Хей, ДЕКЕМВРИ се задава – “подаръци” ще ни раздава!

  • 10 285
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 020
Здравейте отново.
Да е жив и здрав Иван на мама Боби. Много да радва всички и да бъде послушен. На мама Боби желаем бързо прибиране вкъщи и да дава снимки.   bouquet  bouquet  bouquet
Ана-ник добре дошла отново в отбора ни. Чакаме да го видим младежа и ти да разкажеш как е минало раждането.(а ето че си разказала - нищо то другото си остава)
Хей май ще трябва да се преброим за отворените врати в петък и за Хъшвое. То ще си стане яка срещичка.
Аз днес като излезнах в 10 и половина та до сега, то не бе миткане то не бе обикаляне. Намерих такава мрежа като на Амаадис, но се оказа че не става за всички вани, и първо трябва да се вземе ваната и после мрежата. Но се радвам че си намерих нощница за кърмачки - изглежда ми супер удобна, пък да видим дали ще е така.
Хайде чакаме новини от Вещичка.
Орлине отново аплодисменти за хубавата тема.

# 16
  • Мнения: 42
Здравейте, мамчета!  Hug

ЧЕСТИТ СИН ИВАН НА МАМА БОБИ! ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И  МНОГО ДА ВИ РАДВА!

Анна_ник добре сте си дошли!

# 17
  • Мнения: 482
Анна_Ник, благодаря! Защо не си показвате бебчовците, много ревностно ги криете.

# 18
  • София
  • Мнения: 136
Честити да са новите бебоци. Да растат здрави и красиви за радост на родителите си   bouquet
Мацата аз тръгнах да раждам с един найлонов плик с 6 бутилки минерална вода, 4Х250 мл сокчета ябълка и телефон,джапанки и нощница на голо  Wink, която пък после се оказа излишна защото ми дадоха болнична. Това ми беше напълно достатъчно предвид факта, че аз раждах със секцио и първите 24 часа не можех да се движа изобщо, а след това вече единственото нещо от което имах нужда беше Солпадеин за ужасното главоболие. Багажа ми го донесе съпруга ми още докато бях в реанимация. Телефона ти го дават от торбичката веднага след като те изкарат от залата. Така стоят нещата в ТК. За другите места не знам.
Сега за моето раждане... Операцията си мина без засечки. На 5-та минута вече бяха извадили бебка, но аз имам ужасни алергии и медикаментите към които не съм алергична ги понасям много трудно. Затова и се обзаведох с хронично главоболие за 6 дена... и все още не мога да го излекувам, но пък имаше мацки, които си бяха свежарки още на другия ден... всичко е много индивидуално...
Още щях да пиша, но забравих какво точно  Embarassed
А на всички запътили се към родилният дом стискам палци и нека всичко мине перфектно

# 19
  • Мнения: 70
Анна_Ник, благодаря! Защо не си показвате бебчовците, много ревностно ги криете.

Ааааа няма такова нещо, след следващото хранене ще кача снимки, обещавам Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 291
Здравейте и от мен.
Честит син на мама Боби. Да бъде много послушен, умен, здрав и чаровен.
За срещата в петък ме бройте и мен. Само някой да каже къде и в колко часа.
Честит рожден ден Dive. Много щастие и здраве ти пожелавам, и най-вече леко и безпроблемно раждане. 
Дари късмет утре и скоро да ни информираш кога ще е събитието.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 020
Нели за срещата в петък, гледам Цвети я няма та аз да предложа - тези които ще ходим на отворените врати - примерно среща към 11 без 10 на някой от входовете на ТК. А за тези които няма да ходят на обиколката - примерно 12.30 в Хъшове. Някой ако има друга идея - да казва, на мен това ми хрумна.
Дари лек път, успешно раждане и да се върнеш с най-голямото сладурче.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 626
Мерси за отговорите момичета   bouquet

А превръзките, памперсите и кърпичките за бебето влизат ли в състава на най-необходимото. Не взимат ли памперсите още при приемането, или по-късно се случва това. Защото тези, които аз съм купила са пакет от 32 бройки, някакви измислени и са доста обемисти, как да ги сложа заедно с другите неща в плик, като само те са си достатъчни да го запълнят  Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 295
А, някоя от вас моля да ме светне кое беше това заведение "Хъшове"? По-точно къде до ТК?

# 24
  • Мнения: 630
Привет и от мен в новата прекрасна / мерси Орлин / тема   bouquet
ЧЕСТИТ ЮНАК НА МАМА БОБИ!
ДА Е ЖИВ, ЗДРАВ, ДА РАСТЕ УМНО И ЩАСТЛИВО ДЕТЕ!


Dive ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
МНОГО ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ И НЕЗАБРАВИМИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ!


Ана Ник - добре си дошла  Hug Мерси за разказчето - много са ни полезни и интересни - да знаете! Направо си ги изживяваме с вас.

Дари - лек път и да ни информираш за бързото и леко раждане!

Венчо - кога ще наминете към Варна - да почерпя   bouquet

Днес ми е много тъжно  smile3518 На детенцето ми са избили вече гадните пъпки на варицелата и не се чувства много добре. Толкова ми е ляво, че не мога да се грижа за нея и през час тормозя майка ми по телефона, за да разбера как е положението. Направо съм непоносима, но поне избегнахме така риска за Александра.

# 25
  • Мнения: 11
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА МАМА БОБИ !!! МНОГО ДА ВИ РАДВА МАЛКИЯ ИВАН!!!
Ана ник, добре дошла  Hug
Дари, най-гадното е че са ми счупили и двете странични стъкла, а вносителите на Ситроен ще ми ги доставят след две седмици. Само от багажника са ми взели усилватела, ако ми бяха свалили DVDто от колата щяха да изкарат една сериозна сума.......но това не е чак толкова важно, по-важното е че цял ден си скъсах нервите със застрахователите (няма да казвам коя компания  #2gunfire)........мъка.........
Дари, безпроблемно пътуване и чакаме да ни зарадваш с хубава новина .
Нещо не виждам Вещичка  да е минала на отчет newsm78....... дано всичко да е наред  Praynig
Поздрави за татко Орлин и прекрасната темичка  Simple Smile
Лека вечер  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 219
Да се разпиша и аз Simple Smile
Честит бебчо Иван на мама Боби, много щастие и безгрижие му желая, а на мама да се възстановява бързо  Hug
Честит рожден ден на Dave, само хубави моменти, а след появата на бебчо, още по-хубави, и да не плаче много   Grinning
Анна Ник, радвам се, че вече си сред нас. Дано успееш да се наспиш тази нощ, пожелавам ти го Simple Smile
Дари, чакаме новините  Peace
Амадис, стискам палци малката да се оправи по-скоро и да премине леко  Praynig
G-baby, а сега как да ти обясня? То и аз предния път направих цяла обиколка на болницата. Мисля, че това се пада главен вход (ама може и да те бъркам), но като застанеш с гръб към този вход и погледнеш в дясно (там се пада кръстовище) ще видиш заведението "Хъшове". Не съм мн сигурна, но мисля, че се намира на ул. Хъшове. Ето и картата http://bgmaps.com/map.asp?sid=d147d2bc951b25ec230407a55a134229&a … mp;Map34_46.y=109 , точно на ъгъла е, няма как да не го видиш. А аз много се радвам, че ще се съберем повече мамчета, ще взема и фотото като за последно Wink Тъкмо и Вещичка може да щтракнем  hahaha
А аз да се отчета за днес. Бях на ЖК. Явно няма да ни мерят тоновете, но с оная слушалка като слушат и казаха, че са много хубави и ясни, а и бебка все се бонтува, така, че не ме притеснява. Имат нов апарат, та той показа, че сме 3070гр., даде ни термин 14-ти декември (и аз все си мисля, че ще е тогава някъде, а с баща й на 15-ти преди 2г станахме гаджета, та мн ще се радвам да е тогава). Кофтито е, че плацентата вече на места е калцирана и ми каза, че не трябва да преносвам. Дано  Praynig Иначе всичко ни е наред, още не сме слезли на долу, но има време. Утре за последно давам кръв и урина и другия вторник съм за последно на ЖК. Дадоха ми и всички картони и т.н. А оказа се, че имам и гъбички, та сега 6 дена ще съм на свещички, ама тъкмо ще се изчистя преди раждането.
Абе Вещичка защо не се отчита  newsm78? И щях да забравя - Орлине, темичката е отново странотна Simple Smile Поздрави 2-те си жени, радвам се, че вече ще сте си в къщи всички. В къщи си е най-хубаво, а и като погледне и форумчето още по-хубаво ще й стане на Ивето  Hug

# 27
И аз си мислех,че ще имаме ново попълнение след  бебе Иван,ама тц...Дано с Вещичка всичко е ОК! Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 28
  • Мнения: 684
Цвети много точно си дала линка с Хъшове Peace
Ще гледам да се пласирам поне за тортата..ако не успея за отворените врати...
За багажа за боницата Маленуш е обяснила супер!Точно така е поне за секциото...направете си 2 торби за боницата...аз поне така ще направя...едната само с джапанки, сапун, мин.вода и сокче и мобилен с зарядно и една кърпа за след клизмата...това е напълно достатъчно...
Памперсите за бебето на другия ден с вси багажа Peace
Вземете си малки мин.води и малки сокчета по удобно ще ви е за реанимация, а и превръзки не ви трябват за тези 24 часа...ще ви снабдят с лигнинец #Crazy мног е гаден ама...няма как!
Това е  Peace
Лека вечер!

# 29
  • Мнения: 57
Честит син на Боби!Нека расте жив здрав и много щастлив!  bouquetАна-ник добре дошла отново сред нас!Дари,успешно раждане ти желая  HugАз днес бях при доки,бебо е още малък и трябва да постои още малко,а аз се притесних,защото и миналия път ми каза същото  Sad

Общи условия

Активация на акаунт