Ексфолиращ тоник на Биотрейд ?

  • 14 895
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 028
Аз и сестра ми го ползваме/аз 2-ра опаковка/ и сме много доволни от него,с  двумесечно мазане с него ми изчезнаха гадни белези от пубертета,които толкова години с какво ли не съм третирала,при сестра ми има същия положителен ефект Peace

# 16
  • Мнения: 739
и аз го ползвах и понякога пак сега - вечер и съм доволна. нали спазваш да го нанасяш 1 час след измиване на грима ? ако не си го спазила, може да е станала химическа реакция със съставките на измиващия продукт например. или ако не си сложила хидратиращ крем после /пак 1 час след този лосион/. ползвам го в комбинация с дълбоко хидратиращата маска на същата фирма. може и кожата ти да е много чувствителна ....

# 17
  • Мнения: 96
А някоя ползвала ли е другия тоник на Биотрейд-ето този http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=11&id=26?Какви са отзивите ви за него?
Започнах да го използвам едва от вчера,препоръчаха ми да започна с него преди да премина към другия,който е по-силен.
Знаете ли дали половин час след нанасянето му трябва да се измие или направо се слага крем?Никъде не успях да намеря тази информация Sad?

  bouquet

# 18
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Стои си в шкафчето,няма да повторя,още имам последици от моите експерименти #Cussing out и не бих казала,че е по лек от този който момичетата използват.

# 19
  • Мнения: 96
Стои си в шкафчето,няма да повторя,още имам последици от моите експерименти #Cussing out и не бих казала,че е по лек от този който момичетата използват.
Какви точно бяха проблемите ти от него?Аз го взех за да залича червените петънца и белезите от пъпки,но след 3 намазвания забелязвам,че на някои места сега ми се появиха по-тъмни петна и взех да се притеснявам дали това е нормална реакция или не Confused.

# 20
  • Мнения: 1 250
Имам този първия тоник. Използвала съм го 2 пъти по 10ина дни. Използвах сутрин и вечер след почистване на лицето. След минимум 30 мин. нанасях крема, който използвам. Спазвайте инструкциите за употреба, защото все пак това е киселина. След 3ия -4ия ден кожата започва да се лющи. Малко е неприятно, но след леко ексфолиране става гладка. Аз нямах оплаквания. Може би зависи от чувствителността на кожата.

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Реакцията беше...... #Cussing out .Цялото ми лице почервеня в големи подкожни  пъпки,след което се набръчка и започна да се бели,петна на по дълбокото изгаряне и всичко това придружено с голяма болка. Никога няма да ползвам подобна гадост.Купих си гелче на Неострата,но хората поне знаят какво правят,въпреки че е с 15% гликолова киселина-няма това коварно щипане и тази поразяваща реакция на кожата.При първите намазвания с гела(слага се мъничко на едно памуче),усещаш съвсем леко щипкане и то не на цялото лице-няма нищо общо с тази отрова на Биотрейд.

# 22
  • Мнения: 35 961
от избелващия тоник съм недоволна! след месец редовна употреба не избели нищо по мен, а имам чувството, че след това се увеличиха петната, независимо от крема със висок СПФ; но свива страхотно порите и тенът се избистря

# 23
  • Мнения: 22
от избелващия тоник съм недоволна! след месец редовна употреба не избели нищо по мен, а имам чувството, че след това се увеличиха петната, независимо от крема със висок СПФ; но свива страхотно порите и тенът се избистря


Значи не си внушавам, че откакто го ползвам, петната не само че не намаляха ами станаха и по тъмни

Общи условия

Активация на акаунт