по краищата и започва да цъфти.

мерси за отговора  Hug
явно ще пробвам дървена четка!  Grinning

# 43
  • Мнения: 5 173
темата е за дървени гребени Wink

Помислих, че имаш като моя на schwarzkopf и ми стана много странно ,че те скуби и още повече,че е
неизшкуркан  Rolling Eyes Ама разбрах вече!  Wink
Мисля,че има разлика обаче в качеството на гребените и затова се получават такива различни мнения ! Лично мое мнение Wink
да, аз съм на същото мнение. Ще търся нещо по-добро Peace

Общи условия

Активация на акаунт