~::~ООН по арабски с бурни дебати и дискусии~::~44

  • 16 741
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 914
Криси има един от арабите дето не си пада по баниците   Това е съпруга ми  Stop

Но затова пък по тажините  Crazy Mr. Green ooooh!

Хайде да пускам кафето за утре че май сте си поспали сладко

# 31
  • Мнения: 3 804
КАТЕ и американка от корпуса имахме ,тя ни водеше допълнителните 4асове и то по4ти винаги в култ.им център,пускаше ни филми и ни караше да превеждаме и да отговаряма на въпроси,в 10 клас и рускиня имахме,била е сумати време в щатите в някакъв университет,побъркахме я горката,някой ден ще пусна няколко бисера-ето един от тях:
септември е прибираме се от голямо между4асие и Маргото не си е дояла сладоледа Ала/рускинята /я вижда и казва
ну Маргарита ,ну паствь сладолед под парто потом ядеш
от което целия клас се разхили и взе да я пита а какво ще остане от сладоледа,докато свърши 4аса
а ние на вси4кото отгоре имахме и класе,вси4ки паралелки с класни-жени,само ние с мъж
Принцеса за темата е добра идея,има и моми4ета които живеят в турция може и те да ти помогнат
Криси НИЕ СМЕ ОБЛАГОДЕТЕЛСТВАНИ-имаме си и кори и бг сирене -внос от бг и тукашно,но по бг лиценз,и кашкавал има,само лютеницата липсва
КАТЕ ако оби4аш тортите и ти се играе накарай Другар4е да ти пусне селската торта супер става,щом мъжо торти не яде и от тази прояде,а и тукашната рода са във възторг

# 32
  • Мнения: 3 804
моми4ета не ми се иска да ви разваля настроението ,но вижте тази тема за едмо мом4енце на кото практи4ески ние сме кръстни4ки,майката се вклю4и малко преди да роди и поиска помощ за име,както сте се досетили бащата е арабин,някой от по старите може и да се сетят,про4етете темата и се помолете за детенцето-АЛЛА шАФИ
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=244168.0

# 33
  • Мнения: 333
моми4ета не ми се иска да ви разваля настроението ,но вижте тази тема за едмо мом4енце на кото практи4ески ние сме кръстни4ки,майката се вклю4и малко преди да роди и поиска помощ за име,както сте се досетили бащата е арабин,някой от по старите може и да се сетят,про4етете темата и се помолете за детенцето-АЛЛА шАФИ
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=244168.0

 Cry
Иншааллах ще оздравее бебето! Дано Аллах му помогне и  даде сили на родителите му!  Praynig

# 34
  • Мнения: 815
Ехоооо, тук съм, кой пита за мен  Hug

Светле,   bouquet

Естествено в паузата използвам да драсна няколко реда  Peace

Излизам на кафе с Мимата за малко и ще бягам към работа.

Поздрави на новите мами и арабски съпруги!!
Пожелавам ви мноооого усмивки в съвместния ви живот!!

Хайде чао ви за сега!!

# 35
  • Мнения: 468
Здравейте, момичета. Добре дошли на Криси (отново) и на nafasima. Ще е интересно да чуем нещо за Афганистан, ама от извора, не от ТВ. Имам колежка от унито-която е била там, но понеже не си допадаме много не можах да науча нищо.

Криси, за кога се планува сватбата? Някакви подготовки правите ли?

Много тъжна история на малкия Дани. Всички знаем колко е тежко детето ти да е болно дори от грип, а камо ли ако не можеш да му помогнеш!! no Защо се случва така на някои хора, незнам. Някаква съдба ли е или чиста случайност един родител да старада толкова? Ще се моля да се оправи детенцето. Praynig

Деска
, да ти кажа тази лютеница липсва много на всички. Онзи ден приготвиха да занесат на брата на моята приятелка, който бил в Италия, че горкият без сирене и лютеница не издържал.  tooth
За яденето, мъжът не е много ящен, та си няма любими освен в началото когато опустошаваше крем карамела и рулото с конфитюр, ама домашно. Но техните много се радваха на конфитюра, който им занесохме, той викаше, че от преди при тях имало БГ конфитюр.

Аз този сладкиш пишмание опитах наскоро за първи път, но беше от Сирия. Shocked

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 11:21 от amal

# 36
  • Мнения: 689
моми4ета не ми се иска да ви разваля настроението ,но вижте тази тема за едмо мом4енце на кото практи4ески ние сме кръстни4ки,майката се вклю4и малко преди да роди и поиска помощ за име,както сте се досетили бащата е арабин,някой от по старите може и да се сетят,про4етете темата и се помолете за детенцето-АЛЛА шАФИ
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=244168.0
Стана ми много тъжно и вече нямам настроение да пиша...
Дано се случи чудо и бебенцето се оправи...

Вчера шофьора на училищния автобус зарязал Кари пред входа,защото аз закъснях с 2мин.(по принцип трябва да ми звънне,но той отказва и каза да чакам долу).Когато бях в лобито,видях как един прост и мръсен общ работник стои до нея и я пита защо плаче ShockedНаправо зле ми стана...100 работи ми минаха през главата...Ние сме в строящ се квартал и на 3-4 метра от нас има изоставена къща,в която живеят нелегални Rolling Eyes
нали знаете,че майката си мисли най-лошото...Сви ми се сърцето...
Казах на мъжа ми да се разправя-оня смотан шофьор му затворил телефона!!!
Директора на училището се извини и обеща да предприеме мерки...След като го заплашихме с полиция,ако се повтори случая.
Кари цял ден повтаряше,че не е добре така да я оставят сама долу Sad
    Хайде аз ще си поплача малко,после пак ще пиша.

# 37
  • Мнения: 914
Лили  съжалявам че така се е случило с малката
Навремето когато дъщеря ми ходеше с транстпорт на училище когато живеехме в Казабланка  и аз висях по улиците  но шофьора   ни звъннваше  То нали има и една учителка до водителя  да отговаря за  децата  При нас  много строго   ако детето е болно се обаждаме до училището и тази учителка всеки ден си пишее в един тефтер кой се качва и кой не че то и е подсъдно ако стане нещо с детето Тук е много строго даже за големите които учат в частни училища и са в 8 или 9 клас
Виж да се разправя с директора А може този водител и пари да иска при вас не е ли прието
Тука ако им дадеш нещо ще ти се усмихват няколко месеца

# 38
  • Мнения: 1 269


4естит 2-ри рожден ден усмихнат Ясин
Да си жив и здрав,все така послушен и сладък малък 4аровник.ПОжелавам ти много усмивки и безгрижни игри
Hug


Манел, да ти е жив и здрав рожденика Hug

# 39
  • Мнения: 689
При нас пари на бус монитора не се дават,тя си е на заплата.И баз това училището е много скъпо-като си помисля колко е в български пари #Crazy
Днес пак ме изненадаха неприятно:никой не ме уведоми,че днес е партито по случай националния ден на Емирствата:2-ри декември.Всички се накичили като елхи,а Кари по спортна униформа Sad.Много се ядосах ConfusedВсе по-разочарована съм от това училище...

Свеър-и моето хабиби не обича баница,а бозата я гледаше отвъртен-не ги разбирам тия работи,аз само на тия две храни мога да живея Crazy
Иначе египетски фатир(тънка баница с местна плънка)яде.

На турската баклава не и пестят шам фъстъка-страхотно!Ние по Рамадана сме само на сирйски сладки работи.Иначе в Турция храната е супер-има едни подобни на пица сандвичи,дето се продават по улиците-ммммм!

Весело прекарване Манел!!! newsm38

# 40
  • Мнения: 800
и моя мрази боза, просто ненавижда. А най-смешно ми е като разказва как като дошъл за първи път  със сестра си и по улицата имало мн кестени, тя (нали си е алчна) до накарала да събират, насъбрали 2-3 плика и се чудели колко са прости тия българи, че кестените никой не ги събира:) а като ги отнесли вечерта в чичото доволни, и той почнал да се смее.
Днес не съм на работа, мн ме боли гърлото и ще се отдам на мързел:)

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 12:44 от tahmine

# 41
  • Мнения: 468
Честит рожденик на Манел и от мен. newsm38 nbirthday Tada

# 42
  • Мнения: 1 725
Честит ти рожденник, Манел

Много здраве и безгрижно детство за Ясин

# 43
  • Мнения: 914
Манел
Честит ти рожденник да ти е живо и здраво момченцето и да му донесеш братче или сестриче че да не скучае

Представям си  каква торта си му спретнала  bowuu

Лили то и при нас не се дават ама се практикуват Нека мъжо да се разбере с това училище той си знае как  #2gunfire,а това за Кари   е сериозно да не се повтаря ин шаа Алла
Прави им дуа ,учите ли се какво да казва преди да излезе от в къщи Алла хфада

Тахамин ,започна ли ти работното време   bouquet
Много ме разсмя предния път като каза че всички българи били точни когато напускали работа

Ани ,благодаря   bouquet Hug

Марси  забравих да питам на свекито мина ли и сърдинката  newsm78

Деси  ,ти нощна ли си днес  newsm78Като гледам снощи късно остана до компата   а сутринта те няма

Какво готвите бе хора Днес аз готвя маклуба така май се казва  пиле с ориз и пържени картофи кубчета и малко карфиол   и отгоре като е готово кисело мляко На времето   нашите сирийци така го готвеха   И може и с патладжан парченца и хумуз  ама аз днес не слагам

# 44
  • Мнения: 800
Рожденник ли има??? Да е жив и здрва и да радва всички:))) newsm59

svear, днес се спасих от работа. тая седмица само вчера ходих... дано няма последствия:) Като малка кръшках от училище, после от лекции, а сега и от работа.. Twisted Evil
Имаме майстори в банята, че чешмата ще падне всеки момент. Като видяха само момиче и почнаха да си говорят глупости, а аз се обадих на Ахмед да го питам кога си идва, и те за 10мин залепиха мивката и избягаха Twisted Evil Изроди

Общи условия

Активация на акаунт