Какъв коледен подарък за половинката?

  • 11 219
  • 109
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 512
Аз тази година, за Коледа ще му родя син.. Mr. Green

ЕХААААА!!!

ТОВА Е НАЙ-НАЙ-ХУБАВИЯТ ПОДАРЪК!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!

# 46
  • Мнения: 19
Това наистина се казва подарък! Peace
Даже е универсален, за всяко време на годината.
Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане   bouquet  ylinfant

# 47
  • Мнения: 1 701
Аз тази година, за Коледа ще му родя син.. Mr. Green
Лесно ти е на тебе, няма да му мислиш много-много...   Crossing Arms Mr. Green  Joy
Леко и безпроблемно!  Hug

# 48
  • Мнения: 243
Не съм сигурна още, ама мислех за един парфюм.... или една камера за компа. Може и едни слушалки към това... newsm78

# 49
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз пооткраднах една идейка тук от една стара темичка Blush...
 Поръчала съм календар с наши снимки  Heart Eyes. Сигурна съм, че на това ще се зарадва. Иначе не обича подаръци.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
И моят не държи особено на подаръци, най-много да го изненадам неприятно и да се чувства неудобно. Мисля да му купя един суичър, анцунг ли се води не знам, има един такъв и все него носи като не е на работа. Все ще уцеля нещо. Иначе ще трябва да избера и някакво подаръче от името на родителите ми и реших да е калъф за дискове за колата, че се валят всякакви кутии и само пречат.
Christine супер идея, аз миналата година се поинтересувах за такива календари като подаръци за роднини например, но не успях да намеря къде ги правят. Предлагаха ми само някакви миниатюрни детски варианти.

Сподели моля те , къде го поръча ти и какво представлява!!!

# 51
  • София
  • Мнения: 593
Златни сте получих прозрение Mr. GreenИма едни комплекти в кутии на АРТ 93 кожен колан с 2катарами едната спортна другата официална много практично и яко.Също и нови дънки за колана де Joy

# 52
  • Мнения: 15 495
само не ми се смейте моля  Blush

ще му купя игра за РС-то FIFA 2007г. одавна се е мераклисал душата та дано да я хареса.

# 53
  • Мнения: 1 422
Харесала съм една юбилейна монета в ПИБ.

http://www.fibank.bg/inside.php?language=1&parent=59

# 54
  • Мнения: 148
преди дестина дена имаше такава тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240630.0

# 55
  • Мнения: 2 309
И аз съм в чуденка  Rolling Eyes презадоволен е милия, каквото му се прииска си го купува. Миналата година му подарих ски обувки. Може би ако имах време да обикалям по магазините щях да изнамеря нещо, но нямам и трябва да генерирам идея и направо да ходя да го купя. Искаше ми се на екскурзия да идем, но пак няма да мога да си взема отпуска.

Някой нещо по - нестандартно да предложи?

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Ето нещо по-нестандартно
костюм на Д … 80;ци
365 дена рома … 4;ъж!
секси бой с … 80;ци
Идеята за златна монета също не е лоша.

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 17:40 от Катерина78

# 57
  • София
  • Мнения: 39 754
Изобщо не съм ориентирана по въпроса. А и нали сега съм безработна, подаръка му трябва да е с неговата заплата Simple Smile

Дияна ни караше да пишем писмо на Дядо Коледа. Ще взема да я накарам да пита баща си какво иска за Коледа Simple Smile Той по принцип иска лаптоп, но му казах, че само ще си остане с искането Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 376
само не ми се смейте моля  Blush

ще му купя игра за РС-то FIFA 2007г. одавна се е мераклисал душата та дано да я хареса.

Моля те кажи къде се продава ако знаеш и каква е горе-долу цената?Че единия подарък вече съм го измислила-портфейл,незнам дали ще останат парички за другия.

# 59
Гравирани еднакви часовници.

Ох, това ми е мечта от векове! Откъде ги купи, ще споделиш ли?

На мен също Flutter

Общи условия

Активация на акаунт