Кошчета за смет - за шкаф!

  • 8 688
  • 50
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 992
Споделете ползвате ли такива кошчета за смет, които се слагат в шкафа и при отваряне на шкафа се отваря капака/дано го обясних правилно/.
Удобно и практично ли е?
Чудя се дали да си купувам или не си струва!

# 1
  • Мнения: 84
  Ние лично си поръчахме да ни монтират такова кошче на новата кухня. Виждала съм при приятели и ми се струва много удобно.

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ползваме от около 7 години такъв тип кош за боклук и съм изключително доволна. Удобно и практично е.

# 3
  • София
  • Мнения: 11 658
От три дни сме с нова кухня и имаме такова кошче!Впечатленията са ми от съвсем кратко време,но ми е страшно удобно!Стои точно под мивката,не се налага да излизам на балкона и т.н.Използвам черните пликове за смет и след това вадя и хвърлям.Дано съм ти била полезна!

# 4
  • Мнения: 1 305
Смятам да си държа коша за боклук под мивката, но механизмите ги намирам за абсолютно излишни. Просто кош без капак сложен в шкафа.  Whistling

# 5
  • Мнения: 14 471
Просто кош без капак сложен в шкафа.  Whistling

не мислиш ли, че не е хигиенично?

иначе аз съм ползвала такъв с механизъм, наистина е много удобно. не се двоуми, поръчай си, те не са и скъпи

# 6
  • Мнения: 1 305

не мислиш ли, че не е хигиенично?


Че какво му е нехигиеничното!  newsm78

# 7
  • Мнения: 1 187
А мен ме притеснява друго - не са ли много малки тези кошчета за вграждане?  newsm78
Не че ще събирам цяла седмица боклук, но като гледам с какви бързи темпове пълним голямата кофа, се чудя тази мъничката ще ми е достатъчна ли?  Grinning

# 8
  • Мнения: 1 305
А мен ме притеснява друго - не са ли много малки тези кошчета за вграждане?  newsm78
Не че ще събирам цяла седмица боклук, но като гледам с какви бързи темпове пълним голямата кофа, се чудя тази мъничката ще ми е достатъчна ли?  Grinning

Това е една от причините да не искам да имам такова кошче  Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 312
Моята е ето тази.
Иначе лелеяната от мен кофа беше една правоъгълна, швейцарска. За съжаление тя не ставаше заради сифина на мивката. Но и тази ми върши работа. А побира предоволно. Най-добре е да погледнеш на място.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 658
А мен ме притеснява друго - не са ли много малки тези кошчета за вграждане?  newsm78
Не че ще събирам цяла седмица боклук, но като гледам с какви бързи темпове пълним голямата кофа, се чудя тази мъничката ще ми е достатъчна ли?  Grinning

Да не са големи като кофите,които се държат на балкона,но моята си побира боклука от целия ден.Освен това съм предвидила и мелница за отпадъци в някой прекрасен ден та се надявам да ми стига тази кофа или поне да не ми е много малка.
А и в момента съм в къщи с двете деца т.е. боклука си е повече.Като се напълни до обема на кошчето изнасям плика на балкона и зареждам кошчето с нов плик.
Така или иначе всеки ден или почти всеки изхвърляме боклук,а и коша,който имахме до скоро не беше от най-големите.
А кош без капак наистина ми се струва малко нехигиенично в смисъл,че ще има миризма в шкафа.Засега при мен не усещам миризма с капака,но може и да се появи знам ли?

# 11
  • Мнения: 25 447
Как се връзват тези кошчета с разделното събиране на отпадъците?  newsm78
Може би чрез три кошчета?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 826
И аз много ги харесвам,но за жалост при мен май няма как да стане. Sad
А иначе за разделното събиране - те обикновено отпадъците в кухнята /поне при мен/ са обелки от разни зеленчуци , опаковки от продукти , семки и т.н. Mr. Green Не виждам какво да им събирам разделно.....  Rolling Eyes Хвърлям ги в общия контейнер/онези старите,сиви/.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 952
Как се връзват тези кошчета с разделното събиране на отпадъците?  newsm78
Може би чрез три кошчета?
Има и такива в каталозите на фирмите. Може например да се изтегля напред едната врата и вътре да са подредени правоъгълни 3-4 коша. Трябва да се съобрази с празното пространство вътре - дълбочина на мивката, сифон, евентуално мелачка и т.н.

# 14
  • Мнения: 1 679

не мислиш ли, че не е хигиенично?


Че какво му е нехигиеничното!  newsm78

Аз смятам, че мястото на сметта си е на терасата

Общи условия

Активация на акаунт