Русенска модна къща "Монро"

  • 21 870
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
Аз един път влязох в магазина на ул.Денкоглу. Дизайнерката подпираше вратата. Кудкудякаше си с продавачките за битови работи. А аз като натрапник се въртях вътре...да видя нещо хубаво, ама не видях...Аз като гледам в доста магазини няма това, което е по списанията

# 16
  • Мнения: 893
Някой знае ли дали магазина в Русе работи и събота?

# 17
  • Мнения: 123
Някой знае ли дали магазина в Русе работи и събота?
Да има,намира се отстрани(в уличката) на аптека Оптима(до папагала).Преди време и аз съм си пазарувала от там,хубави неща имаха,но скоро време не съм ги посещавала.

# 18
  • София
  • Мнения: 406
Преди имаха много хубави рокли
Сега обаче са всички един модел, само че в различни разцветки и то обикновено супер шарени
Някой бил питал в магазина не продават ли роклите,които ги има по каталога и списанията.Отговорът бил,че собственичката си шие хубавите модели за нея, но не ги продава. За реклама ги ползва.Много тъпо,щото по списанията красоти,в магазините боклуци Stop

Така е,повечето неща са еднотипни.В Плевен няма официален магазин на Монро,а едно магазинче което взима по една бройка от модел.Есента ходих до Русе и магазина им беше много добре зареден.

# 19
  • Мнения: 395
Аз съм си харесвала някои неща от Монро , но нещо не ми стоят добре...А ако случайно ми хареса кройката, платът ми идва обикновено прекалено изкуствен. Но иначе имат неща,които грабват окот Winkо

# 20
  • Мнения: 2 936

Така е,повечето неща са еднотипни.В Плевен няма официален магазин на Монро,а едно магазинче което взима по една бройка от модел.Есента ходих до Русе и магазина им беше много добре зареден.


къде в Плевен е този магазин?

# 21
  • София
  • Мнения: 406
Не съм сигурна за името мисля,че беше "Валенсия",ако си от Плевен ще се ориентираш,защото срещу магазина е "Тънка линия",а до него магазин за бельо.Ако не съм била ясна пиши. newsm68

# 22
  • Мнения: 2 936
ами не съм от Плевен и ми трябват малко повече обяснения  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 406
Кажи ми нещо познато,за да мога да те ориентирам по-добре.Откъде си?

# 24
  • Мнения: 5 317
Имам рокля,харесвам си я,но аз си падам по шаренийки.

# 25
  • Мнения: 7 186
Само в София ли имат магазини? Rolling Eyes

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Имат магазин и в Пловдив, на Отец Пайсий....точно преди кръстовището за църквата Св.Богородица и Стария град.....Не знам дали обясних добре.. Blush

# 27
  • Мнения: 7 186
Имат магазин и в Пловдив, на Отец Пайсий....точно преди кръстовището за църквата Св.Богородица и Стария град.....Не знам дали обясних добре.. Blush

Разбрах Peace
Мерси, Стели  bouquet

# 28
  • Мнения: 60
Някой да е срещал рокли от тази марка във Варна? Ако да споделете  Peace

# 29
  • Мнения: 619
Някой да е срещал рокли от тази марка във Варна? Ако да споделете  Peace
И аз живо се интересувам.Макар да съм родом от Русе  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт