Какво ще направя днес за себе си?

  • 6 378
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 897
В този форум има прекалено много теми с оплаквания как никой нищо не прави за зас и колко ощетени и огорчени се чувстваме от това.Нито държавата се сеща за нас, нито свекървата, нито съпругът ни,че е и всичките ни приятели взеха,че ни изпозабравиха.Ако не дай Боже някой от тях се сети да направи нещо то е или не каквото трябва,или не когато рябва, или не както трябва.
Затова ви питам ,мили дами, какво вие самите ще направите днес за себе си?Кое е това нещо,което ще направи деня ви по-смислен и усмихнат, живота ви по-щастлив,по-богат и по-различен?
Започвам първа:
1.Днес ще работя много и усърдно,че заради вчерашното ми висене във форума( и заради venny_b     bouquet) не можах да свърша почти нищо.А искам да останат доволни от работата ми и след няколко месеца да поискам  аргументирано повишение на заплатата си.
2.Ще спретна и една леща набързо(много обичам леща) и ще опека наденички  chef, че да има довечера какво да сложа на масата с червеното вино-всяка вечер пием със съпруга ми червено вино.За нас това се е превърнало в нещо като ритуал.
3.Ще се обадя да проверя превели ли са паричките ми от майчинството ми,както и обещетението ми за неползван платен отпуск.Ако са ги превели,ще се ухиля до ушите и в събота съм на пазар HugАко не-утре ще пробвам пак и ще настоявам.
4.Ще оставим малкия за час -два на свеки ,а ние ще изпием по едно кафе навън с приятели след работа.Ще се 'барна' по случая и без друго излизаме рядко и рядко имам такава възможност.

П.П. Това не е тема за оплаквания.Това е тема,в която да си дадем кураж,че сами можем да променим живота си към по-добро и да го направим по-щастлив.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 09:46 от Ulia

# 1
  • Мнения: 2 401
Ще се наспя. После ще измисля нещо друго и ще го споделя.

# 2
  • Мнения: 3 641
Боже, точка едно и две са напълно идентични с моите плаанове  за днес.  Simple SmileМисля, да си направя и едни подарък за предстоящ личен празник. Палто, ама още умувам дали ми се дава съответната сума. Всъщност то е е ясно какво ще стане накрая и май няма да се размина само с това. .. Crazy

# 3
  • Мнения: 1 559
Аз чакам свеки да дойде след час и половина Laughing,и ще излезем до търговския център,да понапазарим подаръци Party.А и аз да видя някоя дрешка за мен -лятна(малко трудно се намират сега летни дрехи за бременни),че след 2 седмици заминаваме на почивка в Мексико,а се оказва ,че аз  имам  само 6 парцала за по едрата си фигура #Cussing out..имам дрехи за бременни,ама са по зимни

# 4
  • Мнения: 4 965
Точка 1 ми е същата като при теб.
2. След работа ще отида на фризьор и ще си купя нова пола.
3. Ще купя нещо вкусно от топлия бар на кварталния хипермаркет и хубаво вино.
4. Ще се видя междувременно с една приятелка.
5. Вечерта ще си легна с децата и ще гледаме заедно "Гарфийлд".

# 5
  • Мнения: 13 512
На всяка цена трябва днес  да си сменя гумите на колата,
на обяд ще отида да обядвам с приятелки
следобяд ще отида  на басейн, фотоепилация и педикюр

# 6
  • DE
  • Мнения: 967
Ще бачкам цял ден, за да взема обещаното повишение на заплатата!

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
Повечето неща, които изброявате са свързани със семейството - готвя постоянно, работя не за повишение (освен ако аз самата не се повиша), пазаруването също ми е в графата  "трябва", бабите ги няма наоколо... (освен ако не затворя децата в гардероба)...
Днес (но за съжаление не всеки ден напоследък) ще седна да почета малко (ако успея да остана малко на спокойствие), а спането ще го отложа за друг път. Като се замисля, за себе си с най-голямо удоволствие спя, чета и евентуално среща с някоя приятелка.

# 8
  • Мнения: 3 641
На всяка цена трябва днес  да си сменя гумите на колата,
на обяд ще отида да обядвам с приятелки
следобяд ще отида  на басейн, фотоепилация и педикюр

Mонда, благородно ти завиждам Simple Smile

# 9
  • Мнения: 13 512
На всяка цена трябва днес  да си сменя гумите на колата,
на обяд ще отида да обядвам с приятелки
следобяд ще отида  на басейн, фотоепилация и педикюр

Mонда, благородно ти завиждам Simple Smile
за гумите ли? Крайно  време е, сняг иде:-) Laughing

# 10
  • Мнения: 3 641
На всяка цена трябва днес  да си сменя гумите на колата,
на обяд ще отида да обядвам с приятелки
следобяд ще отида  на басейн, фотоепилация и педикюр

Mонда, благородно ти завиждам Simple Smile
за гумите ли? Крайно  време е, сняг иде:-) Laughing
Уф, най-вече за бесейна, пък и вече съм за боядисване. Гумите може пък с масаж да ги заместим Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 724
Днес за себе си няма да имам време.
Обаче ми се иска да отида на фризьор ,на козметик ,на сауна, масаж ................................................................................
Иска ми се и да ме поканят на романтична вечеря ..........................
Ох ,гумите на колата не са сменени със зимни /завиждайте и на мен/

# 12
  • Мнения: 1 417
Тъй като съм изпаднала в някакав депресия Cry - за първи път ми се случва такова нещо, реших да се спася като обърна по-вече внимание на себе си. Днес вече си направих тренировката в залата, ще гледам следобяд да ида на маникюр, ще потърся наоколо масажист и в тоя дух мисля да ми преминават от тук нататък дните Wink, е в съчетание с работата ми...

# 13
  • Мнения: 1 217
Като стане детето ще излеземе на разходка,хем той ще диша въздух,хем аз ще се разходя.
Направила съм малък списък с покупки и трябва да се изпълни.
Ще готвя пилешко с ориз и гъби ,но това после.
Сега се наслаждавам на тишината в къщи и слънцето на вън.

# 14
  • Мнения: 290
Аз до 18ч съм на яко бачкане.Идва края на месеца,а за счетоводителите това се досещате какво значи.
В обедната почивка ще отида в отсрещното заведение да хапна супа и ще отскоча до един магазин да си купя една блуза, тип блузон.
След работа, след 18ч ще пазарувам нещо за хапване.После бегом у дома, смятам и аз да наготвя леща и другото не съм го дозимислила,защото мъжлето ми само с леща няма да мине. След това ще оправя масата,чиниите(освен ако мъжа ми не ме отмени) и после ще си правя декларациите за НАП(за частната ми практика). После къпане и сън.

Дано след този ден утре съм все пак свежичка. Но като си представя,че през седмицата съм почти всеки ден така, незнам за каква свежест си мечтая.

Общи условия

Активация на акаунт