Бременност и настинка...

  • 2 803
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 163
Хвана ме настинка- хрема,кихавица, сълзене от очите и гърло, без темперура.
Обадих се на доки и тя каза само много течности и грейпфурти.
В 36 ГС съм.
 Какъв е вашия опит в подобен случай?

# 1
  • Мнения: 4 447
И аз бях болна докато бях бременна. Повече течности, витамин Ц и не яж тежки храни. Наблегни на чайовете и плодовете. Мед и лимон е супер за настинка. Пилешката супа върши чудеса. Почивай си! Не се притеснявай, няма страшно!  Hug

# 2
  • Мнения: 1 317
Аз ядях огромни количества плодове: киви, портокали, грейпфрути, лимони (на сокове). Лекарства избягвай, стой на топло, краката в гореща вода (но това ако нямаш разширени вени) и плодове Simple Smile

# 3
  • Мнения: 247
Както пишат момичетата пий чай с лимон и яж пилешка супа. Защо не питаш лекарят си дали можеш да вземаш хомеопитични лекарства. Те са безвредни и за теб и за бебето и ще ти помогнат по-бързо да оздравееш. Успех и скоро да пребориш болестта.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 24
Както са ти казали вече момичетата, не се притеснявай, щом е обикновена настинка няма страшно. В момента и аз съм в същото положение - от една седмица съм с хрема и кашлям, но без температура. Надявам се скоро да ми мине, че да не раждам със запушен нос  Laughing
Пий чай с мед и лимон, стой си на топло, почивай си и ще се оправиш бързо  Peace

# 5
  • Мнения: 247
в момента и аз съм в същото положение вчера бях при лекарката ми ,която ми препоръча за гърлото стрепсилс -каза че не е вреден за беба за носа капки ,които също не могат да и навредят ,и ако вдигна температура парацетамол,тъй като не  е хубаво да подържаш висока температура ,а той няма да навреди
за цитрусите също каза да се папкат и чай но не горещ
 Tired

# 6
  • Мнения: 247
забравих за витамините да ти кажа аз лично пия пренатал за бременни и доки каза че са достатъчни
бързо оздравяване Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 2 658
аз съм ползвала хомеопатия- безвредна и с много добър ефект. Осцилококцинум и Коризалия за хремата. Peace

# 8
  • Мнения: 764
Аз също ползвах хомеопатични лекарства - Хомеожен за гърло и Коризалия за хрема - много са добри и изцяло безвредни за детето. Вземах ги и когато вече кърмех. Препоръча ми ги педиатърката. Сега вече дори само тях вземам, защото имат невероятен ефект.

# 9
  • Мнения: 71
Като ме заболя гърлото, усетих че се разболявам. Затова започнах да пия чай с много мед и много лимони и се разминах само с хрема.

# 10
  • Мнения: 83
на два пъти бях болна от грип докато бях бременна,само чайове,супи,витамини и така надявам се да не е страшно,скорошно оздравяване  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 499
Осцилококцинум - хомеопатично е и витамини.

# 12
  • Мнения: 1 516
Не съм сигурна, че трябва да си слагаш краката в гореща вода. Може да предизвика контракции, а ти трябва да устискаш поне още седмица Simple Smile Оздравявай бързо, за да си здрава за срещата с малкото съкровище  Hug

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Чай и лимони, така се оправих аз лятото Peace

# 14
  • Мнения: 2 308
Aз вземах на Доктор Тайс таблети за смучене за хрема-запушен нос и за възпалено гърло-те са едни големи червени и зелени хапчета и ми помогнаха Peace

Общи условия

Активация на акаунт