НАЙ-тъпия филм на света

  • 41 905
  • 447
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 625
Малко е трудно да се каже кой е най-тъпия филм, а и е доста относително, защото обикновено е въпрос на на гледна точка. Сестра ми каза, че се измъчила с "Черна котка, бял котарак", а на мен толкова ми хареса, че го гледах 2 пъти!

# 16
  • Мнения: 669
Пришълецът срещу Хишникът Mr. Green

# 17
  • на село
  • Мнения: 1 028
Пришълецът срещу Хишникът Mr. Green

Аха  Mr. Green! Така и не разбрах в тарпаната кое е едното и кое другото  Crazy

# 18
  • tardis
  • Мнения: 329
The attack of the gryphon

Обичам фентъзи, ама това уби всичко детско в мен, гледах го на бързи обороти (150% и нагоре), поне е смешно Laughing

Много ми напомни за филмите, които правеше един от 4400-те, от едноименния сериал....

Последна редакция: сб, 01 дек 2007, 11:45 от rainbird

# 19
  • София
  • Мнения: 1 481
Shaun of the dead. Огромна тъпотия!

# 20
  • Мнения: X
The Butterfly Effect - хем отдавна съм го гледала, преди 3 години и още не мога да си простя това умопомрачение. ooooh!

А иначе - вярно е, че всичко е индивидуално - мен Фонтанът ме трогна много..

# 21
  • Мнения: 49
На мен пък The Butterfly Effect страшно ми хареса  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 207
На мен пък The Butterfly Effect страшно ми хареса  Rolling Eyes

 Peace И на мен.А ужасно ме беше яд че си загубих времето с "Момиче за милиони",не разбрах стремежа на главната героиня да я пребиват за да се чувства пълноценна  Tired Натоварих се,вместо да се отпусна и да се надъхам...

# 23
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Peace И на мен.А ужасно ме беше яд че си загубих времето с "Момиче за милиони",не разбрах стремежа на главната героиня да я пребиват за да се чувства пълноценна  Tired Натоварих се,вместо да се отпусна и да се надъхам...

Точно за същия щях да пиша...не точно тъп, но като свърши филма, аз доста време втрещено не можах да проумея защо изобщо правят такива филми...в истинския живот се случват предостатъчно гадости, за да се натоварвам и сдухвам дори когато гледам НЕистинския живот  Sick

# 24
  • Мнения: 1 312
Прет-а-порте и Ванила Скай...

# 25
  • Мнения: 194
"Царството на огъня" май се казваше....Едни разпарцаливени дракони се мандахерцаха насам-натам.... Даваха го май по бтв-то скоро...

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
The Nanny Diaries. Умрях от скука  smile3507.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
"Влакът спря", "Пич, къде ми е колата" и  филмите с летящите каратисти са ми страшно безинтересни  Mr. Green

А на мен Плажът и Ефектът на пеперудата са ми напред в класацията за харесвани филми, но както каза една съфорумка - въпрос на вкус  Hug

# 28
  • Мнения: 1 840
В личната ми класация за най-тъп филм на едно от челните места е "Хубава жена". Ако има възражения, мога да се аргументирам.  Wink
"Бодигард" също ми беше тъп. Отчасти и "Титаник". А "Анаконда"? Какво ще кажете? Това на "прима-виста".

# 29
  • Мнения: 28
"Znam kakvo napravi minaloto liato"1 i 2-ujasna tupotia!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт