Добър педиатър в района на кв. Хладилника?

  • 948
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
Здравейте! Ще съм ви много благодарна  Hug ако ми дадете координатите на някой педиатър, от които сте или били доволни! Кога трябва да се свържа със него , преди раждане или ...? Какви документи са необходими и т.н.? Thinking Благодаря!

# 1
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Документи не са ти необходими. Не е задължително да ходиш при него предварително, но за твое успокоение, може да го посетиш и да го информираш, че искаш да запишеш детето при него. Аз се обадих на избраната от мен педиатърка след раждането, за да й кажа, че искам тя да води детската консултация. След като ни изписаха, я уведомих и дойде вкъщи за първия преглед. Това е.
По отношение на другата част на въпроса ти, погледни в Здравен справочник.

# 2
  • Мнения: 481
Здравей,аз живея в Лозенец и записах сина ми ми в 13та поликлиника ,която се намира на Черни връх,точно като стигнеш върха Mr. Greenама как се изразих....
Преди да родя,отидох и говорих с педиатърката.След като се прибрах от родилния дом,тя дойде във вкъщи като първо посещение.При следващата консултация,вече ще е нужно акта за раждане и евентуално ако са били ваксина на бебо в болница...
Ако те интересува 13та п-ка,мога да ти дам телефон за връзка Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 44 019
Eti123 - това е детското отделени срещу Кемпински, нали?

# 4
  • Мнения: 183
Здравей,аз живея в Лозенец и записах сина ми ми в 13та поликлиника ,която се намира на Черни връх,точно като стигнеш върха Mr. Greenама как се изразих....
Преди да родя,отидох и говорих с педиатърката.След като се прибрах от родилния дом,тя дойде във вкъщи като първо посещение.При следващата консултация,вече ще е нужно акта за раждане и евентуално ако са били ваксина на бебо в болница...
Ако те интересува 13та п-ка,мога да ти дам телефон за връзка Peace

Eti123, къде точно се намира тази поликлиника и можеш ли да ми препоръчаш педиатър?  Simple Smile Thanks

# 5
  • Мнения: 481
Eti123 - това е детското отделени срещу Кемпински, нали?
Точно така Peace

# 6
  • Мнения: 574
Здравей,аз живея в Лозенец и записах сина ми ми в 13та поликлиника ,която се намира на Черни връх,точно като стигнеш върха Mr. Greenама как се изразих....
Преди да родя,отидох и говорих с педиатърката.След като се прибрах от родилния дом,тя дойде във вкъщи като първо посещение.При следващата консултация,вече ще е нужно акта за раждане и евентуално ако са били ваксина на бебо в болница...
Ако те интересува 13та п-ка,мога да ти дам телефон за връзка Peace

Eti123, къде точно се намира тази поликлиника и можеш ли да ми препоръчаш педиатър?  Simple Smile Thanks
Не съм Eti123, но да си кажа - като живеехме в Лозенец синът ми беше записан при д-р Ризова и бях много доволна от нея Peace, но после се преместихме и ми стана далеч. Племеничката ми също е записана там и сестра ми е доволна.

Общи условия

Активация на акаунт