Всеки тази нощ празнува, САМОКОВче Дядо Коледа сънува!

  • 6 756
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
Здравейте и от мен Party
Най-накрая сколасах и аз да пиша,нещо още не мога да се осъзная и чак сега сядам на спокойствие да изпия една фантичка,време не стига нещо,а пък и тези дни все някой идва и...
Ох ,забравих да приветствам новите мами в миналия ми пост Tired
Момичета ,искам да Ви попитам-по колко пъти се будеха децата Ви през ноща,ние се будим задължително в 11,3 и 7 за хранене-това нормално ли е newsm78.През ноща му давам Аптамил 1,че не мога и тогава да се цедя(цедя се само през деня и то по 70мл,а и също така нормално ли е да изяжда тези 70 мл,много ми е трудно да разбера по колко трябва да яде кърма,за АМ-ОК,но за кърмата съм в ''шах'' Outta Joint
Ели-къде работиш?Ама Габенцето е много сладка на подписа-като се видим ще я ''изпапкам'' Heart Eyes

# 286
  • Мнения: 674
Лили, Габи ме изтормозваше през нощта като беше колкото твоя бебо. Със Здравко бяхме на смени за люшкане, добре, че той почиваше точно тогава! Wink Нищо не ми говорят 70 мл, защото я кърмех криво-ляво. Питай педито или чети тук! newsm78 Мисля, че дали кърма или АМ, то еднакво количество горе-долу трябва да яде.
Габи на 12 дни, когато ни изписаха ядеше 50 мл максимум (например 20 АМ и 30 кърма), ама това не ти помага, щото тя си беше недоносена! newsm78

# 287
  • Мнения: 674
А на работа бях в единия магазин - продавачката си имаше работа и трябваше да застана! Wink

Днес в Метро видях Диди, ама не можахме да си говорим в тая лудница! ooooh!

Темичка ще правя утре, ако никой друг не иска, защото съм станала в 5:20 и просто отивам да се строполя в леглото! Blush

Ей сега ще ви покажа "мокри" снимки на Габи! Joy

Ето:
http://images22.snimka.bg/004705215.jpg
http://images22.snimka.bg/004705220.jpg

 JoyЗаради този маймун ще прогизне цялата спалня, дето я къпем!

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 21:53 от elina_king

# 288
  • Мнения: 307

 JoyЗаради този маймун ще прогизне цялата спалня, дето я къпем!
Ама пък е много сладък маймун  Grinning

Лили, Мария също се будеше през нощта и ядеше, но само през първия месец, после спря.

# 289
  • Мнения: 674
Лили, ние Сотирчо няма ли да го видим най-сетне! Криеш го от момите ли? Joy
Ели е права - след първия месец почват да спят повечко през нощта! Peace

Силве, айде дай още снимки! Сега ни е паднало да гледаме малки, сладки бебоци! Laughing

# 290
Еличка,питах и педито,но нещо..... ooooh!казват по 40 мл,ама то мойто дете си е по-едро-първия ден му дадох 30-ами то реввввв-ужас и като прочетох малко-ами то 30 за наникъде-сега му давам по 70 мл-пък да видим,а за нощното ставане-ох дано отшуми,че ходя като ''дрогирана''.Захи помага,но той пък е всеки ден на работа да му се невидяло ooooh!и не може и отпуска да се вземе и това цедене ме измъчва толкова много,че не зная-на ден по 4 часа-много е кофти.
Ама много е сладка Габито,вече и е кеф да се къпе,а ние така ревем,че .....и като се хване за легенчето с тия ръчички горкото,сърцето ми се къса,но....

# 291
Значи за снимките,
Чакам си кабела ,за да ги сваля,но нашия тати има толкова работа,че го забравя,пък и тези дни е всеки ден в София-отива в 08.00 и се прибира късно вечер-още го чакам CryЩом го свали веднага ще ги кача.Нали 40 дни бяхме на Боровец и още имам багаж там,но поне си починах през това време там,сега не успявам,тъкмо реша да полегна с малкия като заспи и все някой влезе та ме събуди ooooh!
Ох-надявам се скоро да отшуми това нощно хранене,че много е кофти Tired

# 292
  • Мнения: 674
Спокойно - Габи отначало плачеше и викаше "га-га" (имам я документирана на клипче hahaha), после седеше вътре като паметник и не помръдваше ама грам и аз все виках кога ли ще почне да се радва на водата това дете, а сега.......нали виждаш.....направо сме си за банята, че стаята от тавана до килима, за нашите дрехи да не говоря е във вода! ooooh!

# 293
  • Мнения: 674
Давайте предложения за заглавие. Ани дано се включи, миналия път какви хубави беше сътворила!  bouquet Даже може някое от тях да използваме!

Леле, щях да спя...пуста краста.....

# 294
  • Мнения: 463
Здравейте и от мен! Днес не писах, защото имах гости. От пет часа съм с миглена и този път май е сериозно. Не издържам вече!!! #Crazy
Лили, не се притеснявай за буденето. Пробвай последното хранене да му дадеш да яде колкото му душа иска. А това , че яде по 40-50 мл или 70 , според мен е малко. Йони ядеше от първия ден по 90-100 мл., така че не се притеснявай. Не може педи да ти каже колко му се яде на детето. Ако ти наддаде прекалено , тогава може да му сложи ограничение, но пък от първия месец....
Лека вечер на всички, че главата ме разби.

Общи условия

Активация на акаунт