Моля ви, купете ми КАЛЕЙДОСКОП...

  • 7 194
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 230
Много благодаря! Още сега сядам да и драсна мейл! А относно изпращането - какви са опциите? Всъщност направо нея ще попитам! Благодаря още веднъж!  bouquet Heart Eyes

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Най-вероятно куриер newsm78
По-добре и се обади на мобилния,защото в магазина няма компютър или поне аз,не видях Peace

# 32
  • Мнения: 230
Мила, мейлът ти е непълен! Моля те - допълни го за удобство и на другите мами! Иначе аз звънях, но беше заето! Горкото момиче ще лудне от разговори тези дни! hahaha

# 33
  • София
  • Мнения: 460
Здравейте момичета!
Сега говорих с Мариана по телефона. Разбрахме се да ми направи един калейдоскоп и да си пишем по мейла за адрес, сметка за превод на паричките. Едно уточнение точният e-mail адрес е mana@satline.net. Това е за сега, момичето каза, че до няколко дни ще бъде готова.
Поздрави!

# 34
  • Мнения: 230
Говорих с Мариянка - страшно сладка, мила и отзивчива жена! Единственото ми притеснение е дали ще стигнат здрави и читави Thinking Тя ме увери, че няма проблем, ама като знам какви са пощите... Дано всички си ги получим здрави Praynig

# 35
  • Мнения: 69
Така, и аз да кажа едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на Сиска!!!
Свързах се с Марияна и ще чакаме калейдоскопа преди Коледа!...
Място не мога да си намеря от радост!!!!newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

# 36
  • Мнения: 75
SISKA79 много благодаря   bouquet

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
За нищо момичета Hug
Мила, мейлът ти е непълен! Моля те - допълни го за удобство и на другите мами! 

Както ми е написан ,така го написах Peace

# 38
  • Мнения: 230
Сиске - няма проблем с мейла, оправихме го! Има едно .net накрая Wink

Искам да ти благодаря от все сърце, че издири момичето и си направи толкова труд! Дано радостта, която ще ни донесат калейдоскопите да ти се връща двойно, тройно!


newsm20 newsm20 newsm20

# 39
  • София
  • Мнения: 460
SISKA79, Много благодаря!  bouquet

# 40
  • Мнения: 801
момичета мн се радвам, че са се уредили нещата с калейдоскопите. аз моя го взех преди 2 години за 10 лв., но дори и за 20 кинта си заслужава, защото са мн хубави и оригинални.

# 41
     Zdraveite na vsi4ki koito iskat kaleidoskop,az sum Mariana,tazi koqto pravi kaleidoskopite v Turnovo,ru4no izraboteni i izrisuvani otvun.Va6ata priqtelka Kim me nameri i mi izprati imeto na foruma vi.mojete da mi pi6ete na adres:mana@satline.net ako imate vuprosi i poru4ki.kaleidoskopite se izrabotvat bavno i ako e za specialen 4ovek moga da sloja i malka negova snim4ica,vurxu kartinkata otvun.a priemam i drugi interesni idei(ako moga da gi izrabotq)za temata i cvetovete na risunkata.jelaq na vsi4ki veseli praznici:)

# 42
  • Мнения: 69
Привет, Марияна!
Радвам се, че си ни открила  newsm51 .


(Аз съм Ким  Wink )

# 43
  • Мнения: 60
Моля ви сложете някоя снимка от калейдоскопите. Много  ми е интересно как изглеждат тези ръчно направени красоти !
Благодаря предварително !

# 44
  • Мнения: 230
Ами и ние, които сме си ги поръчали не сме ги виждали, но 100% са самото изящество! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт