Галено име на Костадин

  • 10 798
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 92
Коце,Коци Wink

# 16
# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Динко newsm78

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Уф, аз никак не си падам по умалителните(малко лигави с извинение) бебешки обръщения ConfusedНие пък като избирахме име искахме почти да няма умалително, харесвам пълните имена, там е красотата им.

 Мисля, че Коста звучи идеално!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 946
Какво не му харесваш на Коци.. много е сладко  newsm78
Иначе, както са предложили момичета може и Коко.  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 3 099
Когато се роди бебето и го вземеш за първи път, сърцето ти само ще ти подскаже галеното име. Flutter


Аз така прекръстих моя Георги на Шош....  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 140
А какво ще кажеш за Дино newsm78тук един приятел се казва Константинос и всички му викат Динос...

# 22
  • София
  • Мнения: 1 946
Дино е готино...

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
Моят мъж е Костадин. Казват му освен Коце, Косьо, Коста, Косе, Дино, Костаки Simple Smile

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Коце

# 25
  • София
  • Мнения: 1 546
Дааааа  ... Дино ми допада. newsm10 Асоциация веднага направих със сладкия динозавър от сем. Флинстоун. newsm62

# 26
  • Мнения: 116
Здравейте.  Simple Smile
Вече окончателно се реши, че нашето очаквано слънчице ще се казва Костадин. Така си реши мъжът ми още когато започнахме да го правим. Embarassed Е добре, но аз съм абсолютно против да му викаме Коце. на бебе някак хич не му подхожда. Така, че мили мами помагайте. Как да се обръщаме галено към бебо? newsm78
Мъжът ми се казва Костадин. Аз му викам Дине, Динчо, Коста.  Hug Взависимост от настроението ми.   
 А да ти кажа, на мен Коце ми звучи много лигаво за мъж. За дете иде ми - дойде ми, пак става

# 27
  • Мнения: 1 183
Косе като че ли ми допада най-много  Peace

# 28
  • Мнения: 864
На мен ми харесва Коко
Синът ми се казва Константин и като бебе му казвах Тино сега вече сме на Косьо

# 29
  • Мнения: 1 193
Аз бих му викала Коди, много си падам по странните-нетрадиционни имена (ако мога така да се изразя  Embarassed)

Общи условия

Активация на акаунт