Каква камера да купя?

  • 2 927
  • 8
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте Simple Smile Искам да купя видео камера,но не знам каква да бъде. По-принцип мисля да е Сони. Ако има запознати ,нека ми помогнат Hug

# 1
  • Мнения: 204
Сони според мен са най-добри. Но ако купуваш дигитална купи скъпа, ако искаш да дадеш по-малко пари ти препоръчвам с касета 8 мм за да е добро качеството на записа.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 011
Всичко зависи до какви пари си готова да дадеш.
За мен добри са Сони, но с хард-диск, не с касети или мини-дискове. Оптиката е добре да е на Цайс, да има стабилизатор и голям зуум.
Най-добре ги разгледай в някой магазин. Най-добър избор има в Техномаркет на Цариградско шосе, но продавачите са пълна скръб. Най-компетентно ни обясняваха в Технополис на Околовръстното, но пък нямат всички модели, поддържат по-скоро ниските класове.

# 3
  • Мнения: 53
Здравейте Simple Smile Искам да купя видео камера,но не знам каква да бъде. По-принцип мисля да е Сони. Ако има запознати ,нека ми помогнат Hug
HDR-CX6EK   Тук повече подробности  Peace

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Благодаря за отговорите Hug
Мисля да дам най-много 1 500 лв. Няма да я използвам често,че да купувам скъпа камера.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
За тези пари ще си купиш страхотна камера, това не е малка сума за любителска камера!
Успех и да се похвалиш!

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Мисля, че от показаните това е най-доброто. С голям хард диск е, което е супер удобно-не се занимаваш с дискове и касети /които си купуваш отделно-още разходи/. Също така има оптично приближаване 25 пъти, което е супер. Има функция за нощно снимане, можеш да управлваш менюто с докосване на екрана. И като гледам е много лека, което е добре за непрофесионалисти като нас-ако знаеш как ми трепери ръката при дълго снимане. Laughing

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Мисля, че от показаните това е най-доброто. С голям хард диск е, което е супер удобно-не се занимаваш с дискове и касети /които си купуваш отделно-още разходи/. Също така има оптично приближаване 25 пъти, което е супер. Има функция за нощно снимане, можеш да управлваш менюто с докосване на екрана. И като гледам е много лека, което е добре за непрофесионалисти като нас-ако знаеш как ми трепери ръката при дълго снимане. Laughing
Много благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт