Търся си модел за пола

  • 1 204
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 840
Мили Красиви мами,
Обръщам се към вас със следната молба. Искам да си ушия права пола, дълга до земята, с голяма цепка някъде отпред. Ще се радвам, ако можете да ме насочите към някакъв модел - и като цвят, и като аксесоари, и вариант за цепка - искам да е нещо красиво. Може и да не е точно права пола - например  и нещо по-раздвижено, може и да не е дълга до земята - мога да си позволя и по-къса пола. Единственото ми изискване е да е красива и ефектна. А да - и да бъде секси - задължително,  Wink особено ако е дълга.
С нетърпение чакам вашите идеи!  Party
И ви благодаря предварително!  Hug  bouquet

# 1
  • Мнения: 990
Единственото нещо ,което ми хрумва за права дълга пола е ,да бъде ,права и дълга  Mr. Green. Ако я комбинираш с риза ,с голямо и отворено деколте ,мисля ,че ще си идеална. Добавям и накит за врата ,от тези дългите ,с камъчета и такива обици .Слагаш секси усмивка , капка парфюм и се впускаш да събираш погледи  Wink

# 2
  • Мнения: 1 840
Единственото нещо ,което ми хрумва за права дълга пола е ,да бъде ,права и дълга  Mr. Green. Ако я комбинираш с риза ,с голямо и отворено деколте ,мисля ,че ще си идеална. Добавям и накит за врата ,от тези дългите ,с камъчета и такива обици .Слагаш секси усмивка , капка парфюм и се впускаш да събираш погледи  Wink
Grinning

Ясно де - права и дълга, но търся някаква идея - примерно за копчета над цепката, или нещо... по-така - и аз не знам какво. Crazy

# 3
  • Мнения: 990
С копчета ми звучи много лелинско  Crazy. Ако е изчистена или леко разкроена (но леко  Naughty) от коляното на долу ще е най-добре. Цвета на полата и ризката ми е трудно да ти ги определя ,въпреки че те виждам на снимката  Grinning. Аз си клоня към черното , но то си ми е слабост  Wink

Общи условия

Активация на акаунт