коледен базар и произведено в българия в ндк заедно

  • 3 792
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Научих че коледния базар и произведено в България тази година ще се провеждат заедно от 14 до 28 декември в ндк Мислите ли че ще си заслужава да се посети?

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 20:40 от carina2006

# 1
  • Мнения: 847
Аз пък разбрах ,4е ще е само произведено в България.Няма да има никакви вносители на 4ужди стоки ...знам го ,защото искахме да у4астваме като търговци вносители ...Ще мина да хвърля едно око , но незнам дали ще си залсужава...

# 2
  • Мнения: 998
Нищо чудно и така да е, то с тези молове, вече никой не ходи в НДК. Иначе от Произведено в България, всяка година купувам пижами на детето, защото са за под 10 лв.

# 3
  • Мнения: 847
Да ,но дали цените и тази година ще са същите? И аз съм купувала много хубави неща,но сега наемите за у4астие са убийствени за фирмите...пък и продължава само две седмици...

# 4
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз всяка година ходя на произведеното и все си купувам по нещичко.На мъжо само там намирам пижами,защото ми е малко капризничък.А колкото до моловете,аз лично не мога да си позволя да пазарувам от там.

# 5
  • Мнения: 2 197
На сайта на НДК още не е публикувана датата за коледния пазар, така че не е ясно дали ще са заедно. Поне до днес няма информация кога ще почне коледния базар. Иначе Произведено в България почва от 14.12.

# 6
  • Мнения: 29
До колкото имам информация , тази година няма да има коледен базар - за наше огромно съжаление.

# 7
  • Мнения: 4 428
Е, как няма да има Коледен базар  Tired Аз всяка година го чакам с нетърпение  Tired
А на Произведено в България почти не ходя. Общо взето не си заслужава блъсканицата. Същите неща, като на всякъде, а "отстъпките" от 5% просто ме обиждат  Crossing Arms Още не са узрели нашите търговци как се прави голям оборот за кратко време по празниците  Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 2 037
Като човек, участвал в миналогодишното "Произведено... " и по-миналогодишното "Изберете българското", мога да ви кажа, че хамалогията е повече от печалбата. Тази година от колеги, които не са от София, разбрах, че масово са се отказали от участие, защото я си представете как се кара Коледа в някаква квартира в София, далеч от роднините? И е удължено времетраенето от 10 дни на 2 седмици, съответно е по-скъпо! А то е ужасно скъпо - 100 евро на квадрат за 10 дневния период. Като добавиш такси, ДДС и оборудване, става толкова скъпо, че за това се продаваха доста китайски и турски неща. И двата пъти се падах до вносни на нищо не приличащи обувки. Настана един омагьосан кръг, в който търговци излагат вносни боклуци, за да избият наема, обаче хората не можеш да ги лъжеш безкрайно, и спряха да пазаруват така, както преди години. Може би тук някъде се е разпалила алчността на организаторите, и са преместили датите. Но, не са преценили, че няма производител, който да се зареди до дупка със стока баш на Коледа. На Коледа той вече всичко трябва да е изчистил, за да започне новия сезон. А знаете ли какви огромни количества остават? Очаквам слабо изложение.

Общи условия

Активация на акаунт