Гласувайте за "Златна сврака" (за клюкарка)

  • 4 408
  • 93
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 110
И Шушон.

# 31
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мюриель? Може само да се учи от фаворитката Mr. Green

# 32
  • Мнения: 3 091
За мен Карчева е с капацитет на информационна агенция! Карчева е Ройтерс на бгМамма! бравос! Гигантски комплименти Hug

# 33
  • Мнения: 656
Гласувах Peace

# 34
  • Мнения: 27 524
Я, кой пък ме е сложил тук? И защо?  Thinking Мю-то? Нати? Лиска? Много изкривени представи, бе, кой разбрал, кой не разбрал, дай да ближе дупета или да изразява неприязън с тези анкети (по принцип, не точно с тази) Laughing Нищо, дано им олекне и да спят спокойно поне две нощи поред Joy

Забравих да се отчета, де, за Шуши гласувах  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 405
Само Шушон, тя е царица на светските клюки. Карчева не, не я засичам изобщо. Къде пише, че се разминаваме (знам коя е, иначе).

Мрън, защо всичките? Мрън, защо не само един глас?  Wink

# 36
  • Мнения: 888
Отчетох се и аз  Peace

# 37
  • Мнения: 3 405
Блонди, да имаш чувството напоследък, че не си си на мястото?  Laughing

# 38
  • Мнения: 1 526
 newsm18 Карчева  newsm18

# 39
  • Мнения: 27 524
Блонди, да имаш чувството напоследък, че не си си на мястото?  Laughing

 Joy

Понякога. Но основателно. Простите хора трябва да се почувстват умни. Комплексираните хора трябва да поизбият комплексите си. Злобните хора трябва да излеят злобата си. Готините хора да дадат обективно мнение. И да има мир и спокойствие във форума поне за две седмици.  Simple Smile

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ъ, гласувате наизуст!
Шушон, Карчева - дръжки. Сопранов е в главната роля тук, не се правете, че не го знаете.  Laughing

# 41
  • Мнения: 13 512
Я, кой пък ме е сложил тук? И защо?  Thinking Мю-то? Нати? Лиска? Много изкривени представи, бе, кой разбрал, кой не разбрал, дай да ближе дупета или да изразява неприязън с тези анкети (по принцип, не точно с тази) Laughing Нищо, дано им олекне и да спят спокойно поне две нощи поред Joy
Абе Блонди, какво ти става на теб? Каква е тази ярост?Нали са само забавления тези категории? В положителните негодуваше, че се вземат много насериозно. В отрицателните сега вееш и фучиш. Като те гледам за кого гласуваш.... не знам кой ближе дупета и с каква цел. Спри се малко, само това чета от теб- злобни, само ме  нападат, тъпи, комплексари...А пък като гледам какви овации събираш, май не е у хората проблема. Не исках да пиша, но ми се набива едно и също  в  очите от няколко дни .

# 42
  • Мнения: 337
Гласувах  Laughing

# 43
# 44
  • Мнения: 332
Явно почти всички мислим единодушно Карчева и Шушон  Peace

Общи условия

Активация на акаунт