Готова храна или домашно приготвена?

  • 2 328
  • 60
  •   1
Отговори

Анкета

Какво мислите,майчици?

Опции:

# 1
  • Мнения: 6 029
Анкетата ти е разкошна  Grinning

Иначе, за хиляден път, домашно приготвена храна.

# 2
  • Мнения: 5 940
Смятам, че домашно приготвена е хиляди пъти по-добре, но да си призная редувам-един ден купено, два дни домашно, просто ме мързи всеки ден да правя. А и купените пюрета са доста по-разнообразни, сезонните плодове и зеленчуци винаги са ограничени.

# 3
  • София
  • Мнения: 663
определено ЗА домашната кухня,  тя е по-добра, ако е приготвена по съответния начин (зел. на пара и т.н.  chef ). признавам си, че нямам много време за да му готвя и в повечето случаи е на купешки пюрета(готвя за нас, за каката отделно-понеже е доста злояда и ако тръгна да готвя всеки ден и за него... нищо от домакинската си работа няма да свърша  #Crazy !!!

# 4
Аз готвя на детето си. Един път взех от детската кухня и не останах очарована. Не съм с големи претенции, но смятам че сама ще приготвя по-питателна и здравословна храна. Този един единствен път поръчах телешко със зеленчуци,а в бурканчето ми сипаха едно парченце месо голямо колкото...една черешка,да кажем,и останалото беше доматена чорба!!!!!!
Относно пюретата,не съм против! И на мен ми се е случвало да купувам, но се старая да готвя. Готвя за два дена, купувам каквото има на пазара според сезона (това е много важно). Един проблем има-намирането на хубаво месо.

# 5
  • Мнения: 508
Смятам, че домашно приготвена е хиляди пъти по-добре, но да си призная редувам-един ден купено, два дни домашно, просто ме мързи всеки ден да правя. А и купените пюрета са доста по-разнообразни, сезонните плодове и зеленчуци винаги са ограничени.

Аз също процедирам почти така. До 1 г. месото и беше изцяло от купените пюрета. Сега вече ги редувам. Зеленчукови пюрета не съм купувала от 6 м. , само отвреме на време когато искам да разнообразя менюто. В момента наблягам на плодови пюрета-такива които не се срещат често на пазара и отвреме на време месни. Например пуешко и заешко.
Против " кухнята" съм.

# 6
  • Мнения: 3 376
Само домашно приготвена храна  Peace

# 7
  • Мнения: 2 587
Домашно приготвена.Не че не се е налагало и да купувам,но само в редки случай.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 585
Досега синът ми е ял само домашно приготвени пюрета и продължавам да му правя и занапред. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 491
По принцип гледам всеки ден да правя на дъщеря ми пюрета за обедното хранене,но това се случва в дните когато не сме на разходка.А когато сме на разходка купувам готови бурканчета

# 10
Плодовото пюре ядяхме на вън-приготвях го непосредствено преди да излезем. Но за обяд се прибирахме- нямаше начин newsm53.

# 11
  • Мнения: 1 193
Аз съм "ЗА" готовата храна поне до годинката. И двете ми деца си хапваха пюренца до тогава, после минаваме на домащшно приготвена храна. На Киа все още и купувам заешко, риба и някой от плодовите пюрета.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
За домашно приготвената съм,но определено си карахме през повечето време на бурканчета.

# 13
не мислите ли, че не можеш да бъдеш на 100% сигурна относно продуктите в тези готови пюрета?
 

# 14
Но не пюретата са проблем, а  детската кухня. Странни комбинации на храни, много захар, много нишесте, малко месо, малко зеленчуци и т.н.
Не е ли за предпочитане да сготвиш на детето си нещо което сама си купила от пазара, от магазина или са ти го донесли роднини или близки от село Simple SmileПродуктите ще почистиш и измиеш сама-няма да се съмняваш относно хигиената. И ще сготвиш така, че детенце няма да откаже никога да яде. Моят син до сега никога не ми е отказал! smile3521
И не ми говорете за разнообразие в детската кухня! smile3520

Общи условия

Активация на акаунт