помощ!!! отказва категорично кисел

  • 2 491
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 477
Моят бебо също не харесва кисели.Давам си му кашички.Не виждам да е натежал чак толкова много.

# 16
  • София
  • Мнения: 15 219
За какъв кисел става дума? Как го приготвяш? Ако му даваш от готовите "кисели" в пакетчета-те са гадни. Аз не съм давала такива. Нищо, че на пакетчетата пише, че са за бебета.
Аз правех нишестен крем с царевично нишесте (доста по-късно и с пшенично)
и към него добавях пасиран плод или плодово пюре. Иво го ядеше с удоволствие.

В кисела има глутен, ако е направен с пшенично нишесте. Ако е направен с оризово или царевично-няма глутен.

# 17
  • София
  • Мнения: 435
За какъв кисел става дума? Как го приготвяш? Ако му даваш от готовите "кисели" в пакетчета-те са гадни. Аз не съм давала такива. Нищо, че на пакетчетата пише, че са за бебета.
Аз правех нишестен крем с царевично нишесте (доста по-късно и с пшенично)
и към него добавях пасиран плод или плодово пюре. Иво го ядеше с удоволствие.

В кисела има глутен, ако е направен с пшенично нишесте. Ако е направен с оризово или царевично-няма глутен.
Явно Ивовците харесват кисели Heart Eyesи при нас е така и го правя по същия начин

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
В кисела има глутен, ако е направен с пшенично нишесте.

 Peace Laughing

# 19
  • Мнения: 1 217
Съгласна с Блонди Peace
Никога не съм правила кисел на Калоян./при мен има и процент мързел Embarassed/
Каши яде всеки ден от доста време и си изглежда много добре за неговата възраст.
От каши не се шишкавее.
Според мен са по-полезни от кисела,защото са обогатени с ценни съставки.

# 20
  • Мнения: 5 940
И моят син е Иво, ама мама е гадна и няма да му даде кисел да папка. Имам лоши спомени от училищните столове.

# 21
  • Мнения: 4 447
Ау, и какво ще правим сега без кисел??? Малееее . Thinking

Споко, няма нищо чак толкова полезно в този кисел, че да се вайкаш толкова. Пробвай да добавиш смляна ябълка, круша, банан или друг плод, който харесва  Peace

# 22
  • Мнения: 3 376
А ти защо изобщо държиш да даваш на детето си това нещо?

Аз никога не съм предлагала на моето и няма да го направя.Не мисля,че е незаменим в детското меню  Peace

# 23
  • Мнения: 267
Нищо незаменимо няма в този кисел.По-добре смесвай плодово пюре с каша като наблегнеш на плодовото пюре, ако толкова се притесняваш от нашишкавяване.Детето ти си знае работата.Аз лично а и беба не обичаме кисели. Peace

# 24
  • Мнения: 1 006
Не мисля,че е фатално,че не иска кисели.Можеш да изчакаш една-две седмици и да пробваш пак.Моето дете не е яло кисели.

# 25
  • Мнения: 508
на мнението на Блонди съм,от кашата не се качва прекомерно.Не насилвай детето щом не иска,аз понякога давам първо кашата после малко пл.пюре за десерт-но Цвети ги яде и заедно и поотделно.може да даваш един ден само каша ,а на другия пл.пюре +ам една доза,ако се притесняваш да даваш само каша Peace

# 26
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Щом не иска не му давай.

# 27
  • Мнения: 9 481
Въпросът не е фатален, за да викаш така за помощ  Laughing
Кисел синът ми не е ял, не го намирам нито за важен, нито за необходим
Peace


Най-добре ако му даваш пресни плодове Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 435
пресни плодове ама от каква възраст? Thinking

# 29

Общи условия

Активация на акаунт