"Симеоновска" диета, за секси дупета!

  • 19 504
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Не ме стреляйте, не бе плюйте, не ме бийте!
Трябва ми скайпа на диетолога Симеонов. Нямам никакво време да изчета темите подробно, но отгоре-отгоре преглеждайки ги не можах да намеря тази информация.Моля, дайте ми я!
Нали дава консултации по скайпа?
Гледам разменяте някакви примерни негови режими. Аз дали мога да се добера до един такъв? Имам да свалям 15-17 кила.

# 31
  • Мнения: 10 758
Не ме стреляйте, не бе плюйте, не ме бийте!
Трябва ми скайпа на диетолога Симеонов. Нямам никакво време да изчета темите подробно, но отгоре-отгоре преглеждайки ги не можах да намеря тази информация.Моля, дайте ми я!
Нали дава консултации по скайпа?
Гледам разменяте някакви примерни негови режими. Аз дали мога да се добера до един такъв? Имам да свалям 15-17 кила.
dietolog

# 32
  • Мнения: X
Благодаря мило другарче! Wink

# 33
  • Мнения: 572
Стискайте палци да се справим Simple Smile
Имам за сваляне 13 кг
Мазнините ми са 33%, при идеална норма 22 %

# 34
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Стискайте палци да се справим Simple Smile
Имам за сваляне 13 кг
Мазнините ми са 33%, при идеална норма 22 %

Добре си дошла  Hug

# 35
  • Мнения: 689
Момичета , а каква марка кисело мляко хапвате?
Аз си вземам Култура 0,1%, . Имало някакво с далматинци на него, някой знае ли какво е?

# 36
  • София
  • Мнения: 1 889
Момичета , а каква марка кисело мляко хапвате?
Аз си вземам Култура 0,1%, . Имало някакво с далматинци на него, някой знае ли какво е?
И аз Култура, много ми е вкусна.  Peace А това с далматинците е Герма 0.1 % . Подобно е на вкус, ама то не е чудно, като се има предвид, че Бор Чвор и Герма май са един производител. Обаче наскоро ми направи впечатление и на двете, че пише : 0.1 % млечна и 3.5 % растителна мазнина.  Rolling Eyes  Все се каня да им драсна един имейл да ги питам...

# 37
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Верея пак от 0.1%

# 38
  • Мнения: 689
Момичета , а каква марка кисело мляко хапвате?
Аз си вземам Култура 0,1%, . Имало някакво с далматинци на него, някой знае ли какво е?
И аз Култура, много ми е вкусна.  Peace А това с далматинците е Герма 0.1 % . Подобно е на вкус, ама то не е чудно, като се има предвид, че Бор Чвор и Герма май са един производител. Обаче наскоро ми направи впечатление и на двете, че пише : 0.1 % млечна и 3.5 % растителна мазнина.  Rolling Eyes  Все се каня да им драсна един имейл да ги питам...
По повод на тези раст.мазнини и аз търся мнението ви.Огнян ми каза да си продължавам и с допълнителните от листите, но все пак?

# 39
  • Мнения: 10 758
И аз съм на Верея Wink

# 40
  • Мнения: 572
И аз съм на мляко Култура, много ми харесва... Верея не го уважавам особено, а това Герма не мога да го открия в магазините наоколо... И аз прочетох за тези мазнини в Култура и не знам дали да се притеснявам, ама щом Оги го е препоръчал предполагам няма проблем ... знам ли?

Ааа и да ви питам нещо - когато консумирате яица само без желтъкът ли да са ?

# 41
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Аз винаги ям яйцето с жълтъка - само белтък нещо ми е безвкусен, но пък за сметка на това вместо две яйца, ям едно, така както ми е по таблица.

Бомбеееее, ко прайш?     love001

Аз в събота и неделя съм на културни мероприятия - на кръщене - кръстница и на сватба - кума, тааааа ще има  cheers и   superuu хиеви метал, Донке ле. Стискайте палци много да не наруша предписанията, че после пак ще има наваксване с митъбулизъма.

За протокола - още едно килце - Simple Smile Станаха три, ще ги сборим сланинките  #2gunfire, аааамаха

# 42
  • Мнения: 10 758
Бомбеееее, ко прайш?     love001

Аз в събота и неделя съм на културни мероприятия - на кръщене - кръстница и на сватба - кума, тааааа ще има  cheers и   superuu хиеви метал, Донке ле. Стискайте палци много да не наруша предписанията, че после пак ще има наваксване с митъбулизъма.

За протокола - още едно килце - Simple Smile Станаха три, ще ги сборим сланинките  #2gunfire, аааамаха
Аз скоро не съм си варила яйчица, но също го ям цяло яйцето.

Кво правя, нервя се CloseМай не мърдам надолу Rolling Eyes
Е, верно че имам прегрешения, ама поне да свалям по малко бе Close
Той ми каза - първия месец 6-7 кила.А аз май и половината няма да сваля ooooh!
ще си умра дебелааааааааааааааааааа smile3511 smile3515


А ти, Мазниславке, внимавай в картинката в УЙкенда Twisted Evil newsm51

# 43
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Кво правя, нервя се CloseМай не мърдам надолу Rolling Eyes

Нема се нервиш  Naughty,
Може би прегрешенията ако са чести, нарушават цикъла на сваляне  newsm78
Хи хик, дано не казах току що някоя глупост.  bowuu
А как ми се иска и на мен да зацикля и започна да сваляяям. Но пък има и още нещо - сланинките теглят леко, така че на килца може да не сваляме, но да топим мазнотии.
Аааа и още нещо - няма дебели хора. Има приятно закръглени  Joy Joy Това го чух на единствения лагер за отслабване, на който ходих във втори клас.

# 44
  • Мнения: 10 758
Кво правя, нервя се CloseМай не мърдам надолу Rolling Eyes

Нема се нервиш  Naughty,
Може би прегрешенията ако са чести, нарушават цикъла на сваляне  newsm78
Хи хик, дано не казах току що някоя глупост.  bowuu
А как ми се иска и на мен да зацикля и започна да сваляяям. Но пък има и още нещо - сланинките теглят леко, така че на килца може да не сваляме, но да топим мазнотии.
Аааа и още нещо - няма дебели хора. Има приятно закръглени  Joy Joy Това го чух на единствения лагер за отслабване, на който ходих във втори клас.
Ох, чул те Господ Praynig


Абе, хора, да ви питам.....трябваше във вторник да ми дойде, ама още го няма, мамицата му CloseДали е възможно да е от режима ми на хранене newsm78

Общи условия

Активация на акаунт