кремче за лице?

  • 2 790
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 434
Клоран, и съм много доволна.

# 31
  • Мнения: 545
Аз мажа Лора с Мустела-колд крем. Peace

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Аз мажа лицето с Бюбхен.Още нямам впечатления,защото го ползваме от скоро.

# 33
  • Мнения: 27 524
Мажа го, да, с крема на Мустела, който е за по-суха кожа.

# 34
  • Мнения: 4 621
На Бюбхен за студено време и вятър Peace

# 35
  • Мнения: 1 477
На Бюбхен за студено време и вятър Peace
Peace много сам доволна от него.

# 36
  • Мнения: 3 157
Здравейте,днес трябва да купя кремче за лице за бебо.Насочила съм се към Нахткерцен на д-р Тайс,но в интернет видях,че са 2вида.Ползвали ли сте и имате ли някакви отзиви за него?ориентирах се към него,защото Марти направи алергия към студа-кожата на едната му бузка изпръхна и започна да се бели,той самия също доста се дращи и удря и пъпчиците се възпалиха.Взех му хидратиращо кремче на Мустела,но е много силно парфюмирано и изобщо не ми харесва.Благодаря

# 37
  • Мнения: 1 186
Аз ползвах само крема за лице на CHICCO  и съм много доволна....прекрасен крем Peace

# 38
  • Мнения: 4 621
Използвам Бюбхен за студено време и съм доволна Peace

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз ползвах само крема за лице на CHICCO  и съм много доволна....прекрасен крем Peace

и аз смятам да пробвам такъв за бъдещият бебо  Peace

# 40
  • Мнения: 611
Ние ползваме на Нивея, за вятър и сланце, в тубичка е , и съм много доволна Peace

# 41
  • Мнения: 3 157
А за чико ще ми кажете ли цена?

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Мажа дъщеря ми единствено с козметика на A-derma Peace

# 43
  • Мнения: 498
Според мен хидратиращ крем не е особено подходящ за зимата.Аз ползвам на Мустела и на Клоран...редувам ги....кремчета за студ и вятър с колд-крем.Много съм доволна,нямаме никакви проблеми с кожата на лицето. Peace

# 44
  • Мнения: 3 157
Аз затова и питах първо за Нахткерцен-а-той се води като кремче за атопичен дерматит,но може да има и нещо по-подходящо за студено време-затова пуснах темата-за да видя какво ползвате:)

Общи условия

Активация на акаунт