за здрави зъбки

  • 1 520
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 718
Към всички които вече имат или им предстои никнене на зъбки ,давахте ли нещо за по здрави зъбки.Имам предвид можем ли да повлиаем по някакъв начин на здравината на зъбите.
Моята стоматоложка каза че може да се дава флор когато започнат да избиват.
Когато попитах педито,каза,че въпроса е спорен едни го препоръчват,дръги не и не ми даде конкретен отговор

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Нищо не давам на дъщеря си Peace
Аз,имам перфектни зъби,на баща и са отврат каквото стане-има шини,брекети,пък и холивудски ще сложим ,ако пък са толкова зле Mr. Green
Неонатолога,педиатъра и стоматолога ми казаха да не давам нищо Peace

# 2
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Моето педи също не е привърженик на даването на флуор. Говорила съм и със стоматолог и неговото мнение е същото.

# 3
  • Мнения: 268
 на голямата давах до1.5год.след което спрях,а на малката изобщо Mr. Green

# 4
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Моето педи също не е привърженик на даването на флуор. Говорила съм и със стоматолог и неговото мнение е същото.
Peace

Нищо не давам  Wink

# 5
  • Мнения: 766
Не давам нищо  Peace

# 6
  • Мнения: 4 621
Давах известно време зимафлуор- капки. По препоръка на педиатъра Peace

# 7
  • Мнения: 288
Нищо не давам, но още от появата на първото зъбче започнах да мия със силиконово накрайниче и паста Nenedent ,предназначена за бебета без отмиване. Сега вече сме с четка и детска паста

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Давала съм за кратко Зимафлуор.Бях много непостоянна,а след като прочетох малко за него го спрях нацяло.

# 9
  • Мнения: 4 292
Нищо не съм давала. Мислех, но ми казаха, че Зимафлуора за да има някакъв ефект, трябва да не се спира изобщо иначе няма смисъл. Сметнах, че в такъв случай не е необходимо изобщо да започвам.

# 10
  • Мнения: 326
Нищо не давам. Педиатъра изписа Зимафлор, но има толкова противоречиви мнения за него, че ме е страх да го давам.

# 11
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Нищо не давам и не смятам да давам, от този флуор май само вреда, нищо хубаво не прочетох!!! Педиатъра ми също е на това мнение!!

# 12
  • Мнения: 447
Нищо не давам

# 13
  • Мнения: 1 155
Нищо не давам!

# 14
  • Мнения: 4 496
Нищо не съм давала на момчетата, на малката също. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт